HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703881 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7410 : 09. Siječanj, 2010., 14:11 »
Avatar - lepo izgleda, većina filma je mrtvi CGI al dobro. priča je glupa, likovi su plitki i antipatični ( izuzev generala onog il kojikurac je, on rula), neznam im imena, radnja je spora i predvidljiva. 6/10

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7411 : 09. Siječanj, 2010., 16:42 »
Tovaru bez duše, od svih likova ti najgeneričniji (?) lik rula?  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7412 : 09. Siječanj, 2010., 16:45 »
a nego ko najviše rula. general > svi.

edit
ustvari Giovanni Ribisi > sve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7413 : 09. Siječanj, 2010., 16:48 »
Tovaru bez duše, od svih likova ti najgeneričniji (?) lik rula?  :wildboy:

onak, svi su generični.  :wildboy: al do jednog. Serge barem benča.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7414 : 09. Siječanj, 2010., 16:48 »
pae, al relativno general i ribisi rulaju najviše.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7415 : 09. Siječanj, 2010., 17:00 »
Lajkate ga sam jerbo hejta hipije. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7416 : 09. Siječanj, 2010., 17:05 »
generala zato što benča i hejta hipije, a talijana jerbo on rula uvijek (i hejta hipije)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7417 : 09. Siječanj, 2010., 18:00 »
jurassic park. ultimativni klasik. naprosto mi je bilo nevjerojatno kako animacija iz tog doba nije nimalo zastarila. istina je da nije avatar il neš, al ono. do prije godinu dvije nije bilo tako dobre animacije u filmu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7418 : 09. Siječanj, 2010., 18:24 »
U filmu ima nak, 7 il 12 minuta CGI-a (ne sećam se točnog podatka).
Al ae, rula film i animacija.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7419 : 09. Siječanj, 2010., 18:27 »
to i starship troopers. nevjerojatni filmovi što se tiče animacije i skila da to bude napravljeno toliko suptilno da valjda nikad neće zastarit.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7420 : 09. Siječanj, 2010., 18:40 »
Pozdrav svima, newbie ovdje...

jurassic park. ultimativni klasik. naprosto mi je bilo nevjerojatno kako animacija iz tog doba nije nimalo zastarila. istina je da nije avatar il neš, al ono. do prije godinu dvije nije bilo tako dobre animacije u filmu.

Slažem se, predobar film...

Ja sam zadnje pogledao ono s Denzelom i Dakotom (?) i Jackass 2... Prvo ima nekako jebenu atmosferu i iznenađujuće mi je dobar, mjuza i to, dok Jackass jednostavno volim, kako se oni iskreno smiju kad naprave neko sranje  :chair:
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7421 : 09. Siječanj, 2010., 19:13 »
Pozdrav laggeru...
? = Man on Fire....extra film

starship troopers

ane...savršen CGI  :b_wildy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7422 : 10. Siječanj, 2010., 02:44 »

06.01.2010. - The Warriors (1979) - Odličan primjer 'fejk nostalgije', jer film je stvarno ono, smiješan u trash smislu. S druge strane, suptilno i kewl. Svakako gledati, kulture radi i to.

ave ave. savršen film. buraz me nabrijao ful davno na njega i bar ga do danas nisam pogledao 5 puta. malo je reći da znam neke dijaloge napamet. al istina je da danas izgleda malo smiješno.


zadnje gledao castaway aka brodolom života. predivan film.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7423 : 10. Siječanj, 2010., 17:37 »
spoiler možda vamo tam



Lajkate ga sam jerbo hejta hipije. :wildboy:

pa ono.
da.

jebeni tri-hageri, iritantni su u pičku materinu. i crno/bijela karakterizacija likova. i apsolutna nikakva pozadina priče nit se zna kako je na jebenoj zemlji nit jel kolonizacija planeta kao nekakva normalna stvar. ništa se ne zna. glup je film. :(

osim šta se spomene da je zemlja postala "siva". wuhuu. tribamo se spajat s jebenim konjima i stablima i bit TORUK MACTO. ah.

jel ti lajkaš film il ? :(

*

leeluu

  • *
  • 38
  • I don't date n00bz, I pwn them!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7424 : 11. Siječanj, 2010., 04:03 »
AVATAR

 Vrlo dobar ali ne dijelim oduševljenje većine za originalnu i jedinstvenu priču...Film izgleda super al priču sam odigrala u ff-u.
Koliko sam primjetila da je dobar dio izgleda pandore pokraden iz final fantasy-a kao još dosta stvari.
Ok avatar je nastajao od 1999 ali ff je izašao 97-e...
Svaka čast Cameronu,obožavam njegove filmove ali............

Onda naiđem na recenziju filma ''Cameron nije tamo neki Peter Jackson da nas bombardira masovnim scenama, ptičjim perspektivama, nabrijanom pseudoklasičnom muzikom, baroknim pokretima kamere i tako dalje samo zato jer zna da tako treba.''

DISTRIC 9

...Nema masovnih scena,nabrijane muzike itd.......Da je raspolagao sa 500 milijona a ne samo sa 30 i da je mogao imati takvu reklamu
kladim se da bi podigao veću buku od samog avatara jer distric 9 ne samo da je originalna i jedinstvena priča sa odličnim likovima,super
režijom,scenarijom već je i snimljen da izgleda kao nešto u što možemo vjerovat da se zaista dogodilo..
Mislim film ima sve...od zajebancije do pouke...odlična gluma lika kojemu je ovo prvi film  :ave:

I koliko god mi NEKI tupili da mislim tako samo zato kaj sam distric 9 gledala prvi....to mi nije apsolutno nikakav razlog!

Odgledah većeras i http://www.imdb.com/title/tt0118971/ po 3 put....neznam kaj napisati osim  :ave: :ave: :ave:


Preporuka ---- ko nije gledao nek si pogleda mini seriju The Lost Room http://www.imdb.com/title/tt0830361/
Predobra je !
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2010., 04:06 leeluu »
So God killed everyone... the good guys... the bad guys... and even Steve from Long Island... but not me. And I know why. With everyone else gone, I can finally enjoy masturbating the way he intended: BY MYSELF !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9