HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691059 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18765 : 11. Listopad, 2019., 12:43 »
El Camino - A Breaking Bad Movie
Film koji sluzi kao epilog koji zakljucuje character arc Jessea Pinkmana te mu daje određeni closure
Ima par sitnica, npr nisu se bas potrudili da podmlade glumce i slicno, ali pored toga, nemam nijedne zamerke
9/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18766 : 11. Listopad, 2019., 21:26 »
Creed II (2018)

PG-13 | 2h 10min | Drama, Sport | 21 November 2018 (USA)

Under the tutelage of Rocky Balboa, newly crowned heavyweight champion Adonis Creed faces off against Viktor Drago, the son of Ivan Drago.



★★★★

Neznam ni sam da li mi je bolji ili lošiji od prvog Creeda. Prvi mi je kao bolji film, no ovaj mi ima neke bolje scene. Borba dakako nikad bolja. Odličnog su lika uzeli za malog Draga. Fenomenalno je vidjet Lundgrena ponovno u sagi. Opet Stallone nosi cijeli film. Prejebeno mu stoji ta starost. Šteta što i ako bude nastavka Creeda, Stallonea više neće biti unutra, barem on tako tvrdi. Ona dva puta kad u zadnjem meču krene Rocky glazba, Kriste kako sam se naježio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18767 : 11. Listopad, 2019., 21:26 »
Blade Runner Final Cut (1984) - najveće razočaranje godine. Strašno sam želio da mi se svidi film i na kraju mi se strašno nije svidio.

Ghost in the Shell (2017) - da, film ima probleme, ali mi je osjetno zabavniji od Blade Runnera. I sad me strah pogledati ovaj nastavak Blade Runnera jer mi je prvi dio toliko loš da ga je izdominirala ScarJo u uskom odijelu u Ghost in the Shell.

I meni se ista stvar desila s Blade Runnerom. :(

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18768 : 12. Listopad, 2019., 11:17 »
El Camino (2019) - još uvijek stojim pri tome da ovaj epilog nije bio prijeko potreban, ali drago mi je da je dovršen u obliku filma jer bi mini-serija bila pomalo dosadna. Super likovi, i oni stari i oni novi, nekoliko napetih scena i malo nostalgije- sve u svemu dobro utrošena dva sata.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18769 : 13. Listopad, 2019., 09:05 »
Joker (2019)
Bome je film totalni psiho. Phoenix je pokidao ulogu, čak je i Ledgera ošinio po meni. Treba dobiti Oscara za ovo. Fali mi još malo akcije na kraju, ali sve u svemu..... totalno SICK :D.
10/10


Anna (2019)
meh....
5/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18770 : 13. Listopad, 2019., 23:52 »
Ocean's Eight

PG-13 | 1h 50min | Action, Comedy, Crime | 14 June 2018 (Croatia)

Debbie Ocean gathers an all-female crew to attempt an impossible heist at New York City's yearly Met Gala.



★★★

Skroz dobar, ali ne kao Ocean's trilogija do ovog filma. Iako je plan i izvedba skroz okej, nije mi spektal kao prijašnji filmovi koje pamtim kao remek djela. Sve ove lijepe žene od casta volim, al najviše Cate Blanchett; kako je to jebena žena ej. Bilo mi je jebeno vidjet Reubena, kao i malog Yena. čija se glumačka karijera svodi na četiri filma i to sva četiri od ovog serijala. Uglavnom kao što rekoh, dobar film, no nije rang prijašnjih, koji su imali sve. Sad bi ih mogao i rewatchat baš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18771 : 14. Listopad, 2019., 16:32 »
El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)

2h 2min | Action, Drama | 11 October 2019 (USA)

A sequel, of sorts, to Breaking Bad following Jesse Pinkman after the events captured in the finale of Breaking Bad. Jesse is now on the run, as a massive police manhunt for him is in operation.



