HCL.HR

Zombieland

  • 30 Odgovora
  • 5190 Hitova
Zombieland
« : 02. Listopad, 2009., 21:02 »
Evo još jednog novog filma koji će brzo u kina http://www.imdb.com/title/tt1156398/ čini mi se nešto smiješan..
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Zombieland
« Odgovori #1 : 02. Listopad, 2009., 21:04 »
Oho, neloši glumci.
Možda se pogleda.
Možda.

Odg: Zombieland
« Odgovori #2 : 03. Listopad, 2009., 06:35 »
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

Babyface

  • *
  • 8
  • Be careful not to cut yourself...
Odg: Zombieland
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2009., 22:08 »
Nisma mogao pogledati trailer na kompu, ali po plakatu čini mi se kao nekakav funny filmić, gotovo parodija. Molim vas, recite mi da nije još jedan "ozbiljan" zombie film...  :tired:

Odg: Zombieland
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2009., 22:09 »
woody harrelson glumi.

 :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Zombieland
« Odgovori #5 : 05. Studeni, 2009., 14:30 »
Molim vas, recite mi da nije još jedan "ozbiljan" zombie filmž

ako ti se neda gledat zombie komedije pogledaj sve nastavke Resident Evila.....ja vać jesam i jako su mi se svidjeli
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Zombieland
« Odgovori #6 : 06. Studeni, 2009., 08:27 »
woody harrelson glumi.

 :wildboy:
Car :wildboy:

I kakav je film?

Odg: Zombieland
« Odgovori #7 : 17. Prosinac, 2009., 23:11 »
Film je po meni prezakon!!!
Komedija nad komedijama, ali ljudi su podjeljeni što se tiče ovoga filma neki misle da je totalni shit a neki misle da je zakon. I za mene je zakon jednostavno komedija.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Zombieland
« Odgovori #8 : 17. Prosinac, 2009., 23:25 »
smeće, nije smješan. može se svidjet samo nekom ko nikad nije gledo zombie film niti jedan. sve ono što oni tu koriste ko fore u ozbiljnom niskobuđetnom zombie filmu iz 80ih je već viđeno kao kul i ozbiljno, samo što je zgusnutije, a ne rijetko ko ovdje. ne isplati se gledat, osim ako ste prljavi njub.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Zombieland
« Odgovori #9 : 19. Prosinac, 2009., 21:37 »
Odličan film... napokon jedan koji ne fura na ozbiljnost već pozitivu i kod kojeg nisam imao dojam oh, čini mi se da sam ovo negdje već vidio. Potpuno neozbiljan, no-brainer akcić, sa dobrom komedijom/parodiranjem, upamtljivim likovima i zanimljivim settingom.

I da... praščić babe quote  :ave:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Zombieland
« Odgovori #10 : 19. Prosinac, 2009., 23:55 »
kod kojeg nisam imao dojam oh, čini mi se da sam ovo negdje već vidio.

ozbiljno? jesi ti IKAD gledo drugi film neki?

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Zombieland
« Odgovori #11 : 22. Prosinac, 2009., 12:20 »
kod kojeg nisam imao dojam oh, čini mi se da sam ovo negdje već vidio.

ozbiljno? jesi ti IKAD gledo drugi film neki?

Naravno da jesam, inače to nebi ni rekao. Ni jedan noviji zombie film nije ni do koljena jednom klasiku poput Night of the Living Dead. I dok sam pomislio da više neću vidjeti ništa originalnog, naletio sam na Zombieland koji ima potpuno drugačiji pristup klasičnom hororcu. Uz to, napokon film u kojemu likovi koji nisu toliko iritantni i isprazni da jedva čekam kad će neki zombi iskočit iz ugla i priklat ih. Neznam što si ti očekivao od filma, ali mene je ugodno iznenadio... savršeno za gledanje uz društvo i zdijelu kokica.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Zombieland
« Odgovori #12 : 22. Prosinac, 2009., 12:27 »
Pogledal sam, ima već dost dugo.
Onak, film za koji se odma vidi da nije hororac ni približno, a ni prava komedija.
Vuče na niskobuđetnost ali je zabavan za pogledati.
Čini mi se, neki loš pokušaj kloniranja Smita i njegovog ovčara...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Zapi

  • Gost
Odg: Zombieland
« Odgovori #13 : 22. Prosinac, 2009., 12:36 »
kod kojeg nisam imao dojam oh, čini mi se da sam ovo negdje već vidio.

ozbiljno? jesi ti IKAD gledo drugi film neki?

Naravno da jesam, inače to nebi ni rekao. Ni jedan noviji zombie film nije ni do koljena jednom klasiku poput Night of the Living Dead. I dok sam pomislio da više neću vidjeti ništa originalnog, naletio sam na Zombieland koji ima potpuno drugačiji pristup klasičnom hororcu. Uz to, napokon film u kojemu likovi koji nisu toliko iritantni i isprazni da jedva čekam kad će neki zombi iskočit iz ugla i priklat ih. Neznam što si ti očekivao od filma, ali mene je ugodno iznenadio... savršeno za gledanje uz društvo i zdijelu kokica.

al stvar je u tome da apsolutno ništa nije originalno u tom filmu. jedna jedina scena, sve je viđeno već. prejadno smeće od filma.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Zombieland
« Odgovori #14 : 22. Prosinac, 2009., 12:47 »
kod kojeg nisam imao dojam oh, čini mi se da sam ovo negdje već vidio.

ozbiljno? jesi ti IKAD gledo drugi film neki?

Naravno da jesam, inače to nebi ni rekao. Ni jedan noviji zombie film nije ni do koljena jednom klasiku poput Night of the Living Dead. I dok sam pomislio da više neću vidjeti ništa originalnog, naletio sam na Zombieland koji ima potpuno drugačiji pristup klasičnom hororcu. Uz to, napokon film u kojemu likovi koji nisu toliko iritantni i isprazni da jedva čekam kad će neki zombi iskočit iz ugla i priklat ih. Neznam što si ti očekivao od filma, ali mene je ugodno iznenadio... savršeno za gledanje uz društvo i zdijelu kokica.

al stvar je u tome da apsolutno ništa nije originalno u tom filmu. jedna jedina scena, sve je viđeno već. prejadno smeće od filma.
Ah dobro, vidim da su ljudi dosta podijeljeni oko filma... jedan od onih koje voliš ili mrziš.  ;)
Osobno mi je bio ok za pogledat, ništa blizu remekdjela no osvježenje... barem kad se gleda na zadnjih par izašlih zombie filmova poput Resident Evila i 28 weeks later (ajd dobro, u drugom nisu zombiji ali je na isti kalup).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9