HCL.HR

The Sopranos

  • 15 Odgovora
  • 2131 Hitova
*

paco

  • *
  • 38
  • www.kz-team.info
    • www.kz-team.info
The Sopranos
« : 24. Prosinac, 2015., 23:25 »

The Sopranos američka je televizijska dramska serija autora i izvršnog producenta Davida Chasea. U Sjedinjenim je Državama premijeru doživjela na kabelskoj televizijskoj mreži HBO 10. siječnja 1999., a s emitiranjem je završila 10. lipnja 2007. Smještena u New Jersey, gdje je prvotno producirana, serija se vrti oko mafijaša Tonyja Soprana (James Gandolfini) i poteškoća s kojima se on suočava kad pokušava izbalansirati česte konfiktne potrebe u svojem obiteljskom životu i kriminalnoj organizaciji kojoj je na čelu.

Ostvarivši veliki komercijalni i kritički uspjeh, Obitelj Soprano je financijski najuspješnija serija kabelske televizije u povijesti televizije. Serija je poznata po visokoj razini kvalitete na svim aspektima produkcije, a iznimno je hvaljena za svoje scenarije i izvedbe glavnih glumaca. Zaradila je priznanja kako je na televizijski medij donijela višu razinu umjetničke kvalitete i otvorila put mnogim drugim dramskim serijama koje su slijedile. Osvojila je i brojne nagrade, uključujući 21 Emmy i pet Zlatnih globusa.

Kao jedan od najpoznatijih proizvoda američke popularne kulture 2000-ih, Obitelj Soprano bila je predmet parodija, kontroverzi i analiza, a proširila se i na knjige, videoigre, visokonakladne soundtrack albume te na niz drugih komercijalnih proizvoda.




The Sopranos Season 1 Trailer
« Zadnja izmjena: 25. Prosinac, 2015., 11:04 cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Sopranos
« Odgovori #1 : 25. Prosinac, 2015., 11:05 »
Nema potrebe za crvenim boldom na ovakvoj bijeloj podlozi. :)
Sopranosi su sljedeća velika serija za koju ću osloboditi svoje vrijeme od iduće godine.
Mislim da nikad nisam pogledao niti jednu epizodu u cijelosti, jer sam se čuvao kao dijevica za prvu bračnu noć. xD

*

paco

  • *
  • 38
  • www.kz-team.info
    • www.kz-team.info
Odg: The Sopranos
« Odgovori #2 : 25. Prosinac, 2015., 11:14 »
Nema potrebe za crvenim boldom na ovakvoj bijeloj podlozi. :)
Sopranosi su sljedeća velika serija za koju ću osloboditi svoje vrijeme od iduće godine.
Mislim da nikad nisam pogledao niti jednu epizodu u cijelosti, jer sam se čuvao kao dijevica za prvu bračnu noć. xD

Nisam niti zelio crvenu nekako je se uspjela staviti pa mi se nije dalo editati ; ) Sto se tice serije odlicna je je da je ono starija od 1997-2007 Ali to je trenutno moja najbolja serija koju sam gledao a poslije nje Chuck ;)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Sopranos
« Odgovori #3 : 26. Prosinac, 2015., 07:57 »
Sopranosi su mi u samom vrhu sa GoT, Breaking Bad, Rome, Wire...
Ugl jedna od najboljih serija ikad!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Sopranos
« Odgovori #4 : 29. Prosinac, 2015., 22:26 »
Ja sam oduvjek mislio da je ovo nekakva komedija, a sada vidim da je ozbiljna krimi prica i to o talijanskoj mafiji, pa di ces bolje od toga...I jos ima samo 6 sezona, sto znaci da su brutalno kvalitetne.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Sopranos
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2015., 14:44 »
Ti si komedija.  :hihi:

Odg: The Sopranos
« Odgovori #6 : 09. Siječanj, 2016., 03:59 »
Najjača serija ikad.


fogetabautit xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

9mlg9

  • Gost
Odg: The Sopranos
« Odgovori #7 : 09. Siječanj, 2016., 12:43 »
Uf, Sopranose nikako da pogledam, a trebao bih. Budem nakon maratona Seinfelda.

Odg: The Sopranos
« Odgovori #8 : 09. Siječanj, 2016., 12:47 »
Baci Constanzu u smeće i kreni odmah gledat Sopranose.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

9mlg9

  • Gost
Odg: The Sopranos
« Odgovori #9 : 09. Siječanj, 2016., 12:54 »
Ne, ne, testiram prijateljevu teoriju. Čovjek je gledao samo Seinfelda (nijednu drugu seriju ili film) od početka do kraja, kaže da mu je promijenilo neke poglede na svijet.
Doduše ne slavi Festivus još, al ko zna, mžda ja počnem, nije loš koncept.

