HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729971 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7050 : 23. Prosinac, 2009., 15:32 »
Heh :(

Nije film rasistički sam po sebi, nego je situacija u biti rasistička. :b_ae: Ako ćemo tako gledati.


Ne znam, Abel, što kažeš o misli da je Avatar zapravo prikaz američkog vojnika u Izraelu ? :b_wildy: jel bi mogli neku urotu nabaciti ?
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7051 : 23. Prosinac, 2009., 18:02 »
da ono, vijetnam i sranja

AVATAR JE BAJKA I NEMOJTE MI POLTKU U TO UPLTAT !

!

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7052 : 23. Prosinac, 2009., 19:27 »
Kraj je čisti rasizam, poručuje da samo bijeli čovjek može riješiti sve probleme među rasama. Baš baš rasizam. Mislim ono. Ubili curu i silovali je i nikog nije briga, ubili nekog ko je bio u Vijetnamu i eto ti frke.

da, naime crni su često riješavali stvari u povijesti :hiha:

jedino što ti crnci mogu "riješit" je droga ;)



i btw koja žena crna je silovana i ubijena? :(

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7053 : 23. Prosinac, 2009., 19:31 »
Oh, da riješavali. Današnji diktatori Konga i Južnoafričke Republike su kraljevi svemira. Išli u školu, vratili se i sjebali sve do kraja.  :hiha:
Ma ona žena jebena...valjda se je onda samo silovali. Ili samo ubili. Imala je krvi po licu i bila je cijela jadna. Lijepa je i mlada. Nepravda joj načinjena. I tko ju može spasiti ako ne VELIKI BIJELI ČOVJEK.

Nisam gledo Avatar, nagodinu ću.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7054 : 23. Prosinac, 2009., 19:46 »
a ček, o čem mi pričamo? šta ne o avataru?

nego
Oh, da riješavali. Današnji diktatori Konga i Južnoafričke Republike su kraljevi svemira. Išli u školu, vratili se i sjebali sve do kraja.  :hiha:

prave države. kao europa i to.

 :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7055 : 23. Prosinac, 2009., 19:51 »
Ma pričali smo o Gran Torinu.  :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7056 : 23. Prosinac, 2009., 19:55 »
aha. ja nisam.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7057 : 24. Prosinac, 2009., 00:15 »
Kraj je čisti rasizam, poručuje da samo bijeli čovjek može riješiti sve probleme među rasama. Baš baš rasizam. Mislim ono. Ubili curu i silovali je i nikog nije briga, ubili nekog ko je bio u Vijetnamu i eto ti frke.

da, naime crni su često riješavali stvari u povijesti :hiha:

jedino što ti crnci mogu "riješit" je droga ;)



i btw koja žena crna je silovana i ubijena? :(
Cek, kopirao si spojler i obrisao warning :b_wildy:

Nemoj to vise radit :b_wildy:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7058 : 24. Prosinac, 2009., 01:13 »
Jack Frost (1998)

Jack: You're the Man.
Charlie: You're the Man.
Jack: No, I'm the Snowman!

 :hiha: :ave: :ave:

Rula film isusa.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7059 : 24. Prosinac, 2009., 01:41 »
Jack: You're the Man.
Charlie: You're the Man.
Jack: No, I'm the Snowman!

 :hihi: :ave: :ave:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7060 : 24. Prosinac, 2009., 09:10 »
12 Angry Men
 Prerula mi. Kaj reć o filmu ono.. 10/10

9(2009)

Totalno heartwarming a i blago deprimirajući animirani film. Lajkam ga jako. :(

Tolko je dobar da sam smetnuo s uma da prdac elijah wood daje glas glavnom liku.
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2009., 09:12 Mr.T »

*

Mojsije

  • Administrator
  • **
  • 466
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7061 : 24. Prosinac, 2009., 10:58 »
cisto iz filmofilije koja opsjeda moju curu u zadnje vrijeme pogledali smo previse filmova, oni koji su me impresionirali u svakom pogledu:

District 9

Avatar

neki ce ih mozda usporedjivat po "slicnosti" price koja se mozda nazire na generalnim marginama dogadjaja u filmu (pretvorba u aliena i izdaja vlastite vrste) ali filmovi su potpuno drugacijeg karaktera sa naglascima na drugacije razvijanje radnje. ono sto im ostaje zajednicko je da su skoro pa remek djelo danasnje filmske industrije obzirom na osjecaj realnosti koji vas prati u oba filma. j*** me pas al stvarniji izgled izvanzemaljaca ili nepoznatih bica nisam nikad i nigdje vidio, pogotovo u ovako kompleksnim pricama. s druge strane iako je district 9 izasao prije avatara, i mozda ce zbog toga avatar liciti na "kopiju" districta, uzmite u obzir da je avatar napisan 1999 godine :)

i da...glavni glumac iz district 9 je imao skoro pa nista glumackog iskustva prije tog filma a u filmu je odglumio perfektno Sharlto Copley :ave: :ave:

i jedna poveznica sa igrama, vidi li iko slicnosti final fantasy-a sa avatarom il je moja cura veci gamer od svih vas? :ementaler:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7062 : 24. Prosinac, 2009., 12:07 »
12 Angry Men
 Prerula mi. Kaj reć o filmu ono.. 10/10

A dobro nije baš možda za desetku....prije osmicu. Jeben je film, nema sumnje, ali ono...

SPOILER

..na kraju ne znaš jeli klinjo kriv ili ne. Mislim, oni će ga oslobodit, ali to i dalje ne znači da je klinjo nevin.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7063 : 24. Prosinac, 2009., 12:10 »
Pae, ali nije u tome stvar kaj ne?

Dobro bio sam pod dojmom možda. Dao bi mu 9 sad. :hihi:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7064 : 24. Prosinac, 2009., 12:14 »
Ne znam, ja sam po ocjeni na imdbu očekivao čudo od kraja. Da Fonda bude nekakav plaćeni manipulator od strane rodbine dječaka da utječe na porotu ili tako nešto (kenjam, ali ono.....kužiš šta mislim).

Ja sam mu dao osmicu jer su dijalozi predobri, glumci odlični, a i radnja se odvija u jednoj prostoriji što obožavam.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9