HCL.HR

The Americans

  • 3 Odgovora
  • 1707 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
The Americans
« : 15. Listopad, 2017., 12:32 »
The Americans

44min | Crime, Drama, Mystery | TV Series (2013–Still Filming)





Čudim se da po internetovima na susrećem baš da ljudi gledaju kod nas ovu seriju. A po mom skromnom mišljenju radi se o najboljoj špijunskoj kriminalističkoj drami ikad snimljenoj, bilo da se radi o filmu ili seriji. Završio sam s drugom sezonom, koja mi je bila bolja nego prva, a serija se svakom epizodom sve više diže kvalitetom. Likovi su nevjerojatno detaljni okarakterizirani. Pažnja za detalje u seriji je suluda i da se trudim nemogu seriji pronaći manu. Priča je odlična, način na koji se uvijek nešto zakomplicira i razrješi je fascinantan. Sve u seriji mi je fantastično; od glume do atmosfere, a najviše pridonosi izgled serije gdje stvarno imam dojam da se radi o vremenu hladnog rata. Ali te njihove krinkre, alibiji, uopće nemogu shvatiti kako se serija ovako fantastično može snimiti, da uopće nemaš dojam da gledaš nešto što se glumi. Iako je cast i casting vrh vrhova, ipak se Keri Russell i Matthew Rhys izdvajaju od cijele ekipe. Već nakon druge sezone mogu reć da mi je ovo bolja kvaliteta i intrigantnost od naprijem Breaking Bada. Što se špijunskog trilera tiče, mislim da bolje od ovog teško može ići.

Što se tiče druge sezone; impresivno su produbili i zakomplicirali radnju sa nekim stvarima. Iznenadio me plot twist u zadnjoj epizodi koji poprilično objašnjava cijelu zavrzlamu koja je ostala pod upitnikom duž cijele druge polovice sezone. Ono što sada slijedi, tj. kako su ostavili plan za treću sezonu me baš intrigrira.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Americans
« Odgovori #1 : 15. Listopad, 2017., 23:48 »
Kriste Dragi Bože šta su napravili Annelise u S03E02   :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Americans
« Odgovori #2 : 16. Listopad, 2017., 19:39 »
I meni se ovo gleda, špijunska tematika mi je jedna od najdražih. Ali radije ću sačekat godinu-dvije dok se ne finalizira serija, imam pun kofer serija za koje čekam da im izađu nove sezone i ne želim više.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Americans
« Odgovori #3 : 17. Listopad, 2017., 03:16 »
Ma kreni gledat, pa ćemo zajedno komentirat. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9