*

L8

  • *
  • 26
Odg: The Sopranos
« Odgovori #10 : 24. Ožujak, 2016., 03:31 »
Kultna serija, i također sam par puta pogledao seriju, iako nisam baš svaku epizodu, tako da planiram ponovno počet gledat Sopranose.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Sopranos
« Odgovori #11 : 15. Siječanj, 2017., 14:33 »
Obitelj Soprano (TV Series 1999–2007) - IMDb 12/10



Zavrsio sa Sopranosima.


Mislim da je dovoljno rec da jucer kad sam dosao do kraja doslovno sam bio tuzan sta je serija gotova. Toliko sam se navukao na pricu i na cjelu ekipu da sam otukao seriju u 8 dana. Predobro likovi, predobra radnja, odlicni razgovori, gluma, ma sve je totalni vrh. Likovi su svi brutalni, a glavna ekipa Paulie, Sil, Chris i Toni su totalna koma od ljudi. Paulie me nasmijao do suza miljon puta, a Christopher da ne govorim, covjek je totalna munja, sova haha. Naravno tu je i zvjezda serije Tony Soprano kojeg je James Gandolfini odradio brutalno dobro, Bog mu dao pokoj, al stvarno je bio kralj od covjeka. Ma sva ostala ekipa nista ne zaostaje za njima, svi su vrh.

Bilo je scena kad sam umirao sam sa sobom u sobi od smjeha, poput one scene kad Tony i Bobby idu trazit Paulia i Chrisa pa kad ovaj dode u lovackoj opremi, a Tony mu zaceni, ja sam umirao u sobi. Takoder je bilo dosta tuznih situacija kad mi je skoro suza krenula. Stvarno ode se ne radi samo o Mafiji, prica prati jednog covjeka koji se duhovno osvjesti i postane bolja osoba, uci i vidi svoje greske, stvarno nesto posebno. Vec nakon prvih par epizoda ovaj Tony priraste srcu koliko je dobar covjek, al lud kao kupus. Naravno nebi to bila Mafijaska serija da nema brutalnosti, golih zena, tuca, para, droge, kockanja i na kraju prijateljstva i obitelji koja sve drzi na okupu. Stvarno je sve prikazano vrhunski i mogu slobodno rec da je ovo najbolji Mafijaski film/serija ikad, glupo je uopce ijedan film usporedit sa ovim, al eto.

Eto neki moj kratak dozivljaj serije koja je stvarno ostavila ogroman utisak na mene. Obozavam ovakvu tematiku i lud sam oduvjek bio za tim Mafijaskim svjetom. Stvarno sam bio pretuzan kad je serija zavrsila, toliko da sam proveo jos 3,4 sata gledajuci dokumentarce, intervjue i slicno. Mogu slobodno rec kako je ovo najbolja serija koju sam pogledao u zivotu i jedva cekam da je ponovo pogledam jedan put.

Stvarno kapa do poda cjeloj ekipi sta je radila na ovoj seriji.  ave1


Za kraj:

 kuul  ave1  cry1  sm1jeh
The Sopranos theme song - Woke up this morning - YouTube

I got ittt..
Tony Soprano. Peyote - YouTube

Odg: The Sopranos
« Odgovori #12 : 15. Siječanj, 2017., 15:11 »
Stvarno vrhunska serija,ona i The wire su mi dva koplja iznad svega ostalog sto sam pregledao,jednostavno ni jedna epizoda nije smor,dosadna,i to je nesto sto mi te dvije serije cini nenadjebivim.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Sopranos
« Odgovori #13 : 15. Siječanj, 2017., 15:29 »
Bas tako, nijedna epizoda nije bila dosadna.

Al stvarno je bilo ludih epizoda, ajme. Meni su ostale u sjecanju kao najbolje kad su Chris i Paulie bili na snjegu trazili onog Rusa, kad su bili u Italiji, kad je Chris otisao kod onog Ben Kingslya u Hollywood i kad je Tony otisao u Las Vegas i uzeo Peyote gljivu. Ma sve ostale epizode su vrh totalni, al ove su mi bas ostale u sjecanju kao najbolje.

Odg: The Sopranos
« Odgovori #14 : 15. Siječanj, 2017., 19:17 »
Ma masa scena je ono vrh vrhova,davno sam pregledao sopranose mislim da cu ubrzo ponovo morat ponovit gradivo :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9