HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730622 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13050 : 05. Prosinac, 2012., 12:14 »
da, ta scena.

a ne znam, imam neku averziju prema forsiranim ljubavnim scenama u filmovima da sam i ovo stavio pod tu kategoriju. al da, imaš pravo, ovo je kao prvi put da je napravio nešto drugačije u svom ciklusu migracije, pa zašto ne bi i nastavio dalje sa promjenama i uzeo sa sobom osobu koja ga stvarno voli.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13051 : 06. Prosinac, 2012., 15:11 »
5/10 film. Čovjek sa Zemlje, jel.


Nego, jučerašnji Božić u mom stanu!

Ernest Saves Christmas (1988)

Jedan IMDB rivju kaže "Jim Varney again does a terrific job playing the dimwitted goofball."  :hiha:
Scene s Jimom Varneyem su šašavost izvan ovog univerzuma.
Osim toga je dosta rendom. Malo više Božića želim. ;_____;
Dosta iritantno na trenutke.


Elf (2003)

Prvi dio filma rula, kasnije se malo izgubi.
Ali i dalje prilično dobro.
Savršeno Will Ferrell uloga u savršeno Will Ferrell filmu.
Zooey je simpatična.
James Caan glumi Jamesa Caana. I potpuno je neuvjerljiv kad postane "dobar".  :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13052 : 06. Prosinac, 2012., 15:26 »
nije 5 man from earth, rula. samo što grozno izgleda i gluma je loša dosta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13053 : 07. Prosinac, 2012., 01:21 »
Surviving Christmas (2004)

Par puta sam ovo uhvatio na TV-u, ali nikad nisam pogledao cijelo.
Nekako mi je ostao u boljem sjećanju, bar oni dijelovi koje sam pogledao prije.

Osim traljavog bezveznog scenarija, najveći je problem Ben Affleck.
Jel taj čovjek ikad lajkabilan? Ili barem ne potpuno iritantan?


The Star Wars Holiday Special (1978)

Jel ovo stvarni život?
Čuo sam priče, ali bio sam uvjeren da su prenapuhane.
Ovo je teško opisivo riječima.
Što je ovo?
Moj mozak je silovan. ;___;

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13054 : 07. Prosinac, 2012., 01:23 »
American Horror Story: Asylum (2011– )

Pogledao prvu sezonu. Dobra je serija. Kompletna. Ima malo letećih likova koji ni sami ne znaju svoju motivaciju za to što rade, ali to je sve jako sitno. Horror serija koja je ono, OKE. Generalno mi se sviđa, gledat ću i drugu sezonu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13055 : 07. Prosinac, 2012., 02:38 »
(e grgure, tko će prvi reć iksiju?)

 :hiha: :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13056 : 07. Prosinac, 2012., 19:58 »
Osim traljavog bezveznog scenarija, najveći je problem Ben Affleck.
Jel taj čovjek ikad lajkabilan? Ili barem ne potpuno iritantan?
jako sam razočaran u tebe kao osobu sad :(

ben affleck <3 rula lik realno, typecast  :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13057 : 07. Prosinac, 2012., 20:54 »
Jako želim voljet Bena, al ne mogu. Pogotovo u ovakvim filmovima, nezz.

hej pruiajtelju uli malo pive u glavu da ti bude bolje!

najapsurdnije mi je kad onaj klinac gleda onaj video manual za neznam nešto dosadno i to traje i traje i baš je nevjerojatno da se to događa.

al da, misliš bit će bar kao kuriozitet al nije, katastrofalno je i užasno i najgore, nepodnošljivo dosadno, jadno etc.

iako mislim da bi bilo drugačije da postoji kvalitetna snimka :hiha:

Ili dođu frajeri iz Imperije i traže pobunjenike, al jedan od njih ineksplikabilno sjedne za stol i gleda spot za pjesmu. I prikaže se cijeli spot.
Ili Čubakina žena (da) kuha i bude onaj instrukcijski video i šašav je i traje danima.
Ili ništa se ne događa minutama osim obiteljskih svađa obitelji Čubaka. Što znači par minuta samo deranja.

Kad tako to napišeš, zvuči čak šašavo i zabavno i ne znam, ali... nije.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13058 : 07. Prosinac, 2012., 23:07 »
Lockout (2012)

Neoriginalno, već viđeno i isprobano, a opet nekako mi fali ovakvih filmova u zadnje vrijeme pa mi je valjda zato dobro sjeo. Sci-fi akcija koja traje sat i pol, dakle ništa duboko se neće dogodit i premalo je vremena za neke posebne uvertire tako da je taj uvod brzo razrađen i koncentracija je na cijelom daljnjem zapletu. Koji opet nije nešto. Cijeli film zapravo nosi Guy Pearce i on je u biti zadužen za tu cijelu atmosferu koja je najbolji dio filma.

