HCL.HR

Dobre ponude i popusti na igre

  • 1360 Odgovora
  • 588523 Hitova
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1020 : 27. Siječanj, 2015., 17:20 »
ah dobro, bas sam mislio kupit fc4 i unity sa g2a... dodged a bullet :kava:

zalosno sto se dogada s ubisoftom
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1021 : 27. Siječanj, 2015., 18:29 »
Ja još uvijek imam igru kupljenu na g2a. No, tamo je moguće kupiti igru koja se aktivira preko VPN-a jer je ruska verzija, a moguće je kupiti i region free verziju. Razlika u cijeni je osjetna, pa možda ovi smećari uklanjaju samo VPN aktivirane igre?
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1022 : 27. Siječanj, 2015., 22:10 »
OK Ubisoft govnari smećari bla znali smo to i prije ovog, ali...

Zamisli da neki svoj fiktivni proizvod otpremljuješ svojim provjerenim dugogodišnjim kupoprodajnim partnerima (Steam, Amazon, HB...), i onda se pojavi neka tamo nelegitimna firma s kojom nemaš direktne poslovne veze i taj isti proizvod koji glasi na tvoje ime prodaje za poprilično manje novca dok ti od toga (vjerojatno) imaš nikakav ili malen/manji profit.

Znači u ovom scenariju gubitnici su tvoja firma, partneri i kupci, dok je najmanje izgubila treća strana koja realno nikad neće dat refund nikom, jer ničim nije obvezana to napravit (osim možda ako se na tim sajtovima sklapa neki ugovor prije kupovine u što sumnjam).

Što bi vi napravili s inačinacima tih proizvoda prodanih na taj način da se radi o produktu vašeg poslovanja? Ja ih sigurno nebi, s mog stajališta (firme), djelio okolo.

Normalno je da se svi koji su tako nabavili igru sad osjećaju prevareno.
Naravno da Ubisoft apsolutno boli k**** za tih xy kopija jer nemaju parice od tog.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1023 : 27. Siječanj, 2015., 23:03 »
Ma nije poanta uopće o tome.
Poanta je da su daleko najomraženija trenutno kompanija u gaming svijetu.
Ekipa ih nevoli zbog nedovršenih poluproizvoda i zbog lažne reklamacije svojih proizvoda.

Plus dodaj tome igre koje su svojim konceptima u open world žanru jedna drugoj preslici, shvatiš da i bez ovog tu problema su najneomiljeniji među gaming populacijom.
Nezz, stvarno nikako nemožeš opravdat potez u kojem se oni bore protiv ljudi koji su jeftinije kupili njihovu igru.

Ovime su potaknuli piratstvo na njihove igre za nezz, 150%. Brojka izvučena iz šupka naravno.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1024 : 27. Siječanj, 2015., 23:22 »
Naravno da, stoji to sve. Zbog ovog što kažeš o neoptimiziranim poluproizvodima i dosadnoj reciklaži sam i napisao da već od prije znamo da su smećari.
Ne pada mi na pamet opravdavat nikog tko ovak postupa prema svojim kupcima nebitno o kojoj sferi poslovanja se radi, čisto sam pokušao sagledat stvari s neke njihove gnjusne kapitalističke perspektive. Jasno je i da je Ubi sam sebi napravio neobjašnjivo loš marketing i da smo ti i ja tu najveći gubitnici.

I o ovom bi se dalo diskutirati, dobar point svakako.

A i kolko lud moraš bit da za neku njihovu igru unazad godinu-dvije daš punu cijenu nez... naravno da svi ikad čekaju kakve got popuste bilo gdje jer eto danas ćeš kad tad nać to što tražiš za četvrt pune cijene. Nije da se nekom ŽURI igrat novistari AC ili FC lol


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1025 : 27. Siječanj, 2015., 23:34 »
Ali pazi. Oni brisanjem tih igara sa digitalnog računa su naštetili samo tim ljudima.
Sigurno jedan G2P i drugi neće propast radi dvije, tri igre koje će ovi smećari ukinut. Okej smanjit će im prodaju, ali za kolko? 0,2%

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1026 : 27. Siječanj, 2015., 23:48 »
Problem je u tome ako su igre legalno kupljene u nekoj zemlji i tamo su plaćene punom cijenom te zemlje (ali i dalje puno jeftinije nego li kod nas), a oni obrišu igru.
Ako je plaćena legalno i punom cijenom te zemlje onda nemaju pravo na brisanje igre jer koliko znam uplay nije region locked! Što znači da su oni svoj profit u toj zemlji ostvarili!!!

Druga stvar je ako su nabavili ključeve lažnim ili ukradenim karticama i itd...

No ako npr. ja u HR kupim igru za 100kn po našoj redovnoj cijeni i odlučim ju prodati nekom Francuzu za 180kn, jer kod njea ista igra košta 300kn, ne vidim u čemu je problem...

Ako je ey globalan, zašto ja ne bih kupio od nekoga iz Indije ako tako mogu proći jeftinije?!?

Prije su igre bile oko 20-30€
Od 2010 su počeli im dizati cijene na 40-50€
A sad su pak počeli sa 60€ +

Toliko ne patiš ni fizičku kopiju igre (kojih na taj način danas više ni nema, jer kad ju i kupiš opet moraš sve aktivirati na Steamu, Uplayu i itd...)
a fizičku kopiju si (barem prije) mogao kad ti dojadi prodati...

