HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730809 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8865 : 23. Kolovoz, 2010., 21:51 »
Farmhouse

O ovome ne znam što da mislim, ima interesantnu ideju koja se mogla malo bolje razraditi. Interesantan kraj ima, pogledajte sami pa procjenite. A opet, nekako je šugavast. Stvarno ne znam.


Taman sam ga pogledao. Twist na kraju mi je bio vgg, ali očekivao sam nešto slično zbog: imena ;( Samael, Lilith, Alal. Sve nešto Biblijski vamo tamo ali svejedno me poprilično iznenadilo. Neznam, film je onako okej, ali da, praktički se samo isplati gledati zbog kraja, ovo prije toga je dosadnjikavo. Jebao bi onu kineskinju doduše :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8866 : 23. Kolovoz, 2010., 22:20 »
Trainspotting (1996)

Ima svega, droge, alkohola, nasilja, seksa i neke scene su baš onako uznemirujuće za gledat. Al ono, u globalu jako dobar film. Od glumačke ekipe, Ewan McGregor i Robert Carlyle su mi posebno rulali. 8/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8867 : 24. Kolovoz, 2010., 00:59 »
Farmhouse

O ovome ne znam što da mislim, ima interesantnu ideju koja se mogla malo bolje razraditi. Interesantan kraj ima, pogledajte sami pa procjenite. A opet, nekako je šugavast. Stvarno ne znam.


Taman sam ga pogledao. Twist na kraju mi je bio vgg, ali očekivao sam nešto slično zbog: imena ;( Samael, Lilith, Alal. Sve nešto Biblijski vamo tamo ali

Kad smo već kod toga, nije mi baš jasno što se zbilo sa ocem glavne junakinje i zašto je on bitan u toj priči. Jel on silova nju, pa ga je ona ubila, ili je majka? Jer kao, majka je, ali onda nema smisla zašto bi Sotona njoj šaptao u uho, ako ga nije ubila. Ne znam.

JEBAO BI SVE

Ured:

Pogledao sam Last Airbender. Nisam ima velika očekivanja, ali nije ni totalno podbacija, iako je gluma valjda najgora ikad  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8868 : 24. Kolovoz, 2010., 04:18 »
The Jacket

Sasvim solidan film. Ako imate viška vremena, a ne znate šta bi gledali, nije za odbacit.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8869 : 24. Kolovoz, 2010., 12:37 »
Farmhouse

O ovome ne znam što da mislim, ima interesantnu ideju koja se mogla malo bolje razraditi. Interesantan kraj ima, pogledajte sami pa procjenite. A opet, nekako je šugavast. Stvarno ne znam.


Taman sam ga pogledao. Twist na kraju mi je bio vgg, ali očekivao sam nešto slično zbog: imena ;( Samael, Lilith, Alal. Sve nešto Biblijski vamo tamo ali

Kad smo već kod toga, nije mi baš jasno što se zbilo sa ocem glavne junakinje i zašto je on bitan u toj priči. Jel on silova nju, pa ga je ona ubila, ili je majka? Jer kao, majka je, ali onda nema smisla zašto bi Sotona njoj šaptao u uho, ako ga nije ubila. Ne znam.


Vjerojatno je ona :hiha: A OTAC JE BIČE BIO KULTIST, JEBE ME SE ZA SPOJLERE POZZZZ
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8870 : 26. Kolovoz, 2010., 07:59 »
Taken
Mere. Liam Neeson boguje. Al dobro, on uvijek boguje.
7

Big Stan
Meh, rendom. Dvije-tri solidne, ostalo bezvezno forsanje. Predvidljivo ko điz.
5

The Hot Chick
Vidi Big Stan.  :hiha:
Ne kužim, zašto u svakoj takvoj komediji prvih 45 min filma samo bacaju retardirane fore, da bi se pred kraj filma sjetili da trebaju i neku priču imati? I onda tu priču završe na najdosadniji i najpredvidljiviji način. Zašto ni jedan nije retardiran do kraja onako (dobro, osim Greenovih filmova  :hiha:)?  :wildboy:
5

Clerks.
Kul je. Nije toliko smiješan koliko mi se sviđaju likovi i dijalozi. Al budući da je ovo lou bađet film pa ni jedan glumac nije profesionalac, pripremite se na užasnu glumu.  :wildboy:
7

Clerks II
Lošije od prvog. Fulana mi je poanta nekako i izgubljena atmosfera. Holivudiziran je film dosta. Al likovi su i dalje tu i dijalog je i dalje dobar.
5

Nisam ovo sve jučer gledo, naravno, al sam zaboravio komentirat neke.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8871 : 26. Kolovoz, 2010., 08:00 »
 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8872 : 26. Kolovoz, 2010., 09:13 »
clerks 2 rula.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8873 : 26. Kolovoz, 2010., 09:51 »
samo ABC na sredini. čizi po mom ukusu. :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8874 : 26. Kolovoz, 2010., 10:02 »
Kakav ABC na sredini?  :solidus:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8875 : 26. Kolovoz, 2010., 11:19 »
A gledao sam odakle mi je poznat!!!1
Wowim ga <3
Gledah i ja The Expendables.
previše hajpa jebemu mater. uništilo mi film malo, očekivao sam više ipak. akcija je dobra, iako su neke scene mogle bit i kulnije. zli srbi su me oduševili. švarcijev nastup je kul. efekti su očajni. netko tko je prevodio titlove je očajan također. fali koja sisa jebemu, mora ovakav film imat sisu koju!!1 ali sve u svemu, nije mi žao šta sam išao gledat.


+1 na više manje sve.
ugl., tribalo je više scena poput one di statham iz aviona radi dernek. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8876 : 26. Kolovoz, 2010., 23:02 »
Oliver Twist (2005)

Čitao knjigu i mogu reć da ju je film prilično dobro dočarao. Jedino što je možda malo predug al ok, ipak su se dosta morali ravnat prema knjizi. I da, Ben Kingsley rula kao Fagin. 7,5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8877 : 28. Kolovoz, 2010., 10:49 »
Salt

govno naravno. mislim nemam ništa protiv mindless retajnih akcijskih filmova, ali whats with the pokušavanjem GENIJALNOG plota  :tired:
kriste, van damu ubiju brata, krvnički, i njegov motiv je OSVETA! i mislim to rula. jer vjeruješ u to. i vidiš kak mu ubijaju brata. i čemu stvarati neke retajne plotove koji naravno na kraju ispadnu užasno lame?  :wildboy: neznam, plot twistovi u ovom filmu su ono...isuse.  :tired: aj da je loše. neg ono, facepalm.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8878 : 28. Kolovoz, 2010., 11:49 »
Angelina Jolie glumi James Bonda. Ono. Šta si očekivao  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8879 : 28. Kolovoz, 2010., 15:22 »
Magnolia
Dobar. Odlična gluma, al očekivano s ovakvim kastingom.
EDIT:
E da, zaboravih. Film traje tri sata. -500 na sve. Al i dalje je dobar.

Righteous Kill
Smećasto. De Niro i Pacino ga izvlače kolko mogu, al scenarij je smećast. I neuvjerljivo je. I plot twist za koji znamo da postoji od početka i kojeg pogodimo u prvih pola sata filma. \o/
« Zadnja izmjena: 28. Kolovoz, 2010., 17:40 Ixy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9