HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701408 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15720 : 15. Siječanj, 2014., 11:28 »
The Family (2013)

Unatoč odvratnom kaveru, film i nije tako loš.
Mislim, okej komedija za UBIT popodne :hiha: ali ništa više od toga.
Neki dijelovi su kriminalno užasni, ima par šašavih scena ali ne sjećam se da sam se ijednom baš jako nasmijao na neku scenu =(
De Niro je okej u flmu, Michelle Pfeiffer je mrtvo govno, a pička iz Gleea najviše rula <3 jer je pička. Iz Gleea :hiha: ;)
Uglavnom, ništa posebno od filma, baš ne znam zašto sam ovo gledao ;_____;

5/10

The Wolf of Wall Street (2013)

Okej, mislim da nikad nisam zadovoljniji izašao iz kina.
Radnja je apsolutno savršena i to baš zato što je cijela priča ispričana s Belfortovog stajališta, dakle ono, kokain alkohol kurve i ta sranja, mislim kad je došlo do kraja filma zatvor se spominjao tipa 2 minute il nešto, znači ono tipa je baš bolio kurac za to.
Unatoč trajanju filma od 3 sata, eto, ja nisam nijednom osjetio jednu dosadu, ne znam :( I film obiluje >>urnebesnim<< scenama, baš sam se dosta puta jako nasmijao i tako.
DiCaprio je odlično odglumio, baš ga je bilo gušt gledati, Hill također, a i McConaughey je savršen bio u onom restoranu :hug
Sve u svemu, mislim da mi je ovo najdraži film godine, uživao sam skroz, odmah dao 10 na imdbu kad sam došao doma iz kina :hiha: :hiha:

10/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15721 : 16. Siječanj, 2014., 14:41 »
War (2007)

Akcijska poslastica u izvedbi dvije superzvijezde ovog žanra. Odličan u svim segmentima, počevši od fenomenalnih Jet Lee-a i Stathama koji rulaju sve živo, nevezano za akcijeske scene u kojima su naravno najbolji nego i njihova cjelokupna gluma me oduševila. Priča je odlična sa par nevjerovatnih preokreta nekarakterističnih za ovaj žanr, svi ćete se iznenaditi krajem. Jedinu sitnu zamjerku imam na to što nam Jet Lee nije malo više pokazao svoje borilačke vještina ali ipak i to treba razumjeti jer ovo je moderni akcijski film sa vatrenim naoružanjem na prvom mjestu i nema tu mnogo mjesta za tradicionalne kineske borilačke vještina, ali mogli su nekako ubaciti koju scenu da Lee pokaže ono što najbolje zna. Ljubitelji akcije će teško naći nešto bolje od ovoga. Preporuke.
9

The Wolf of Wall Street (2013)

Kada neko ko ne voli komedije i ostale filmove pune tih nekih sranja kojima je cilj da nekoga nasmiju kaže da je ovo dobra stvar onda to nešto znači. Znači 3h film traje a meni niti u jednom trenutku nije bilo dosadno, evo čak se i sada dok ovo pišem smijem kada se sjetim pojedinih scena. Film je jebeno urnebesan. Neki će reći da film šalje lošu poruku i donekle se slažem s time jer ono što oni rade u filmu je žešće sranje i ne mogu shvatiti kako bi neko mogao nekome pozavidjeti na onakvom raskalašenom životu. Ali ja smatram da je ovaj film imao sasvim drugi cilj tj. da ismijaju takav način života. Vukovi sa Wall Streeta su prikazani kao životinje što oni i jesu (uostalom kao i većina kapitalista kojima je novac najvažnija stvar na svijetu). Di Capriu skidam kapu do poda, nisam njegov fan ali ovom ulogom se dokazao kao vrstan glumac. Vrlo dobar film koji će vas nasmijati do suza.
8

The Burrowers (2008)

Zanimljiv film u western settingu sa čudovištima koji napadaju ljude. Film je solidan, nije preseravano mnogo kao što to obično bude u ovakvim filmovima. Imali su dosta zanimljivih ideja, fino su to ispričali. Film naravno nije strašan ali to sam odavno prestao uzimati kao nedostatak. Film je očito niskobudžetan ali se to slabo osjeti, glumci su dobri, režija i ostalo također solidni.
6

