HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729500 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11985 : 13. Srpanj, 2012., 08:38 »
nez film je baš rendom mjuzikl nema nekog razloga za hejt. osim ako ne voliš mjuzikle a KUL ljudi obično ne vole.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11986 : 13. Srpanj, 2012., 11:12 »
Rocky V - DDefinitivno najlošiji u serijalu. Film nije tako loš, ali u poređenju sa ostalim, loš je. Najgora stvar je taj Tommy Morrison, lik je preiritantan.

ocjena: 6/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11987 : 13. Srpanj, 2012., 12:34 »
Up In The Air (2009)

Uglavnom, Ryan Bingham (Clooney) je čovjek koji putuje SAD-om govoreći ljudima da su dobili otkaz.
Živi život slobodnog, izoliranog čovjeka, no kroz film dolazi u pitanje sviđa li mu se to stvarno itd.

Ništa posebno, al ok za pogledat.

7/10

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11988 : 13. Srpanj, 2012., 14:45 »
Up In The Air (2009)

Uglavnom, Ryan Bingham (Clooney) je čovjek koji putuje SAD-om govoreći ljudima da su dobili otkaz.
Živi život slobodnog, izoliranog čovjeka, no kroz film dolazi u pitanje sviđa li mu se to stvarno itd.

Ništa posebno, al ok za pogledat.

7/10
nezz meni je bas super bio film...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11989 : 13. Srpanj, 2012., 19:01 »
Death Proof (2007)

Genijalan u dosta segmenata, ali to pričanje i razvodnjeni razgovori dosta kvare taj dobar ugođaj. Prebrutalnih i predobrih trenutaka ima film. Scena kada plavuša uđe u auto i prvi sudar te mix sakaćenih scena je savršeno nešto. Tipično Tarantinovski film, savršen nekako, ali opet zaspao tokom jednog dijela. Kurt Russellova gluma oduševljava. Ples u krilu je nezaboravan i prejebob. Vanessa Ferlito je seksualna boginja. Kraj filma fenomenalan, savršene scene. Zoe Bell omg.



7.2

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11990 : 13. Srpanj, 2012., 19:04 »
bezvezan i rendom kraj. ide mi nakurac tarantino polako. zadnji dobar film mu je bio kill bill.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11991 : 13. Srpanj, 2012., 19:12 »
Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

Gledao malo kritike i ocjene pa očekivao lošost, na sreću nije takva, no opet nije u rangu originala. Borba Optimus Primea u prirodi najbolji dio filma, ostale bitke su dosta dobre. Rula malo Egipat, ali mi se čini da je bar 20 minuta filma pretjerano i razvodnjeno. Roditelji od Witwickya su najirtantnija govna ikad, pogotovo stara. Drago mi je da fokus filma nije na ljubavi između Sama i Mikaele jel bi bilo smećasto. John Turturro za razliku od prvog filma genijalan. CGI je ponovo oduševio - pogotovo s nosačem aviona. Pogledat u BR-u ovakav film pod default.



7.3

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11992 : 13. Srpanj, 2012., 19:54 »
Vjerovatno najgora stvar u tim Transformers filmovima je borba, jednostavno se izgubiš. Trebaš gledati te scene u slow motinu, da bi shvatio šta se dešava :fpalm:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11993 : 13. Srpanj, 2012., 19:58 »
Gledao u BR-u na velikom televizoru, sve se fino i jasno vidi.
Predivno je gledat transformere dok rade sve te kulne poteze, a stvarno dobro izgledaju. Nagledao se puno lošeg CGI-a, ali ovo je fakat odlično.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11994 : 14. Srpanj, 2012., 00:07 »
Project X (2012) 3/10

Ne kužim kome je ovo zabavno. Bože smeća, dajem mu 3 zbog sisa.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11995 : 14. Srpanj, 2012., 00:20 »
donnie darko. nezz kad sam zadnji put gledao film a da mi apsolutno ništa nije bilo jasno. :tired:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11996 : 14. Srpanj, 2012., 01:10 »
Transformers: Dark of the Moon

Prva polovica filma pomalo usporena, ali se osjeća kako ide prema kraju da će biti spektakl. Rula mi što po prvi put u serijalu ljudi stvarno i uspijevaju u nekakvom suprostavljanju/borbi sa Deseptikonima. Sviđa mi se što je Megan Fox zamjenjena sa nešto atraktivnijom Rosie Huntington-Whiteley koja je meni još veći jebob. Shia LaBeouf dobro glumi cijeli serijal, no u drugoj polovici filma je stvarno fantastičan. Mali transformeri rulaju krista sa saboterskom misijom. Oduševio me spektakl na kraju. Jedan od najdražih CGI filmova, baš pravi užitak za gledat film. Bolji od originala zbog spektakla na kraju. Odličan serijal kojem sam sa zadovoljstvom dao šansu.



8.5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11997 : 14. Srpanj, 2012., 05:38 »
donnie darko. nezz kad sam zadnji put gledao film a da mi apsolutno ništa nije bilo jasno. :tired:

E to moraš pogledati dva, tri puta da si posložiš sve u glavi. Mada ni onda nisi sto posto siguran što se točno dešava :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11998 : 14. Srpanj, 2012., 08:04 »
pogledao objašnjenje na yt. ono, film ne radi apsolutno ništa da ti objasni šta se dešava. nemoguće zaključit samo gledanjem filma. bezveze.
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2012., 08:40 lulz »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11999 : 14. Srpanj, 2012., 08:47 »
nikako da i ja pogledaj dark of the moon transformere. ono vec je dugo film vani al nikad se nisam sjeti bas " HEJ, IDEM GLEDATI TRANSFORMERE, TO CE BITI ZABAVNO!"  :hiha2:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9