HCL.HR

2015 najbolja godina u gejmingu ikad?

  • 43 Odgovora
  • 29634 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« : 06. Rujan, 2015., 13:12 »
The Witcher 3:Wild Hunt
Bloodborne
MGS:The Phantom Pain
Batman:Arkham Knight
Dying Light
Project C.A.R.S.
Mad Max
Until Dawn
COD:Black Ops 3
Fallout 4
Tom Clancys:Rainbow Six Siege
Evolve
Just Cause 3
Rise of the Tomb Raider
AC:Syndicate
Cities:Skyline
Star Wars:Battlefront
Need For Speed
GTA5 (PC)

Ja mislim kako je 2015-ta najbolja godina u gejmingu ikad, gore sam naveo neke vece naslove.Takoder je ovo godina u kojoj je next gen napokon zazivio pa imamo ogromne mape, predivnu grafiku i jos pregrst toga sta prije nije bilo moguce.Za punu listu i ostale bitne informacije kliknite ode  https://en.wikipedia.org/wiki/2015_in_video_gaming

Sta vi mislite o tome?Podjelite svoja misljenja sa nama i recite nam koja godina je po vama najbolja u gejmingu ikad.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #1 : 06. Rujan, 2015., 14:38 »
Gejmingu?  :fpalm: :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #2 : 06. Rujan, 2015., 15:11 »
Zapravo ni blizu po mom mišljenu, 2016. godina će lako potući ovu godinu (

Mislim ima par vrhunskih naslova (MGS5, Bloodborne, Witcher 3), ali sigurno je bilo boljih gaming godina.

Malo gledajući, 2007. godina je dosta dobra (Assassin’s Creed, Modern Warfare, Portal, The Witcher, BioShock, Super Mario Galaxy, God of War 2, Forza 2, Halo 3...)

Osim toga, rulaju užasno i svi naslovi iz 96, 97 i 98 godine

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #3 : 06. Rujan, 2015., 15:42 »
Ovi naslovi u nikojem svemiru nemogu parirat MGS5, Bloodborne, Witcher 3... :hiha2:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #4 : 06. Rujan, 2015., 15:47 »
Niti blizu NAJBOLJA GODINA IKAD. Stoji sve što je kaiser spomenuo, 2007' je rulala stvarno.

A i pola tih naslova koje se ti spomenuo u prvom postu su ništa nego osrednji isprdci AAA industrije.
Mislim sry ako sam u krivu ali na mene si ostavio dojam kao da si ti počeo s "gejmingom" prije nez 6 mjeseci pa ti je ovo svakako najbolja godina ikad xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #5 : 06. Rujan, 2015., 16:50 »
Ovi naslovi u nikojem svemiru nemogu parirat MGS5, Bloodborne, Witcher 3... :hiha2:

Portal i čitav Orange Box ne može parirati :hiha: Super Mario Galaxy ne može parirati :hiha: Originalni Modern Warfare, Bioshock, Halo 3...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #6 : 06. Rujan, 2015., 16:50 »
Nezz bilo je dobrih godina, realno gledajuci meni je svaka dobra..Al 2015 izlaze i izasli su naslovi ogromne kvalitete, igre su vece, skuplje, sadrzajnije, takoder ih ima vise nego ikad.Strimanje igara odvodi gejming na sljedeci level, na you tubeu poslje pjesama najgledanijiji su upravo gejming videi.Da bilo je vrhunskih godina vjerojatno i boljih od ove, al nijedna nikad nije bila ovako glasna.Danas doslovno tvornice igara vicu na svjetskoj pozornici pokazujuci svima kako je gejming umjetnost i sve vise ljudi to priznaje.
Nezz realno gledajuci 2015-ta po meni odvodi gejming industriju na sljedeci level.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #7 : 06. Rujan, 2015., 17:21 »
Jedna stvar je popularnost gaminga koji će sigurno svake godine nastaviti s rastom, ja govorim u smislu kvalitete izašlih naslova. Igre su stvarno veće, sadržajnije i što sve ne, no to opet ne mora značiti da su bolje, jer nije uvijek više ujedno i bolje.

I molim te udari ponekad enter čisto da ti poruka bude preglednija :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #8 : 06. Rujan, 2015., 17:32 »
Ovi naslovi u nikojem svemiru nemogu parirat MGS5, Bloodborne, Witcher 3... :hiha2:

E sad si ga izvalio... Naravno da ne mogu, ali ne gleda se tako. Ti su naslovi isto tako bili vrhunski za vrijeme kad su izašli.

Ali nekako se ne bi složio s tim da je 2015. dobra godina - barem ne za sad. Što je pomalo kontradiktorno jer sam se ove godine već sada naigrao više nego prethodnih.

Ne bi se složio iz razloga što je godina pokazala da iako s novim konzolama imamo u prvom redu veće igre, u drugom redu imamo slabo ispolirane proizvode. Witcher 3 je na konzolama eto donedavno muku mučio s frejmrejtom - čak su ga i pečevi koji su trebali poboljšati performanse smanjivali. O Batmanu na PC-u ne treba ni pričati. Čak i MGS, iako tehnički vrlo dobro odrađen - fejlao online podršku - serverima se i danas teško pristupa - iako igra tehnički još nema online komponentu nego samo FOB 1v1 pvp.

Evolve i Dying Light nisu mi neki hitovi. Tih se igara za nekoliko godina nitko neće sjećati. Dying Light je na PC-u isto imao katastrofalan launch što se optimizacije tiče.

