HCL.HR

Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?

  • 15 Odgovora
  • 15325 Hitova
*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« : 22. Travanj, 2016., 20:08 »
Naravno ovo se pitanje odnosi na igre koje imaju priču ili nešto slično. Dakle, da li smatrate da je igra "pređena" kada završite priču
ili pak možda tek kada se nema šta više raditi u njoj tj. da je 100% kompletirana. Zanima me vaše osobno mišljenje jer  sam osobno imao par dužih razgovora oko toga.  :thumbs:

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #1 : 22. Travanj, 2016., 23:50 »
Kod mene zavisi od igre do igre, mada u sustini igram i posle price sve dok je ne resim 100% :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #2 : 23. Travanj, 2016., 07:43 »
Igru igram dok ne završim priču. Nikada me nije zabavljalo skupljanje gluposti okolo po mapi niti patim za 100%.
Meni je ionako najbitniji element u svim igrama dobra priča, kada ona završi nema me više šta držat u svijetu te igre, osim ako ju ne želim odigrai ponovno, no ni tada ne ganjam sve gluposti nego samo side questove i glavnu priču.

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #3 : 23. Travanj, 2016., 08:06 »
Ja smatram da je igra dovršena kada nestane zanimljivog sadržaja i kada igra postane repetativna.
Jedan sajt (hcl.hr) da svima gospodari!

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #4 : 23. Travanj, 2016., 08:08 »
Zavisi kakve aktivnosti nudi nakon zavrsetka price,uglavnom side questove gledam da zavrsim sve a ostatkom sadrzaja se zabavim ako mi odgovara.U gta sam odradio sve skokove s padobranom jer su mu zanimljivi dok one akrobacije s avionom i helisem nisam nista odradio jer mi nepase.Watch dogs mi je imao zanimljivih side questova rjesavanje bandi i voznja al mi nije napamet palo zajebavat se oko onih kamera.AC sa kupljenjem onih fragmenata i pjesmica i ostalih gluposti me nedira ni sekunde jedino ako su usput al sad da cistim mapu da skupim sve stvarno nema sanse.Dok mi je u Batman arkham city bilo zanimljivo skupljat Riddlerove trofeje.Sve zavisi dal se upecam na igru i imam li vremena posvetit se igri.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #5 : 23. Travanj, 2016., 08:49 »
Sve zavisi od igre do igre, pojedine igre imaju zanimljiviju priču u pojedinim side-questovima nego u glavnoj priči. Npr. zamisli da u Skyrimu pređeš samo glavnu priču, previše toga bi propustio.
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2016., 08:50 Adam Jensen »

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #6 : 23. Travanj, 2016., 09:41 »
Smatram da sam završio sa igrom kada mi dosadi.
Nekada igram samo dok ne završi priča a nekada rješavam i side misije,skupljam gluposti po mapi itd.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #7 : 23. Travanj, 2016., 10:41 »
Iskreno, mislim da niti jednu igru nisam završila sa 100%, iako sam zapravo poprilično temeljita što se tiče prelaska. Uvijek rastežem s glavnom pričom, odigravajući side questove ili baveći se sakupljanjem koje kakvih pzdarija ako ih ima, iako mi i to dojadi nakon nekog vremena. Naravno da puno toga ovisi o tome što je ostalo nakon završetka priče, ali većinom ostanu oni repetitivni questovi koji vrlo brzo dojade. Uglavnom, mislim da je za mene većinom igra gotova završetkom glavne priče, jer se iskreno ne mogu domisliti niti jedne igre u kojoj sam se nešto previše zadržala nakon što sam završila main quest story line.

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #8 : 23. Travanj, 2016., 10:51 »
Dosta puta razmišljam o tome dok prelazim igru. Najbitnije mi je završiti bit igre, kampanju, odnosno priču.
Onda kažem da sam prešao igru. Nakon toga ako mi se baš da skupljati stvari i prelaziti side questove, odradim i to, ali samo dio (rijetko kad baš sve skupim, uostalom ne vidim baš svrhu u tome, osim ako baš ne napadaš neki ultimate trofej).

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #9 : 23. Travanj, 2016., 11:22 »
ovisi o kojoj igri, npr open world igre itekako mogu bit zabavne nakon prelaska price ako ima dodatnih sadrzaja - ne racuna se MP. kao itrkaćke igre, uvik možeš istu stazu s drugim autom. dok neke igre dovoljno jednom proci. :) vidis gameplay, ćorneš priču, odigras, zavrsis, idemo sljedeca.

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #10 : 03. Svibanj, 2016., 23:44 »
Ja ciljam na približno 100% al ako je nekakav collectible osta to zanemarim. Nastojim dohvatiti što više priče, njene pozadine i lore-a pa tako rješim i većinu sporednih misija.
The price of greatness is responsibility. - Winston Churchill.

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #11 : 16. Svibanj, 2016., 22:35 »
Za mene je kraj igre kada se zavrsi prica. Po mome misljenju ovo 100% su samo gluposti koje se non stop ponavljaju. Prica je razlog zasto kupim igru, a ne da rijesavam nakon price iste misije 20 puta npr samo da bi imao 100% completition.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #12 : 16. Svibanj, 2016., 22:41 »
Je igra je gotova prelaskom priče.
Kupio sam Far Cry 4, prešao priču za 30 minuta i prodao igru. Smeće igra.
Ne volim igre koje traju 30 minuta. Pozz.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #13 : 18. Svibanj, 2016., 19:38 »
Nezz nikad ne igram igre zbog priče, čak skipam te priča sekvence ako se mogu skipat, ali obično idem na 100% ako je ok igra.

Odg: Da li smatrate da je igra gotova prelaskom priče?
« Odgovori #14 : 19. Svibanj, 2016., 17:31 »
Jep,ako je igra poput The ordera i jos k tome kratko traje,nema se tu sta radit...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9