HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730783 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10920 : 29. Ožujak, 2012., 00:08 »
The Hunger Games


 :fpalm:


Užasan je. Likovi su krepano smeće, skoro ništa što rade nema smisla ni motiva, skroz je fulan osjećaj napetosti tamo di bi ga tribalo biti i tako dalje. Još jedno glupo američko govno od filma. Loš pokušaj kopiranja Battle royala.

Biverovo pišanje po terenu/10


edit: glumi i Lenny Kravitz  :fpalm:
« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2012., 00:11 SmaugX »
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10921 : 29. Ožujak, 2012., 00:13 »
Još jedno glupo američko govno od filma.

Loš pokušaj kopiranja Battle royala.

 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10922 : 29. Ožujak, 2012., 00:24 »
Što to znači  :hiha2: Battle royale nije američki film  :hiha2:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10923 : 29. Ožujak, 2012., 00:34 »
Ne nego HUU AMERIKA LEJM KOPIRAJU X(((((
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10924 : 29. Ožujak, 2012., 00:36 »
Šta nije Hunger Games po knjizi?

Mislim, nezzz, meni traileri za film izgledaju poprilično loše.
Neočekivano puno hajpa je bilo za film.

S tim da neočekivano znači da je hajp bio veći od nula.  :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10925 : 29. Ožujak, 2012., 00:57 »
Je,,, vjerojatno nije loša knjiga toliko, ali film je baš ono. Isti ko Batorru Rowairo `___´ samo tisuću puta gori
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10926 : 29. Ožujak, 2012., 12:48 »
Nije bit čije je, nego da je loše. Nema krvi, sve je ušminkano, akcijske scene su snimljene ko da kamerman ima Parkinsonovu bolest I JOŠ SVAŠTA  :fpalm:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10927 : 29. Ožujak, 2012., 12:56 »
Jesam  :wildboy:

Ali nije to samo, nego sve. Inače mi je svaki film zabavan i dobar, ali ovo me baš pogodilo koliko je glupavo  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10928 : 29. Ožujak, 2012., 18:40 »
kamera je stvarno kriminalno loša i film nema nijednu originalnu ideju u sebi (dakle knjiga jel, konstantno sam razmišljao kako bi me sram bilo pokazati nekome takvu knjigu da sam ju napisao, a realno, svatko to može napisati), al daleko od toga da je film govno. razbibriga, odlična zabavica i sve to, ionako su ljudi koji drkaju na originalnost debili.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10929 : 29. Ožujak, 2012., 20:26 »
Što ti je zabavno u filmu bilo?  :wildboy: Meni je sve bilo bezrazložno i glupo  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10930 : 29. Ožujak, 2012., 21:06 »
Changeling (2008) - Za film me zaintrigiralo par pozitivnih komentara od osoba kojima vjerujem na filmskoj bazi. Čim sam čuo da Angelina glumi, a Clint režira znao sam da jednostavno mora biti dobar. Po sjećanju na "devojku od milion dolara" probao sam predpostaviti scenarij i oduševio se, jer sam nebrojeno puta tokom filma pogriješio. Nakon što se objelodani šta se zapravo zbilo, misli su mi krenule režirat rasplet radnje i nikako da se to poklopi sa režijom Clinta. Malkovich rula. Oduševljen filmom, jer ima odličan zaplet i rasplet te iako sam mislio da se radnja na samom kraju nepotrebno zakomplicirala shvatio sam sa zadnjom scenom filma da je to savršeno zaokružena priča. Odličan kraj odličnog filma.



8.2

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10931 : 30. Ožujak, 2012., 21:39 »
Godfather 3 (1990) 10/10
- dugo mi je trebalo da ga konačno pogledam da bih na kraju shvatio da sam ga već gledao nekad davno, valjda na telki. Kao epilog, fino zaokružuje priču.
Inače što se cijele trilogije tiče, mišljenja sam kako nikad više nitko neće snimit bolji film od ovoga. Meni osobno najbolji film svih vremena (gledam cijelu trelogiju kao jedan film)

Blade Runner (1982) 9/10
- drago mi je da sam pogledao. Director's cut verzija.
Dosta sam čitao o tome filmu nakon što sam ga pogledao a kad me neki film natjera na to da se nakon gledanja informiram o njemu
znači da valja. Sviđa mi se ideja filma. Divan završetak.

Parada (2011) 5/10
- gej film sa gej završetkom, iako odlična glumačka postava opet se igralo na to da budu zastupljeni glumci iz cijele regije
jer po dobrom starom receptu, jedino takvi filmovi mogu uspješno proć na Balkanu. Film kao da se bavi istovremeno sa
dvije tematike što ne nije tolko loše ali sve skupa na kraju djeluje kao nekakva tragikomedija. Ne znam, čudan film.  
Mislim, djeluje mi pre neozibljno za film koji na kraju želi prenijet nekakvu poruku.

Why  we fight (2005) 9/10
- odličan dokumentarac o Američkom imperijalizmu. Doduše, volio bih pogledati nešto slično ali da su obuhvaćene sve
velike sile svijeta.

Casablanca (1942) 10/10
- Filmčina. Uz Građanina Kanea jedini crno bjeli klasik kojeg sam odgledao. Sviđaju mi se oba filma i nadam se da ću u narednim
vremenima pogledat više tih klasika. Nemaju gej završetke ko ovi današnji filmovi. I dijalozi rulaju.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10932 : 31. Ožujak, 2012., 03:05 »
The Notebook (2004) - Jedan od najljepših filmova te tematike koje sam pogledao u životu. Fantastično napisana priča - realno, ali opet čudesno. Oduševljen sam bio prikovan od početka do kraja filma. Ženiob Rachel McAdams, predivna žena. Odlična uloga Ryana Goslinga. ^^



9.0

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10933 : 31. Ožujak, 2012., 09:46 »
ionako su ljudi koji drkaju na originalnost debili.
PLUS JEDAN

Ne kužim logiku iza stava.
A recimo da me zanima.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #10934 : 31. Ožujak, 2012., 09:57 »
nez. uživljenici u originalnost. ljudi koji govore stvari poput "OMFG NEORIGINALNO JE VIĐENO STO PUTA LOL" a realno to je najnevažnije nešto.

Armageddon (1998)

E. kako je film >>>NAPET<<<. ja doslovno nisam mogo gledat u nekoliko navrata. dero sam se stvari poput AJDE AJDE STISNI JEBENI GUMB AAAA. 2ipo sata čistog savršenstva.
doduše, glavni likovi su..loši. Mislim, očekivano je za Ben Afflecka i Liv Tyler koji su općenito beskorisni glumci, ali Bruce Willis je baš ono nekad malo neugodno loš. To me malo začudilo, al ono, sporedni likovi su dovoljno savršeni da to nadoknade.

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9