Ovo je samo sramota i pljačka ljudi.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1027 : 28. Siječanj, 2015., 10:09 »
http://www.vg247.com/2015/01/28/g2a-responds-to-deactivated-far-cry-4-keys-debacle/

znači, netko je kupio igre sa ukradenom kreditnom i preprodao preko g2a. ako zanemarimo nedostatak komunikacije od strane ubisofta, nisu uopće loše reagirali s obzirom na situaciju.

Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1028 : 28. Siječanj, 2015., 11:48 »
Druga stvar je ako su nabavili ključeve lažnim ili ukradenim karticama i itd...

Čini se da i jest u tome stvar.

Citat:
we confirmed activation keys were recently purchased from EA’s Origin store using fraudulent credit card information and then resold online

Citat:
Devolver Digital games purchased on @G2A_com are not legitimate, not guaranteed, and not supported. We are actively canceling those keys.

No, i dalje mi je kretenski kažnjavati ljude koji su kupili te ključeve. Odakle bih ja mogao znati da site koji djeluje već godinama i koji je prodao milijune ključeva, sad odjednom prodaje ukradene igre? Nađi frajera koji je ukrao karticu i njome kupio igre i kazni njega, ili eventualno kazni G2A jer su dopustili da se tako nešto može kupiti kod njih, a nemoj kažnjavati ljude koji su dali novac za tvoju jebenu igru.

Ako ima ljudi koji će plaćati 60€ za te poluproizvode, samo nek izvole. Ja sigurno neću.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1029 : 28. Siječanj, 2015., 11:59 »
Njihovo je pravo da otkažu kopije koje su kupljene lažnim karticama, kao što je pravo ljudi koji su bili prevareni na taj način da traže povrat novca od onoga od kog su kupili igru.

Bilo bi bezveze da sad Ubisoft (ili bilo koji developer) odluči da će ostaviti igre ljudima ako te kopije developerima nisu donijele nikakve novce (jer se u slučaju credit card frauda novac vraća korisniku). Jedina stvar koju je Ubisoft loše napravio jest da nije na vrijeme obavijestio ljude ZAŠTO im je maknuta igra sa računa i da se jave tamo gdje su je kupili kako bi ostvarili povrat novca.

Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1030 : 28. Siječanj, 2015., 18:48 »
Ubisoft smećari ovo Ubisoft smećari ono

lol

Izlaze im ponekad neispolirane igre, znaju bit šupci i izdavat nepotrebne dlceve i znaju bla bla dosta toga ali izdavaju hitove koje svi igrate koje svi hvalite i koje pune najviše stupaca po forumima uopće. Jedva čekate iduću Ubi igru a onda kmečanje lol. Gledajući da se radi o prevari postupili su dobro ovi šta su izgubili jebiga nažalost takve situacije se ponekad dogode i kao korisnici su popušili. Meni se dogodilo nedavno nešto na steamu i vjerujem da će nekako kompenzirati ovima povratkom novca ili nekim drugim dealom.
Samo treba strpljenja i sve će se riješiti ugodno za sve. Kao i meni. :hiha: Hoće. Mora. Jedino ako Ubisoft doista nisu šupci :hiha:

Realno da bilo tko od vas ima neki popularni proizvod koji se prodaje diljem svijeta i vi želite da nosi neku cijenu jer ima određenu kvalitetu bilo bi i vama krivo da netko kupuje negdje u pripizdini to jeftino zbog valute i onda masno zarađuje. Dolar po dolar uskoro milijun. Naravno da žele stat na kraj takvim preprodavačima jer za minimalno truda dobe pare dok njihovi ljude potroše po par godina života na izradu nekih igara. 

OT

Kupujem onaj Remastered Homeword Edition što je Mzehn postao
htio to postat al preduhitrio me čovjek. Dvije legendarne igre za 200 kuna čak i nije loš deal pa bi i moglo pod akciju :D
« Zadnja izmjena: 28. Siječanj, 2015., 18:50 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1031 : 30. Siječanj, 2015., 12:26 »
Neki fini popusti na Shopto.net:
Smash Bros. za Wii U - 24 funte: http://www.shopto.net/video-games/wiiu/WIIUSU01-super-smash-bros
Ridge Racer: Unbounded za 0.80 funti (PC) - http://www.shopto.net/video-games/pc/PCRI19-ridge-racer-unbounded
NFS: Rivals za 4,85 funte (PC) - http://www.shopto.net/video-games/pc/PCNE19-need-for-speed-rivals

EDIT: E i Fallout: New Vegas je 2.86 funti. to su vam inače sve igre u kutiji.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2015., 12:31 Ementaler »

Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1032 : 30. Siječanj, 2015., 12:42 »
Da bar ikad stave neke dobre popuste na 3DS igre.

Jebeni nintendo lol.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1033 : 30. Siječanj, 2015., 13:06 »
Pa stavili su zapravo :ementaler:

http://bit.ly/1zlJifN

Samo nisam sve linkao... imaju popuste i za PS3. Pogledajte naslovnicu na http://www.shopto.net/ sada.

Odg: Akcije i dobre ponude - STEAM, GAME, PSN, Origin...
« Odgovori #1034 : 30. Siječanj, 2015., 13:15 »
Pa da, vidio sam to, ali mislio sam neke smislene popuste. :)))

Jedina snižena 3DS igra koju bi itko tu htio je Mario Kart 7,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, koji košta skoro isto kao Assassin's Creed Unity Special Edition za PS4 i skuplje od Inquisitiona i Isolationa,,,




Jedva čekam kupiti linker. :mrs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9