HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703260 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #435 : 22. Siječanj, 2013., 16:49 »
Mc852 i ja smo napravili kanal, pa ako hocete mozete to pogledat :D (pricamo na engleskom ali cemo i snimat HCL series na hrvatskom).
http://www.youtube.com/user/TMCgameplay?feature=mhee

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #436 : 23. Siječanj, 2013., 13:31 »


*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #438 : 23. Siječanj, 2013., 17:09 »
Ovo je za topic za domaće kanale. Ako ne snimaš na hrvatskom nemoj niti stavljat svoje klipove

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #439 : 24. Siječanj, 2013., 00:03 »
Minecraft HCL Server E25 DayZ

Minecraft HCL Server E25 DayZ
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #440 : 24. Siječanj, 2013., 16:01 »
Pocela skola, pocela informatika, poceo ja opet uploadati :P

Kao kaj sam i obecal, snimat cu MC HCL serijal na hrvatskom, pa evo, ZDERITE :chair:
(bome imate dosta za gledati)

Ep 1
Minecraft HCL Ep 1 - Poker Night

Ep 2
Minecraft HCL Ep 2 : Vračanje Dugova :(

Ep 3
Minecraft HCL Ep 3 : Arena

Ep 4
Minecraft HCL Ep 4 : Sve i svašta

PS. Imate jos 10 videa koje sam takodjer uploadal danas (3 gige za 45 minuta, good eh ;) ), ali spejs ce opet brisat linkove, pa cu ja renameati temu, pa ce on opet renameat... skratit cu i sebi i njemu muke ovaj put ;)

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #441 : 24. Siječanj, 2013., 20:06 »
Imate jos 10 videa koje sam takodjer uploadal danas
Katastrofa


Zašto bi ti uopće išao u inat preimenovati temu, to je čisto nepoštivanje moderatora i podforuma.
Ovdje stavi ostale snimke ako se već želiš negdje reklamirati http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/vasi-videi-iz-igara/

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #442 : 24. Siječanj, 2013., 20:40 »
14 videa.
Kaj ce ti tolko toga?
Kaj je najgore nikome se ne bude dalo gledati kolko ih ima, a ne budu ih sve ni vidli jer ih ima hrpu.
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #443 : 24. Siječanj, 2013., 20:45 »
Ne uploada mjesec dana pa uploada sve u jednom danu. To se tako ne radi. Samo zato jer "ti to možeš" ne znači da moraš, pa nemaš informatiku jednom mjesečno valjda.
Mogao si rasporediti to da nije odmah toliko odjednom. Plus kakva je ono rezolucija Minecraft videa :wildboy:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #444 : 24. Siječanj, 2013., 22:40 »
Ne uploada mjesec dana pa uploada sve u jednom danu. To se tako ne radi. Samo zato jer "ti to možeš" ne znači da moraš, pa nemaš informatiku jednom mjesečno valjda.
Mogao si rasporediti to da nije odmah toliko odjednom. Plus kakva je ono rezolucija Minecraft videa :wildboy:

14 videa.
Kaj ce ti tolko toga?
Kaj je najgore nikome se ne bude dalo gledati kolko ih ima, a ne budu ih sve ni vidli jer ih ima hrpu.

Gle, uploadal sam 14 videa zato jer nisam uploadal mjesec dana, da nadoknadim i ciljal sam da uploadam sve pomalo, da svima bude zanimljivo, ali izgleda da je to nemoguce
a kaj se tice informatike, imam ju 2 put mjesecno, ako je to tak bitno

Ne znam kak vi gledate ostale youtubere (ako gledas) ali nije cilj pogledati sve videe odjednom (ovo je gotovo isto kao da sam uploadao 2 videa od 2 sata... sijecam se kad je pewdiepie uploadal svoj shadow of the colossus, pogledal sam u jednom komadu. Zasto? jer mi se dalo gledati!)