★★★
A ono gušt je bilo gledat ponovno neke likove. Ne vidim da je film bio prijekopotreban, baš zato što me ničim nije oduševio. Čisto malo proširenje na closure serije. Jessie mi je jebeno odličan i samo zbog njega mi je dobar film, dobar dodatak. Inače stvarno stvarno nepotreban imho. Nikad se nisam Saulovoj seriji posvetio, no nakon ovog bih i mogao čak. BB sumnjam da ću više ikad pogledat, jer samo mislim da ću si pokvariti onaj prvotni utisak. Btw. jedan sam od onih kojima se serija svidjela tek nakon tri sezone.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18772 : 14. Listopad, 2019., 21:53 »
The Hurricane (1999)

R | 2h 26min | Biography, Drama, Sport | 14 January 2000 (USA)

The story of Rubin "Hurricane" Carter, a boxer wrongly imprisoned for murder, and the people who aided in his fight to prove his innocence.



★★★★

Nešto ga se sjećam kada sam ga gledao prije dvadeset godina, čak pamtim i dosta toga. Vrhunski film, iako malo izmjenjen od istinite priče kako bi dobio na kvaliteti i intrigantnosti. Fenomenalna gluma Denzela, što bi bilo čudno da nije zapravo. Iako ima taj šarm filmova devedesetih, ne djeluje kao da je iz tog doba. Dosta dobro snimljen i odličnih dijaloga. Uvijek me fascinira kojom lakoćom Denzel isporuči scene s puno elokventnosti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18773 : 16. Listopad, 2019., 21:48 »
Upravo se opet vratio iz kina gledajući Jokera drugi put. Mogu priznat da sam uživao i više nego prvi put. Što u fenomenalnim scenama, što u setovima, no sada sam se apsolutno fokusirao najviše na glazbu koja je maestralna. Svaka scena ima toliko jebeno dobro pogođenu glazbenu podlogu. Točno s drugim gledanjem skužim zapravo koliko propuštamo sitnica ili nekih stvari koje nismo svjesni, jer smo pod dojmom određene scene ili težine glume. Fenomenalan je film, fenomenalan!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18774 : 17. Listopad, 2019., 20:40 »
Raging Bull (1980)

2h 9min | Biography, Drama, Sport | 19 December 1980 (USA)

The life of boxer Jake LaMotta, whose violence and temper that led him to the top in the ring destroyed his life outside of it.



★★

Htio godinama već pogledat film, no jučer nešto tražio na netu i guglajući naletio na neku forum.hr raspravu kako je ovo najbolji film ikad, kako je ovo De Nirova najbolja uloga ikad, hvalospijevi na sve strane. Uglavnom, neka mi netko vrati moja dva sata. Okej sviđa se i meni ovako crno bijel, no to je skoro i sve što mi se od filma sviđa. Okej moram svakako pohvalit Joe Pescia s prejebenom ulogom i kako ju je odradio, no to je zaista sve. Drama i propast posrnule boksačke zvijezde mi nije ni malo uvjerljiva od strane De Nira, štoviše toliko mi je bila iritantna kao i njegov nos, da sam jedva čekao da završi. Ničim, ali baš ničim nije zaslužio da se ovo utjelovljenje slavi kao najbolja njegova uloga. U Taxi Driveru mi je osamsto milja bolji nego ovdje. Stvarno mi nikako nije sjeo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18775 : 20. Listopad, 2019., 14:18 »
Maleficent: Mistress of Evil (2019)

Odličan kao i prethodnik, s tom razlikom da je ovaj više akcijska-fantazija nego bajka. Angelina očekivano rasturila a nisu puno zaostajali ni ostali likovi (kojih je mnogo više nego u prethodnom). Priča je ovaj put kompleksnija, više je epske akcije a vizuelni efekti su ponovo vrhunski dočarali taj fantazijski svijet. Lijepa filmska čarolija za kino.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18776 : 21. Listopad, 2019., 15:01 »
Escape Plan (2013)

R | 1h 55min | Action, Thriller | 17 October 2013 (Croatia)

When a structural-security authority finds himself set up and incarcerated in the world's most secret and secure prison, he has to use his skills to escape with help from the inside.