Vrhunac zabrinjavajućeg trenda da igrači zapravo i žele nedovršene i neispolirane igre je i sama činjenica da se na Steamu ove godine od šest igara koje su prodane u više od milijun primjeraka, nalaze tri koje uopće nisu ni dovršene. Bome ni blizu dovršetka. ARK Survival Evolved, H1Z1 i Besiege. Dakle, ARK koji je super neoptimiziran i H1Z1 koji je po launchu isto tako imao nevjerojatnih problema, taman kad je čovjek pomislio da su u Sonyju nešto naučili iz Driveclub fijaska.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #9 : 06. Rujan, 2015., 17:37 »
Udario sam jedan enter na kraju :thumbs:

Pa bit je da u ovoj godini ima dosta naslova ogromne kvalitete, sad ovisi o necijem ukusu, ako se pita mene jedan Witcher 3,MGS5, Batman Arkham Knight, Bloodborne, Star Wars Battlefront, Need for Speed, Just Cause 3, Fallout 4 (velika osmorka 2015) svakako pobjeduju tu vasu 2007(u kojoj sam kupio novi PC tako da sam i ja odigrao sve te naslove tada).
Doduse ova zadnja 4 jos nisu vani al evidentno je da ce bit vrhunske igre.
A tu je jos pregrst odlicnih naslova poput Dying Light, Project CARS, Until Dawn,Cyties Skyline, Mad Max, Evolve i mnogih drugih...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #10 : 06. Rujan, 2015., 17:59 »
Od ovih 8 nabrojanih naslova priznam 3 naslova kao vrhunska (već navedeni Witcher 3, MGS5 i Bloodborne) iako nisam ljubitelj Witchera, svejedno znam da zaslužuje počasno mjesto u gaming svijetu. Novi Batman ničim se ne ističe, novi Need for Speed i Just Cause 3 nisu 90+ serijali i čisto sumnjam da će se nečim istaknuti, a za Battlefront i Fallout 4 se tek treba vidjeti.

Tu bih još napomenuo da se obrati ove godine pažnja i na Persona 5 i Halo 5. No opet gledano, i dalje sam mišljenja da ova godina nije još ponudila nezaboravnu širinu igara kao što je u pitanju bila 2007 ili tipa 1998 kada je u istoj godini izašla Ocarina of Time, Gran Turismo, Half-Life, Tekken 3, Grim Fandango, Metal Gear Solid...

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #11 : 06. Rujan, 2015., 18:17 »
Po čemu je ova godina toliko posebnija od ostalih? Mislim okej to forsiranje Mgs-a, Witchera i ostalih, realno svake godine bi izašlo par takvih naslova koji bi nas oduševili i koje bi PAMTILI godinama. Al u redu, ima još do kraja godine i praktički većina bitnijeg će izać kroz iduća tri mjeseca pa bi se tek tada dalo raspravljat o tome.

I da, slažem se s kajzerom - 2007 je svakako jedna od boljih.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2015., 18:18 gamelaker »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #12 : 06. Rujan, 2015., 18:19 »
Novi Batman je finalni proizvod nakon 3 prijasnja vrhunska djela.Uzeo je najbolje od sva 3 i kompletirao to u cetvrtom, doduse ima problema sa optimizacijom itd. al je igra cudo.

Need for Speed je kolekcija igara koje izlaze svaku godinu u zadnjih 15-ak godina i broji nekoliko naslova vrhunske kvalitete poput Undergrounda 1,2, Most Wanted-a itd.
Neki od njih cak spadaju u legendarne naslove gejming industrije poput Undergrounda 2 ciji bi nastavak ovaj novi NFS upravo trebao i bit, i po svemu gledajuci napravit ce to u spektakularnom povratku koji nas ocekuje.

Just Cause je postavio svoje temelje sa prijasnja 2 naslova koja su oba redom vrhunska i realno gledajuci kroz snimke gameplaya ceka nas  nastavak sa sigurnih 90+ nesto sitno.

Star Wars i Fallout 4 treba jos vidjeti, al po onome sto sam vidio u gameplay-evima cekaju nas oba naslova blizu 90, a po meni i 90+ .

Sta se mene tice ova godina je postavila nove standarde u igrama, grafika, otvoreni svjetovi, sloboda izbora i jos pregrst toga.Uzmemo li u obzir Arkham Knight, Witcher 3, MGS5 svi redom prate taj standard.

EDIT: Vidit cemo sve na kraju godine. G8 - Metal Gear Solid 5: Phantom Pain
                                                                             The Witcher 3:Wild Hunt
                                                                             Batman:Arkham Knight
                                                                             Bloodborne
                                                                             Star Wars:Battlefront
                                                                             Need for Speed
                                                                             Fallout 4
                                                                             Just Cause 3
+ Jos dosta vrhunskih naslova koji ce zasigurno biti blizu, a mozda i preko 90.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2015., 18:36 bartul_9 »

Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #13 : 06. Rujan, 2015., 18:29 »
Posebna je godina šta se tiče tih novih next gen naslova. Al ovo ostalo što si nabrojao lol svake godine izađe na desetke vrhunskih naslova, nezz jesi živio ispod stijene do sad il nešto :(

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: 2015 najbolja godina u gejmingu ikad?
« Odgovori #14 : 06. Rujan, 2015., 18:35 »
Bit je u tome sta ja mislim da su svi naslovi ove godine redom bolji nego svi ti "vrhunski" naslovi sta su izlazili u ostalim godinama do sada.Takoder mislim da je ovo najbolja gejming godina za gejmere do sad, al to je naravno samo moje misljenje. :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9