HCL.HR

Discord - Postoji li jedan?

  • 3 Odgovora
  • 10474 Hitova
Discord - Postoji li jedan?
« : 23. Kolovoz, 2017., 20:13 »
Eto pitam reda radi, jer sam na Discordu vise nego na webu.
Ako nema, da napravim. (Sigurno mislite zasto biste nekom normie-u dali da napravi tak nest... Pa vec sam napravio par channela, tako da imam iskustva.)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Discord - Postoji li jedan?
« Odgovori #1 : 24. Kolovoz, 2017., 05:48 »
Gle, ovo je forum s razlogom, nije discord ili Skype ili bilo koji drugi program i/ili način komunikacije.Dakle tipkanje koje većini ljudi koji se nalaze ovdje pruža sve što im (nam) treba.Isto tako vjerujem da dobra većina ti se nikada ne bi tamo ni pojavila, ja prvi.

Forum mi je 10x jači način komunikacije i mogu biti na mobu i vidjeti što netko piše, komentirat, itd. I puno ekipe radi, studira i nema vremena za visit po drugim aplikacijama ili su zainteresirani za iste ili za pozive.

Realno s tolikim brojem postova nisi ni bio na forumu, a kamo li sudjelovao u nekakvim konstruktivnim raspravama. Zašto nuditi i otvarati nešto novo kada ni ovo što imaš nisi prošao "uzduž i poprijeko"?

Lijepo od tebe na ponudi, al mislim da nudiš na krivom mjestu.

Odg: Discord - Postoji li jedan?
« Odgovori #2 : 24. Kolovoz, 2017., 11:41 »
OK. Sorry zbog ovoga. Kao sto ste rekli. Nisam dovoljno dugo na hcl-u da nesto ovako napravim. Nece se ponoviti.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Discord - Postoji li jedan?
« Odgovori #3 : 24. Kolovoz, 2017., 15:16 »
Ma nemaš se što ispričavat, kažem, pohvalno što si se sjetio i želio doprinjeti na svoj način kako znaš i umiješ.


No ovo ti je stara škola - forum. Znam da većina novih generacija visi po takvim programima, no ovo je s razlogom forum. Da se htjelo raditi takvo nešto i daje bilo zainteresiranih - bilo bi i to napravljeno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9