★★★

Iako su dijalozi random smeće i gluma obojice meni dragih relikvija je ispod njihove razine, solidan film skroz. Totalno gledljiv i dosta zabavan. Klasičan pop-corn movie, jedino mi na kraju filma bude too much s Commandos scenom. Jim Caviezela inače obožavam, no ovdje je dosta mlak i neupečatljiv. Ili se nije snašao u ulozi negativca, ili mu stvarno ne stoji.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18777 : 29. Listopad, 2019., 02:31 »
The Lion King (2019)

PG | 1h 58min | Animation, Adventure, Drama | 19 July 2019 (USA)

After the murder of his father, a young lion prince flees his kingdom only to learn the true meaning of responsibility and bravery.



★★★★½

Nešto mi fali, da bude savršenstvo od filma, no neznam što. Original iz 1994. je stvarno preposeban animirani film i vjerojatno mi je najdraži od svih. Ovo izgleda nevjerojatno i stvarno je perfektno odrađen. Kapa do poda Jon Favreau što je uopće išao radit remake originala, jer je užasno to nezahvalan posao, no nadmašio je sam sebe. Glazbeno vizualna perverzija od filma. Glasovna gluma isto odlična, pogotovo "mjuzikl" dionice. No nešto mi fali, nedostaje mi te pola zvijezdice u nečemu, ali ne znam u čemu. Ovako se radi remake. 

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18778 : 03. Studeni, 2019., 10:11 »
Terminator Dark fate (2019)
Uvijek mi bude zanimljivo kako ovi "moderni" filmovi uvijek imaju neke klišej fore iz sapunica. Oni oldskul filmovi su imali one gengsta dobre cool fore (hasta la vista i to :D).
A ne znam, malo sam podijeljen oko filma. Ima tih sapunastih dijelova, radnja se malo ne može odlučiti gdje bi pa šeta i tako... Arnold je dobar.  :thumbs:
7/10

The current war (2019)
Dobra tematika i okej film, samo bi bilo bolje da su malo zagrebali površinu, a ne samo ukrasni papir stavili. Dobri su glumci, mogli su tu radnju detaljnije odraditi.
7.5/10

Pirates of the silicon valley (1999)
Pogledao ga opet nakon par godina, meni i dalje najbolji film o Jobsu. Ovi novi mi nisu bas nesto.
8/10

El camino (2019)
Epilog film o Jesseu Pinkmanu. Ništa novoga i spektakularnoga, okej je, ali moglo je i bez njega (što se radnje tiče).
7/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18779 : 04. Studeni, 2019., 23:55 »
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

PG-13 | 2h 37min | Adventure, Family, Fantasy | 1 December 2005 (Croatia)

A young wizard finds himself competing in a hazardous tournament between rival schools of magic, but he is distracted by recurring nightmares.



★★½


Mnogi znaju kako sam se uspio natjerat zavoljet ovaj serijal, nakon valjda četvrtog pokušaja, no stao bih uvijek na Harry Potter and the Prisoner of Azkaban te sam napokon napravio korak naprijed i pogledao sljedeći film. Vjerujem kako ovom neće pomoći ponovno gledanje, jer mi je daleko najslabiji u serijalu. Gluma Harrya i Rona mi je nekako nazadovala, a sav hype koji se gradio tri filma oko Voldemorta mi je splasnuo kada je isti stupio na scenu. Jednostavno sam očekivao puno više i tu sam jako razočaran. Cijeli film mi je nekako mlak i plah te nakon tri super filma, ovaj mi je totalno za zaborav. I kada bih krenuo nakon što pogledam sve filmove u ponovni maraton, ovaj budem vjerojatno preskočio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9