HCL.HR

3DS XL ili PS Vita

  • 12 Odgovora
  • 5543 Hitova
3DS XL ili PS Vita
« : 28. Srpanj, 2012., 17:45 »
Pozdrav ljudi.

Imam problema oko kupovine konzola.

3DS XL ili PS Vita??

Neznam sta da izaberem.
Nisam neki FPS-as al volim ih nekad zaigrat.
Vecinom volim RPG,Ritmicke,Puzzle i Racing i mal tuce kao Dead or Alive.

Na 3DS bi volio igrati Mario Kart i KH3D
A na Viti bas nema nesto posebno,al volio bi Disgaea 3 i Persona 4 The Golden.

Sta vi kazete? Koja je konzola bolja?
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2012., 12:52 WEAPONX »

Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #1 : 28. Srpanj, 2012., 18:08 »
Evo ja cu ti odmah rec moje osobno misljene...Vita ima jači hardware, veći ekran, dok 3ds ima nešto slabiji hardware i 2 ekrana...Na Vita-i mulittouch screen funkcionira besprijekorno, 3ds nisam probao.. Na Viti imaš Uncharted,Unit 13, Most Wanted(koji će izać), Fifa soccer koja je kvalitetom jako blizu one sa PS3, pa dalje imas mortal komat, hd collection metal gear solid, marvel vs capcom(ili tako nekakao), izaci ce assaisns creed 3: liberation, call of duty ce izac,imas resistance i tako...Hrpa svega dobroga, sto sumnjam da ce takvi hitovi ikad izac za 3ds..Ja ovo govorim iz moje perspektive, ti opet biras za sebe ;)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #2 : 28. Srpanj, 2012., 18:54 »
Dobro, kalmageddon gore očito nije upućen u 3DS, ali neke stvari su točne - Vita ima snažniji hardver. Ali ima uz to i višu cijenu, i znatno manje dostupnih igara. Što je i logično jer je gotovo godinu dana kraće na tržištu.

U svakom slučaju 3DS je sada dosta dobar izbor - jeftin je (XL-u se ne zna cijena doduše, govorim za obični 3DS) i ima dosta široku biblioteku igara, kako za eShop tako i onih koje su retail. Imaš dosta fighting igara za 3DS trenutno, između ostalog i Tekken 3DS i Dead or Alive Dimensions. Mario Kart 7 je odličan, kao i ostale Nintendo igre trenutno dostupne za konzolu. Dobit će Vita s vremenom više igara, ali 3DS ima dosta veliku prednost po tom pitanju trenutno. A i puno bolje se prodaje pa će developeri vjerojatno sve više ciljat na njega.

Imamo ti inače recenzije i Vite i 3DS-a na portalu, zajedno s nekoliko video priloga, pa si pogledaj i to.

VITA:
http://www.hcl.hr/recenzije-playstation-vita-631-22.html

3DS:
http://www.hcl.hr/recenzije-nintendo-3ds-555-22.html

A imamo i recenzije 3DS i Vita igara, to si malo sam potraži. Usput, ide uskoro i naša recenzija 3DS XL-a, čim stigne u Hrvatsku.

Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #3 : 28. Srpanj, 2012., 21:56 »
Jos nesto.
Kako cu nabavljat igre xD?
Posto sam iz Bosne a 3DS XL sam htjeo uzet u Algoritmu(Samo ako je ista cijena koju je Nintendo objavio [1600 KN] ) .
I cijene igara u Algoritmu su grozne :O
370 KN za Mario Kart 7.
Nikako se neisplati,trenutna cijena igre je 35 Eura.

Tako isto i za Vitu.
Pojma nemam dje da kupujem igre.
Mislim u Osijeku uzimat igre pa ako tko zna dje se mogu kupit igre za 3DS i Vita po normalnim cijenama neka javi

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #4 : 28. Srpanj, 2012., 22:21 »
U Hrvatskoj su ti takve cijene općenito, padnu neke igre s vremenom na 200-tinjak kuna, ali to je uglavnom to. Eventualno iz inozemstva naručiš pa zna biti jeftinije.

I računaj da ti 3DS XL neće nikako biti 1600kn, prije oko 2000kn.

Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #5 : 28. Srpanj, 2012., 22:23 »
Pa da su cijene igara jako visoke, jesu :) Jedino mozes mozda cekat da igra malo bude duze na trzistu da padne cijena ili polovnu uzmi, nema tu ni pomoci a ni puno filozofije :)


Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #6 : 28. Srpanj, 2012., 22:26 »
A ako bude tako Ementaler onda cu kupit Vitu :)

Nego zasto je cijena Vita normalna???
Zato sto se neprodaje dobro ili?

I kalmageddon igra jeste malo duze na trzistu.
Izasla treceg Prosinca
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2012., 22:29 GamerzHell9137 »

Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #7 : 28. Srpanj, 2012., 22:31 »
Ma koliko sam ja upucen vita se jako slabo prodaje, moras odmah kupit i memorijsku ako hoces da ti sve radi kako treba tj da sejvas i to, pa kupis igricu jednu i uzmes starter kit recimo tj set torbica koji ti nije neophodan i ako na to nadodas da je vita 3G onda te to preko 3000kn izadje, a igre su skupe, mnogi jednostavno ne vole handhelde ili imaju "veliku konzolu"  pa je problem isfinancirati obje konzole...Npr ja imam PS3 i Vita-u i zelim se Vite rijesit cisto jer nemam love da kupujem igre za obje platforeme..A recimo izaci ce assasins creed 3 i za Vitu i za PS3, odigrat cu ps3 verziju i kupit je jer cu je kasnije lakse prodat nego vita verziju posto vitu nema puno ljudi , a i puno vise ljudi igra online na ps3 nego na viti...enormno vise :)

Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #8 : 29. Srpanj, 2012., 02:28 »
Sad mi nesto nije ni do jednog ni do drugog zbog cijene  #-o
Mislim da cu cekat dok se nehakuje ili jedno ili drugo :)

P.S. Mada imam i u glavi WII U......al cijena ce biti grozna kod nas....

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Sta je bolje?
« Odgovori #9 : 30. Srpanj, 2012., 10:43 »
Ne valja ti druge pitat sta je bolje, ko da pitas jel bolja pica il hamburger, nemoze ti to neko drugi odgovrit, ti znas sam sta je najbolje za tebe.
Meni je npr 3ds trenutno puno bolji zbog veceg broja dostupnih igara koje me zanimaju...
Konzola se nikad ne bira po hardveru vec po igrama, jer neces gledat u tu konzolu nego ces igrat igre na njoj!

EDIT:
evo npr ja sam razmisljao nedavno dal bi mozda uzeo x360 ili ps3, x360 moze igrat kopije i tu je velika prednost, ali kad idem gledat koje igre zelim odigrat...
na x360 me zanima gears serijal, a na ps3: uncharted, resistance, god of war, killzone, mgs4, heavy rain, the last of us.....dakle odluka laka...ps3 koji po meni ima puno bolje ekskluzive.
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2012., 10:47 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: 3DS XL ili PS Vita
« Odgovori #10 : 13. Listopad, 2012., 11:21 »
I jedno i druge ima svoje mane i prednosti. Ja bih na tvom mjestu kupio PSVitu, kada joj opadne cijena, jer ima kvalitetnije i jače igre, te neke lude kontrole na touch i sl. Ako pak tražiš neke jednostavnije igre (hardwerski mislim), a i nižu cijenu, onda je 3DS razuman izbor.

Odg: 3DS XL ili PS Vita
« Odgovori #11 : 16. Listopad, 2012., 22:13 »
I jedno i druge ima svoje mane i prednosti. Ja bih na tvom mjestu kupio PSVitu, kada joj opadne cijena, jer ima kvalitetnije i jače igre, te neke lude kontrole na touch i sl. Ako pak tražiš neke jednostavnije igre (hardwerski mislim), a i nižu cijenu, onda je 3DS razuman izbor.

Kupio sam 3DS XL ;)

Mozete zatvorit thread.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: 3DS XL ili PS Vita
« Odgovori #12 : 19. Listopad, 2012., 14:09 »
I jedno i druge ima svoje mane i prednosti. Ja bih na tvom mjestu kupio PSVitu, kada joj opadne cijena, jer ima kvalitetnije i jače igre, te neke lude kontrole na touch i sl. Ako pak tražiš neke jednostavnije igre (hardwerski mislim), a i nižu cijenu, onda je 3DS razuman izbor.

Kupio sam 3DS XL ;)

Mozete zatvorit thread.

Nisi pogriješio.  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9