Dakle prljavi (tipa starcraft, alien i tako to) sci-fi, brza zabava. Ocjena više čisto zbog atmosfere i jer mi fale filmovi ovakvog tipa. 7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13059 : 08. Prosinac, 2012., 01:02 »
Lawless (2012)
Odličan film. Super setting, dobra priča, kul soundtrack, jedino mi je kralj drljavo napravljen al ajd. Sve u svemu, jako zadovoljan.

8.5/10
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13060 : 08. Prosinac, 2012., 01:11 »
Sinister (2012)

Super mjuza. Hmm. Razmišljam što mi je još dobro u filmu. Ništa?

Ima solidnih stvari i izvedbi istih. Dosadan je jako i spor. Za 'običan' horror je skroz oke film, jump scareova ima milijun i ono, nisu rendom. (osim zadnje sekunde filma)
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2012., 01:15 n00b »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13061 : 08. Prosinac, 2012., 10:56 »
American Horror Story: Asylum (2011– )

Pogledao prvu sezonu. Dobra je serija. Kompletna. Ima malo letećih likova koji ni sami ne znaju svoju motivaciju za to što rade, ali to je sve jako sitno. Horror serija koja je ono, OKE. Generalno mi se sviđa, gledat ću i drugu sezonu.


Prva sezona je vgg. Druga...not so much.
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13062 : 08. Prosinac, 2012., 12:39 »
Pogledao još prije tjedan dana, zapravo, ali evo:

Cloud Atlas



Od redatelja Matrixa (+ redatelja Run Lola Run) sam i očekivao jedan mindfuck film, a to sam svakako i dobio. Zna biti dosta konfuzan na nekim dijelovima i mogu vam garantirati da jedno gledanje nije dosta za potpuno shvaćanje filma. No naravno osnovne stvari ćete dakako skužiti i prvi put. Priča je naravno po romanu, pa baš i ne mogu govoriti o originalnosti, ali je svakako zanimljivo i kvalitetno ispričana. Gluma igra veliki faktor u ovom filmu, i imam samo riječi hvale. Jbt isti glumci glume po 4-5-6 raznih likova, i to raznih osobnosti, dobi, rasa pa čak i spolova. Prva scena u filmu, vidim nekog dedeka na platnu i tek nakon pola minute skužim da je to Tom Hanks. Ono... gluma je definitivno vrlo ambiciozna i dobiva veliki plus.

Nažalost, ima i nekih mana. Mislim da se nisu trebali toliko nasumično prebacivati između priča, nego da su trebali odabrati neki uzorak i slijediti ga. Ja osobno bih volio vidjeti to tako da su prvo "komadi" pojedinih priča veći, pa kako se svaka pojedino priča približava kraju, te se intenzitet povećava, sukladno s time bi trebali i smanjivati vrijeme između shiftova. Npr: pod pretpostavkom da je svaka priča 30 min, prvo ispričaju 20 minuta prve, pa 20 druge i tako svih 6. Onda 5-6 prve, pa drugi i tako, i onda pred sam kraj ih režu iz minute u minutu. Probajte to zamisliti kao neku vrstu piramide, ako vam je to tako lakše predočiti. Zbog toga što su drugačiji likovi u drugačijim pričama, ne mogu reći da sam bio previše emocionalno vezan za ikoga od njih. Također, nisu mi se svidjele neke manje nebuloze u filmu, ali ništa preko čega nećete moći prijeći.

Mogao bih ja o filmu još ohoho brbljati no sve u svemu, kao jednom Sci-fi nerdu ovaj film si se pretežito svidio. Ima mana, ali svakako vam preporučujem da mu pružate šansu jer je svakako jedan od naj hrabrijih i naj ambicioznijih filmova u zadnje vrijeme. Tko zna, i Matrix nije bio nešto posebno kada je izašao, a danas je već kult. Za sada je ocjena ova, ali vrlo je lako moguće da će mi se mišljenje promijeniti nakon drugog gledanja kad neću morati nekog punkera kraj sebe kako komentira s curom film nego kad ću ga gledati u svom krevetu u 2 ujutro.

Ocjena: 7.9
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13063 : 08. Prosinac, 2012., 13:35 »
To s 'piramidom' to govoriš ne bi funkcioniralo. Pogledaj bilo koju seriju gdje ima više strandova (priča). Uvijek se paralelno prikazuju, drugačije nego ovako nije ni moglo biti.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13064 : 08. Prosinac, 2012., 14:06 »
Naravno da bi funkcioniralo kad je upravo takva neobična struktura glavna (i najviše hvaljena) poveznica vremenski rascjepkane fabule u romanu.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9