The Name of the Rose (1986)

Veliki sam ljubitelj ovakvih filmova. Standardno mi se sviđa taj srednjovjekovni setting i kada tome dodamo veliku misteriju koja se treba otkriti i kao šlag na tortu tu je Sean Connery u glavnoj ulozi. Zanimljiva i misteriozna priča smještena u izolovani manastir u kome se počnu dešavati neobična ubistva. Mnogo karizmatičnih likova koji su svi ludi na svoj način i ne znaš u koga bi prije posumnjao. Connery-ja ne treba ni komentarisati jer to je jedan od onih glumaca koji svakom filmu dadnu "ono nešto", a i tada mladi Christian Slater je dobro odradio ulogu i već tada pokazao šta će postati u budućnosti. Ove filmove cijenim i zbog toga što prikazuju ta crkvena zlodjela koja su radili u Srednjem vijeku, oni su i glavni razlog zašto se Srednji vijek zove Mračno doba.
7,5

Legionnaire (1998)

Ponajbolji Vam Dammov film u kojem je dobro i realistično prikazan život u Legiji stranaca. Film prikazuje neke od motiva zašto se ljudi priključuju Legij, surovu obuku koja u kojoj samo najjači preživljavaju, gdje su legionari braća i jedino su vjerni Legiji. Dobar tempo filma, akcija iskombinovana sa međuljudskim odnosima te prošlosti koja ih ne pušta na miru čak i u Legiji.
8,5
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2014., 14:43 Adam Jensen »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15722 : 16. Siječanj, 2014., 18:12 »
Igric je filmofilski acidofill. :hiha:

kako je frajer madde jer njegov glupu kritiku o dosta solidnjak filmu podržava nezzz, samo MaliMicek

:D

SO MAD... :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15723 : 16. Siječanj, 2014., 21:49 »
Da frajeru, film se svidio svima osim meni. Bravo asu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15724 : 16. Siječanj, 2014., 22:17 »
The Fifth Estate (2013)

Nisam se baš pretjerano zanimao za stvarnu situaciju oko WikiLeaksa, no nakon viđenog trailera za ovaj film, sam se malo više informirao. Nekako me se i dojmio, ima dinamiku, iako mi je to izgledalo nekako nerealno i prebanalno s obzirom na situaciju. Čovjek bi očekivao veću potragu, ispitivanja i pokušaj stopiranja toga svega od strane vlade, no uvjeren sam da je dosta istinit film i slijed događaja. Daniel Brühl mi je nakon fantastične uloge u Rushu, pomalo bezličan. Benedict Cumberbatch je zato ovdje stvarno odličan. Baš stvoren za tu ulogu, gdje mu se baš očituje savršena uživljenost u ulogu, kroz stresnost, mentalne probleme i živčanost. Baš podigao film na veću razinu, nego li što bi to bio slučaj sa nekim slabijim glumcem. Ima taj fino pogođeni pejsing i napetost svakom minutom sve više raste; zadovoljan.



7.1

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15725 : 17. Siječanj, 2014., 00:21 »
Čini se dobar film, pogotovo mi se sviđa Cumberbatch. I ja sam ga bio planirao gledati još ove sedmice ali nisam našao zainteresovanog sugledatelja :wildboy: (inače ne prakticiram gledati filmove sam).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15726 : 17. Siječanj, 2014., 01:26 »
Getaway (2013)

Nisam to mislio da ću doživjet, ali Selena Gomez mi je ovdje simpatična čak. Okej, retardirano je pametna i zna sranja, ali nekako skroz simpatično. Ethan Hawke skroz solidan iako nisam njegov fan baš. Ovaj film se isplati pogleda samo zbog Shelby Mustanga. Auto je savršen i doslovce sam samo zbog njega uspio dočekat kraj filma. Film je naravno jedno besmisleno govno sa besmislenim scenama i još besmislenijim scenarijem. On (Jon Voight) ga tjera da se zabija u božićne štandove u Bugarskoj u kojoj pričaju hrvatsko srpski. Nezz. Baš jako dugo nisam gledao film čija je ideja doslovce jedna od najgorih ikad. Doslovce preporuka da zaobiđete film ako je ikako moguće, osim ako niste zaljubljenik Shelbya, no tu su google slike, pa si dobro razmislite.