A kaj se tice rezolucije, to je edittano rucno, znate, nemaju svi full HD monitore (rezano iz 1280x1024 na 1280x720[half HD])
a ak ne snimam u HDu, bunite se da nije dobra kvaliteta

Nisam vidjel nikoga drugoga na forumima (isticem pewdiepieov forum) da se bune radi toliko videa, nego samo vas... Govorili su mi kako je za hrvatsku populaciju dobro snimati jer vas nije briga kakva je kvaliteta, ni to vise ne vrijedi

(imam neki osjecaj da ce mi se ovaj post odbiti u glavu)
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2013., 22:42 Antkiller1 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #445 : 25. Siječanj, 2013., 09:29 »
samo hint za ant-a, neam u cilju nikakve prepirke i slicno:
ja sam uploadao isto FTLS u kratkom roku, ali videe sam stavio na private (sto mi je i default opcija pri pokretanju uploada) i onda kad treba release samo stavio na public, tako su ovi videi i isli iako mi je komp sjeban
što se tiče snimanja, isto iam 1280x1024 ekran (iliti rezoluciju) ali snimam u 1280x720, kako: marty mi je rekla da ima jedan dobar program i zove se sizer, i on omogucava da si ekran programa podesim na odredjenu rezoluciju u ovom slucaju 1280x720 za HD video, snimam u full sizeu i nemam problema sa editanjem a da napomenem da te sve doma uploadam na shiti uploadu moze ti samo govorit da je file size od 300 do 800 MB za 30 min iako je kvaliteta zadovoljavajuca dosta, nezz ako ti ista od tog moze pomoci drago mi je :)


*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #446 : 25. Siječanj, 2013., 12:49 »
Ma pewdiepie je Bog,Otac,kralj...zaš se svi 'furaju' na njega?

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #447 : 25. Siječanj, 2013., 13:04 »
Kak je ant jednom rekel: "you know what they say, go with the crowd".
Pewdiepie ne valja apsolutno nista, no opet, gleda ga hrpa ljudi.
Valjda se furaju na ono 'nisi kul ak ne gledas pewdsa'.
Zakljucak- Pewdiepie je idiot, moj post nema previse smisla i offtopic je :hihi:
Sad da nebude totalni offtopic, uskoro stizu zadnje dvije epizode mog prank specijala :P
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #448 : 25. Siječanj, 2013., 14:03 »
samo hint za ant-a, neam u cilju nikakve prepirke i slicno:
ja sam uploadao isto FTLS u kratkom roku, ali videe sam stavio na private (sto mi je i default opcija pri pokretanju uploada) i onda kad treba release samo stavio na public, tako su ovi videi i isli iako mi je komp sjeban
što se tiče snimanja, isto iam 1280x1024 ekran (iliti rezoluciju) ali snimam u 1280x720, kako: marty mi je rekla da ima jedan dobar program i zove se sizer, i on omogucava da si ekran programa podesim na odredjenu rezoluciju u ovom slucaju 1280x720 za HD video, snimam u full sizeu i nemam problema sa editanjem a da napomenem da te sve doma uploadam na shiti uploadu moze ti samo govorit da je file size od 300 do 800 MB za 30 min iako je kvaliteta zadovoljavajuca dosta, nezz ako ti ista od tog moze pomoci drago mi je :)

Zbog ovog tu posta nema razloga za prepirke.... Sljedeci puta cu opet onoliko uploadati, ali 2 videa cu "unlockat" po danu. Kasnije cu uploadati manje videa, ali ciljat cu na kvalitetu ;)

@Andjelko i medo, nemojte govorit gluposti
Ljudi prate pewdsa jer:
1. Radi kvalitetnije i zanimljivije videe od vas dvojice skupa
2. Ne pazi na jezik kao naprimjer onaj fag tobuscus
3. Reze dosadne dijelova van iz videa, a ne kao svi ostali (ovdje takodjer naglasavam hrvatske youtubere)
Ovo moze potvrditi 90% youtubea ;)

NITKO ga ne prati da "bude kul", primjer smeca koje se prati da budes kul je gangnam style

siguran sam da je polovica vas promijenila misljenje citajuci moja zadnja 2 posta, ali... recite kaj tu nije istina?
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2013., 14:10 Antkiller1 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #449 : 25. Siječanj, 2013., 16:13 »
Ant you no hate my channel!

I will slap you with a dead parcov till you die!

:loludara:
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9