HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730817 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8145 : 18. Ožujak, 2010., 16:05 »
Matrix rula jebemu. Odnosno, zapica, ne razumijem čemu toliki hejt. Je, je, ti si pametan, načitan, barataš velikim riječima...pa je nekako i normalno da ti film djeluje prazno. Al, zašto je to baš Matrixu minus? Odnosno, imam filing da na druge filmove ne gledaš tako kritično...pa zobg toga i izgleda kao da forsaš alternativnost. Ae.  :wildboy:

Ono, fejl na svakom području? Mjuza rula, seting rula, art direkšn rula, cgi boguje (posebice za to vrijeme)...jedino se u natruhama da naslutiti da brat i sestra vačofski baš i nisu najbolji redatelji ikad. Što definitivno dokazuju u nastavcimka koji su smeće neviđeno. Sve saka. Gluma, režija, montaža, PRIČA, sve sve sve. Mužnja franšize. :wildboy:


Zapravo, jab Matrixu, da je solo dao ogromnih 9/10. Retrospektivno nije toliko remek djelo kako se činio na prvo gledanje kad sam bio mali, jel. No, zbog užasnih nastavaka sam se razočarao u priču. Jer, tek u nastavcima zapravo shvatiš kolko rendom govana prosipaju i kako im koncept i priča u startu nisu nimalo dobri/fora/fascinantni. Pa sukladno tome i dajem dve ocjene manje prvom nastavku. Ostala dva uopće ne zaslužuju ocjenu. :wildboy:



Inače Starship Troopers, abel hejteru, rula krista. Faking remek djelo.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8146 : 18. Ožujak, 2010., 16:10 »
Ane. Oni CGI "pauci" su savršeni. <3
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8147 : 18. Ožujak, 2010., 17:34 »
Inače Starship Troopers, abel hejteru, rula krista. Faking remek djelo.

wut

Rula s tehničke strane. Al ono, ko da gledam Američku pitu u svemiru. Komadanje ljudi, krvi ima jebote, ekipa ostaje bez udova, UMIRU ono, al sve uz hip-urbanu mjuzu i teenage space forama. Daj ono. Ne jebite me. Pa bolje čak i kriščn bejl glas pristup nego ono...američki film. Za mlade. Koji nešto tako dobro razjebe.

Gledljiv je jako i prejebeno izgleda-ful. Al nadam se, (tj., znam  :hiha:) da pod 'remek-djelo' misliš na vizualno. A u tom kontekstu to nisam reko.  :hiha:
I ne hejtam ništa na svijetu. :hiha:
Osim Star Warsa.  :hiha:
I projekata.  :hiha:
Nezapočetih.  :hiha:

 :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8148 : 18. Ožujak, 2010., 18:28 »
Sve šta mrziš u tom filmu je namjerno tako. Zato mi film rula. Totalna je zajebancija.  :hug


Al, potpisujem SW. I nezapočete projekte.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8149 : 18. Ožujak, 2010., 18:32 »
Film rula krista.  :wildboy: Valjda najbolji film ikad.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8150 : 18. Ožujak, 2010., 18:33 »
 :bonk:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8151 : 18. Ožujak, 2010., 18:34 »
Merde.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8152 : 19. Ožujak, 2010., 00:05 »
animatrix > život. :(

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8153 : 19. Ožujak, 2010., 08:51 »
I da, ripovi, buuuuuu.
Ni ja ih ne volim, ali kad je najjednostavnije skinut' axxove osakaćene stvari.

Ne znam ima li kakav sajt s diviksima, ali u skoro pa DVD kvaliteti, naravno, da se ne radi o onima tipičnima što taman stanu na DVD.

...

Ili da si jednostavno nabavim DVD plejer.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8154 : 19. Ožujak, 2010., 09:04 »
Blu-ray ripovi su sada in. Lose osobe :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8155 : 19. Ožujak, 2010., 09:14 »
Jeb'ga, meni osobno je retardirano gledati film na kompjutera, pa zato sve konvertiram (uglavnom .mkv i .ogm) i .avi format da bih mogao pokrenut' na PS2-u.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8156 : 19. Ožujak, 2010., 13:17 »
Shutter Island (2010)

Rula film totalno. Skroz napet i zanimljiv cijelo vrijeme. Lajkam u svakom pogledu. Jedan veliki ave na priču a posebno na kul neočekivani završetak. 8,5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8157 : 20. Ožujak, 2010., 15:54 »
Las 13 Rosas (2007) nešto tako grozno nisam odavno gledala. loš scenarij, loš tempo, najgora gluma ikad. sapuničasta ratna tematika. bože mili sat i pol sam se besramno smijala na nepodnošljivu količinu gluposti koju sam morala gledati dok su ljudi jecali i šmrcali i vadili maramice u mraku iza mene. na kraju se popravi kad otplešu čarlston u zatvorskom dvorištu. podsjetilo me na lejdi gagin novi spot.

zapravo, jedini svijetli trenutak je bio kad je tip ženi zavrnuo sisu. mučenje, jej. to je rulalo.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8158 : 20. Ožujak, 2010., 16:05 »
Taking Woodstock

Nisam prije znao da je režiser radio i na Planini Brockeback.
Valjda je frajer imao neku potrebu opet staviti glavnog glumca u gej lika  :tired:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8159 : 21. Ožujak, 2010., 03:23 »
Shutter island-dobar
Hurt locker-ispodprosječan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9