HCL.HR

Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?

  • 89 Odgovora
  • 27215 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Naslov govori sve. Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete ili ste više mazohistički opredjeljeni te što započnete, to morate i završiti? Isto tako možete napisat i razloge zbog kojih pojedine igre ne završite. Neka rasprava krene.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #1 : 17. Lipanj, 2013., 10:44 »
Zadnje što sam odustao je mislim Beowulf... užas od igre, neigrivo do bola... tjerao sam se do kad sam mogao, ali u jednom trenutku mi je bilo dosta svega. Sjećam se da je uletio u baš nekoj sušnoj sezoni, ali čim je došlo nešto mrvicu bolje odbačen je kroz prozor.
Inače završim sve čega se uhvatim, rijetke su igre koje ovako ne završim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #2 : 17. Lipanj, 2013., 10:56 »
I ja rijetko kada ne završim nešto, no eto dešava se.
GRID 2 je posljednja igra koju nemam namjeru prijeć.

RDR je jedina igra koju smatram baš istinskim remek dijelom, no ni sam neznam razloge za njen neprelazak.

Razlog što većinu igara završim leži u tome što biram samo one igre koje me zanimaju i koje vidim kao potencionalno dobre.
Doduše hrpu platformera koji mi rulaju nisam završio.

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #3 : 17. Lipanj, 2013., 11:40 »
Prestao sam da igram Remember me. Nešto mi se ne čini da obećava do kraja.:kava:

Ali inače, ne odustajem od igara, sem ako nisu baš loše ili baš dosadne.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #4 : 17. Lipanj, 2013., 11:43 »
Ja ništa ne igram na silu, ako nemam želju pokrenut ponovno igru slijedi uninstall. To je razlog zašto na listi igara imam samo 80+ ocjene.
Zadnja igra koju je zadesila ta sudbina je Call of Juarez: The Gunslinger. Odigrao  ~40 minuta i nemam je želju ponovno upalit.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #5 : 17. Lipanj, 2013., 11:49 »
Ja rijetko kad ZAVRSIM igre. Zadnje sto sam zavrsio je bio Gunslinger i Bioshock infinite cini mi se. Ostalo upalim, igram 3 sata u komadu, ugasim i obrisem. Nemam naviku zavrsavati sve igre, te cesto imam prezakrcene diskove od previse igara od kojih niti jednu nisam, a realno ni necu zavrsiti.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #6 : 17. Lipanj, 2013., 12:08 »
Ja svaku igru predjem. Bila ona losa ili dobra, jednostavno volim dovrsiti sve do kraja. Mnogo puta mi se desi da pokrenem igru i da mi se ona uopste ne svidja. Ali ja joj dam drugu sansu i igra me mozda iznenadi a mozda opet razocara. I mislim da bi svi trebali igre zavrsavati do kraja.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #7 : 17. Lipanj, 2013., 12:09 »
Igre obično odigram do kraja, no ima iznimki (ne računajući neprelazak starih igara (najčešće platformera) u ranijim danima gaminga koji su mi bili preteški):

Alundra 2 - malo probao, uopće mi se nije svidjela; velik korak unazad u odnosu na prvi dio
Brute Force - prešao dobar dio igre, ali mi jednostavno dosadila
Dino Crisis 3 - igrao nekih pola sata, no odustao zbog loše kamere
Kingdom Under Fire: The Crusaders - počeo, ali izgubio volju za nastavkom igranja
Pac-Man World 3 - prešao više od pola, pa stao kod nekog dijela sa borbom s protivnicima uz vremensko ograničenje i nije mi se više dalo
Star Wars: Republic Commando - dosadio mi vrlo rano, a onda Xbox odbio učitati disk
The Elder Scrolls III: Morrowind - isto kao i za KuF: TC, a ima i loš quest log (Xbox verzija)
The Lord of the Rings: The Third Age - DVD mi riknuo u predzadnjem poglavlju, inače bih ju završio
Worms 3D - malo igrao, a onda odustao zbog kontrola i kamere

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #8 : 17. Lipanj, 2013., 13:45 »
Puno igara ne završim. Naravno, pri tome mislim na ove koje igram iz svog gušta. Na kraju ispadne da ili nisu po mom guštu (a što sam stariji sve je teže pogodit taj moj gušt nekako :( ), ili me ne mogu toliko dugo zadržati. Presudi im neka interesantnija igra ili neka druga aktivnost kojoj se moram posvetit, a nekako sam primjetio da ako dva-tri dana ne igram neku igru mora biti stvarno posebna da bih se samo tako vratio i nastavio gdje sam stao.

Zbog toga jako cijenim igre koje me zadrže do kraja same po sebi.

Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #9 : 17. Lipanj, 2013., 13:55 »
ponekad prestanem kad mi je igra prerepetetivna (darksiders original, presao sam ona 3 guardiana i nisam mogao vise, dosadilo mi)  ili kad me podjebava (original assassins creed, cinematici su +70 % igre, nisu nimalo interesantni i nemozes ih preskocit).
takoder nisam preso igre poput nfs underground i undercover jer nisam ni kuzio kako uopce preci :bonk:
nfs mw me izivciro s nekim tamo bossom, presto sam igrat jako rano
prestao sam alan wake jer me zivciro. zesce
to je otprilike sve s cim sam odusto
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #10 : 17. Lipanj, 2013., 14:05 »
ulaganje ikakvog truda u završavanje igara :hiha:

mislim ili mi igra ne da živjeti ili je dosadno smeće. :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #11 : 17. Lipanj, 2013., 18:11 »
Većinu igara koje pokrenem završim do kraja.

Neke stoje nekoliko mjeseci, ali ih većinu završim.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #12 : 17. Lipanj, 2013., 19:07 »
Zavisi kako koja, ako udem i vise mi se neda, stoji 2 tjedna i brisanje :D

Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #13 : 18. Lipanj, 2013., 11:56 »
Odustanem samo ako mi je  igra stvarno neigriva, ali jako rijetko naiđem na takve igre. Držim se toga da sve što instaliram i pređem, jer su skoro sve igre koje instaliram odlične i po mom ukusu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Da li odustajete od prelaženja igara koje započnete?
« Odgovori #14 : 18. Lipanj, 2013., 13:17 »
Ima jedno barem 3 godine kako sve igre koje počnem igrati i završim ih, i planiram tako nastaviti zauvijek. Uvijek pažljivo odlučim koju ću slijedeću igru igrati tako da evo zadnje 3 godine sam uživao (manje-više) u svakoj igri koju sam igrao. Npr. nikada neću odigrati 2 igre istog tipa jednu iza druge (npr. 2 pucačine ili 2 horror igre) jer bih onda manje uživao u onoj drugoj ili npr. ako me je neka igra dobro isprepadala (npr. Alan Wake) onda ću nakon nje odigrati neku igru u kojoj ću biti badass i sijati smrt i neka se oni mene boje (Darksiders 2) ili ako sam odigrao jednu veliku open-world igru naredna će sigurno biti neka igra u kojoj si u nešto zatvorenijim prostorima. Na ovaj način uvijek uživam u svim igrama (a to se može primjetiti i na ocjenama koje dajem igrama). Inače, nikada ne igram na easy, igre iz žanrova koje više volim (prije svega stealth igre i akcijske avanture) uvijek igram na hard a igre koje mi služe samo za razonodu obično na normal. Smatram da kompletirat svaku igru koju počneš (i da to nije na easy) je jedna od stvari koja razdvaja hardcore gamere u odnosu na casual gamere.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9