4.8

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15727 : 17. Siječanj, 2014., 01:38 »
:ave:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15728 : 17. Siječanj, 2014., 08:29 »
Ovaj film se isplati pogleda samo zbog Shelby Mustanga. Auto je savršen i doslovce sam samo zbog njega uspio dočekat kraj filma.
:ave:

inače ne prakticiram gledati filmove sam
koji kurac? :ave: :wildboy:
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2014., 08:33 [proGABBEing] Richard »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15729 : 17. Siječanj, 2014., 11:12 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15730 : 17. Siječanj, 2014., 12:27 »
Despicable Me (2010)

Bolje nego što sam očekivao. Dosta gledljivo i kawaii.
Cijela priča s krađom mjeseca (durrrr u našem naslovu je, al opet) je dosta drljava jer su Vector i onaj šef potpuno rendom.
Očekivao sam konstantno smaranje humora s minionima, al srećom nema toga previše.

Nez, baš ono rendom crtić za pogledat kad ti se gleda crtić jer eto.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15731 : 19. Siječanj, 2014., 00:08 »
Danas mi je bilo toliko dosadno da sam gledao Freaky Friday na RTL-u. :fpalm:
...a ono... Lohanica je dobra. :ementaler:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15732 : 19. Siječanj, 2014., 10:10 »
The Fifth Estate - 6/10

Da se odmah ogradim, nisam gledao radi Cole, već radi Benedicta Cumberbatcha i želje da provjerim kako glumi izvan Sherlocka.

I odgovor je nikako. Ono što se može vidjeti u tom filmu je isti način portretiranja lika kao i u Sherlocku. Pretjerana neuretičnost, na trenutke nemoguća flegmatičnost i ... čudnost? Uglavnom, čitam komentare ljudi koji su gledali film i Assangea uživo i kažu da je gluma u njegovu slučaju malo pretjerana. Vjerojatno istina. No, nije samo on pretjeravao - naizgled su svi pretjeravali ... osim možda Daniela Brühla - e, on je solidan bio, nekako je sve odglumio kako bi to trebalo biti, barem onako kako bih ja reagirao da sam u situaciji njegova lika.

Priča je dosadna za popizdit. Ne znam. Prvih sat vremena ničega i živciranja zato što su redatelji računali: "HEJ NAŠ GLEDATELJ JE SIGURNO UPOZNAT SA SVIM DETALJIMA O WIKILEAKSU, NEMOJMO STAVITI NIKAKVU POZADINU NA OVU PRIČU". Ostalih sat vremena je ok. Dinamika filma se poboljšava i prelazi u drugu brzinu. I dalje nedovoljno da zadovolji prosječnog gledatelja. Priča i dalje ostaje smeće - nezanimljiv život jednog nezanimljivog uredskog anarhista i njegovih "uberkulhaker" suradnika. Oni otkrivaju korupciju - nikog nije briga. Imaju jedan veliki slučaj - uspiju ga zajebat. Zašto snimati film o ovome, ako stvar uopće nije zanimljiva?

Ako vas zanima film ovog tipa, radije pogledajte The Social Network - mnogo zabavnije.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15733 : 19. Siječanj, 2014., 12:52 »
I odgovor je nikako. Ono što se može vidjeti u tom filmu je isti način portretiranja lika kao i u Sherlocku. Pretjerana neuretičnost, na trenutke nemoguća flegmatičnost i ... čudnost?

Odi gledaj August: Osage County. Tamo glumi šeprtljavog amera. :approve I u 12 Years a Slave je isto puno "smireniji" lik nego u Sherlocku i tu.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15734 : 19. Siječanj, 2014., 13:14 »
Pogledat će se, vjerojatno ovaj 12 Years a Slave prvo jer čujem da je film dobar ionako

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9