HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729988 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12735 : 02. Studeni, 2012., 01:23 »
Je savršen je.
Budeš pogledao i preostala dva gola? Meni jako dragi filmovi.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12736 : 02. Studeni, 2012., 01:29 »
gledo sam drugi, bio mi je dosta loš :wildboy: baš nije imao ni malo načina tog iz prvog dijela. a treći vidim da svi mrze. osim tebe sad.  :hiha:
pogledat ću ovih dana drugi opet i treći,,

edit: doduše, prvi dio filma drugog je savršen. pogotovo real-barca uz ave mariju.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12737 : 02. Studeni, 2012., 01:42 »
Ane, ja sam sva tri odjedanput pogledao zbog hypa u prvom.
O trećem ćemo kad ga pogledaš.

 :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12738 : 02. Studeni, 2012., 10:13 »
sve ok al nekako ta tvoja očekivanja od tog filma su baš nekako iracionalna gledajući trejlere tog filma i sve nez. mislim nisam gledo (nisam gledo ni prvi) al vjerojatno oću, a izgleda mi ko resident evil rendom monsteri akcija. Baš ono 6/10.

Stoji al SH generalno ima jako dobru priču za razliku od RE-a koji je zombiji pucanje. Otud očekivanja.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12739 : 02. Studeni, 2012., 10:34 »
faljelo



faljelo



faljelo


Ispravljena je pravopisna pogreška na koju si me tako brižno upozorio ;) ;) ;)

 :hug
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12740 : 02. Studeni, 2012., 10:42 »
sve ok al nekako ta tvoja očekivanja od tog filma su baš nekako iracionalna gledajući trejlere tog filma i sve nez. mislim nisam gledo (nisam gledo ni prvi) al vjerojatno oću, a izgleda mi ko resident evil rendom monsteri akcija. Baš ono 6/10.

Stoji al SH generalno ima jako dobru priču za razliku od RE-a koji je zombiji pucanje. Otud očekivanja.

pa iskreno i ne baš. SH počiva 99% na ideji, priča mu i nije potrebna tolko. meni je to nekakvo polu forsanje priče malo i uništilo prvi dio.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12741 : 02. Studeni, 2012., 10:58 »
King Kong (1933) 8/10

Kako je dobar Kong, frajer jebeno rastura. Stopmotion izgleda neusporedivo bolje od CGI rimejka, uvijek je tako valjda. Ne mogu vjerovat da su imali ovaj film prije 80 godina, prekvalitetno je napravljeno sve. Par minusa: svladaju ga jednom dimnom granatom, Driscoll se polu-onesvijesti nakon što razbije stolicu na ruci Konga (wtf), zavežu ga Plodine-lancima na pozornici lol.

Obožavam HRT3  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12742 : 02. Studeni, 2012., 13:03 »
sve ok al nekako ta tvoja očekivanja od tog filma su baš nekako iracionalna gledajući trejlere tog filma i sve nez. mislim nisam gledo (nisam gledo ni prvi) al vjerojatno oću, a izgleda mi ko resident evil rendom monsteri akcija. Baš ono 6/10.

Stoji al SH generalno ima jako dobru priču za razliku od RE-a koji je zombiji pucanje. Otud očekivanja.

pa iskreno i ne baš. SH počiva 99% na ideji, priča mu i nije potrebna tolko. meni je to nekakvo polu forsanje priče malo i uništilo prvi dio.

Al onak, prije dva posta si napisao da nisi gledao prvi?  :wildboy:

Ili si ga gledao u međuvremenu?  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12743 : 02. Studeni, 2012., 13:39 »
Govorim o igricama ocito.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12744 : 02. Studeni, 2012., 13:42 »
 :hiha2:

U drugom rula.
Al drugi ima najbolju priču.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12745 : 03. Studeni, 2012., 00:39 »
Metropolis (1927)

Gledao sam već nekoliko puta ovo, zadnji put prije nekoliko godina. Tada mi je bio jako dobar, sviđao mi se iz niza razloga.

Sad, taj niz razloga samo se povećao. Ovo je jebeno genijalno u više pogleda, i jako mi je žao što dosta filma fali (nepovratno izgubljeno jel). Film kao takav je dobar na praktički svakom području. Najdraže mi kod nijemih filmova to što prvih 5 minuta se jako osjeća to što jel, NIJEMI, i onda se to jednostavno isfejda i zaboravi.

Metropolis je odličan. Svaki put kad ga pogledam vidim nešto novo. Netko tko tvrdi da mu je to negledljivo (bok ixy =)) ne znam što bi rekao... osim da mi je žao što ne može uživati u ovome. Bez imalo pretjerivanja.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12746 : 03. Studeni, 2012., 02:33 »
Mislim gledljivo je. Napisao sam bio čak u ovom topiku što mislim.

Al ono, eto.
Okej, ja ne uočavam te FILM stvari.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12747 : 03. Studeni, 2012., 02:44 »
Nemaš šta uočavat, ili ti je ugodno gledati ili nije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12748 : 03. Studeni, 2012., 03:32 »
Metropolis (1927)

Gledao sam već nekoliko puta ovo, zadnji put prije nekoliko godina. Tada mi je bio jako dobar, sviđao mi se iz niza razloga.

Sad, taj niz razloga samo se povećao. Ovo je jebeno genijalno u više pogleda, i jako mi je žao što dosta filma fali (nepovratno izgubljeno jel). Film kao takav je dobar na praktički svakom području. Najdraže mi kod nijemih filmova to što prvih 5 minuta se jako osjeća to što jel, NIJEMI, i onda se to jednostavno isfejda i zaboravi.

Metropolis je odličan. Svaki put kad ga pogledam vidim nešto novo. Netko tko tvrdi da mu je to negledljivo (bok ixy =)) ne znam što bi rekao... osim da mi je žao što ne može uživati u ovome. Bez imalo pretjerivanja.

Predobar film :ave: :ave: :ave:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12749 : 03. Studeni, 2012., 11:05 »
Btw, film je izgledao kao da su ga snimili jučer u HD-u i samo prebacili u crno-bijelo, vrhunski je restauriran  :wildboy:

Najdraže mi kod nijemih filmova to što prvih 5 minuta se jako osjeća to što jel, NIJEMI, i onda se to jednostavno isfejda i zaboravi.
Ane + kartice na njemačkom rulaju :))). Inače, jučer pogledao 3 filma što mi se nije nikad valjda dogodilo....najčudnije što su sva 3 filma c/b. King kong, metropolis i Earth vs. the Flying Saucers (1956). Ima najbolji intro ikad s onim glasom i velikim "EARTH VS FLYING SAUCERS" natpisom, pecto atmosfera <3. Bio sam sretan cijelo vrijeme dok sam ga gledao, preporučam noobu da opet pogleda  :hiha:

Odo gledat The day the earth stood still sad.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9