HCL.HR

Dali da kupim Thrustmaster TX volan????

  • 8 Odgovora
  • 6434 Hitova
Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« : 22. Svibanj, 2016., 14:56 »
Vec par dana detaljno istrazujem po forumima i mnogim stranicama vezano za Thrustmaster TX volan i pronasao sam podosta losih kritika, pa me zanima jeli itko od vas ima taj volan i jeli ima ikakvit problema sa njim. Npr:usb konektor neispravan, servo nakon kratkog vremena otisao, itd.


http://www.amazon.de/TX-Racing-Wheel-Leather-Edition/dp/B015ECTG9Y/ref=sr_1_17?ie=UTF8&qid=1463757394&sr=8-17&keywords=thrustmaster



Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #1 : 22. Svibanj, 2016., 16:21 »
Prvih par tjedana je i radio kako treba (ali ruku na srce, nije mi se uopce svidjelo kako radi i morao sam dobrih sat i pol se z****avat sa postavkama i drverima da mogu koristit volan onako kako bi i trebao), problemi koje si naveo su se počeli javljat nedugo nakon korištenja, dobio sam povrat novca i kupio si mehaničku tipkovnicu xd

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #2 : 22. Svibanj, 2016., 16:30 »
hvala za replay, a gdje si ga prvobitno kupio.

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #3 : 22. Svibanj, 2016., 16:36 »
Naručio preko stranice "ingames.hr", znam kako je to kada zapneš okom za nešto, ali moje preporuke je zaobići ovo, a sada kako hoćeš :D Ako ti vrag neda mira, go for it, možda i ne budeš imao problema.

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #4 : 22. Svibanj, 2016., 19:53 »
Pa nesto ne znam sta da kazem. Sam volan je jako privlacan iako malo skuplji od logitechovog g29/920 ipak ako je ta prodavnica toliko susretljiva mozda i probam pa nije problem reklamirati proizvod ako se i desi nesto kao tebi.
No, da tako kazem vise me kopkaju svi komentari vezani uz volan jer jedni su ono prezadovoljni i govore kako vrijedi svake lipe a pak drugi da se zaobidje u sirem luku neg' isil...
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2016., 19:55 TavaBola »

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #5 : 22. Svibanj, 2016., 19:56 »
I samo ako ti nije problem, gdje se nalaze njihove prodavnice (pozeljno podrucije splita)

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #6 : 22. Svibanj, 2016., 20:02 »
Ja sam ti rekao svoje iskustvo, a sada na tebi je hoćeš ili ne ^^ Prodavaonica im je u Rijeci ako se ne varam, iako su primarno "web shop" pa sada ti vidi kako budeš htio.

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #7 : 22. Svibanj, 2016., 20:04 »
Moja preporuka je da ideš s Logitechom, mislim da ćeš bit puno zadovoljniji tim izborom.

Odg: Dali da kupim Thrustmaster TX volan????
« Odgovori #8 : 22. Svibanj, 2016., 20:10 »
U svakom slucaju hvala, istraga se jos malo nastavlja pa se odluka donosi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9