HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703191 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #570 : 09. Veljača, 2013., 12:41 »
Jeli marty zidovka? doznajte odgovor na to i jos mnogobrojna pitanja u danasnjoj epizodi :mrgreen:

Minecraft HCL Ep 6 : Brko The Racist

Šta je zidovka?

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #571 : 09. Veljača, 2013., 12:45 »
Židov, Ženski rod

SPOILER: Nije

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #572 : 09. Veljača, 2013., 12:56 »
šta ljudi gluposti snimaju...:tired:


*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #573 : 09. Veljača, 2013., 12:57 »
@antkiller imaju tvoje epizode neki smisao? Možeš jednostavno snimati desktop + vašu priču sa Mumbla koja je loša, forsiranje "smiješnih, zabavnih" epizoda ti ne ide,
već ako znaš da će to biti epizoda za YT (pošto radiš intro, outro) onda se pobrini da je zvuk dobar a ne da se čuje ovaj echo u cijelom videu
Snimaš sa drugima/snimaš druge-reci im da si namjeste opcije (ili ti svoje) jer je ovo grozno

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #574 : 09. Veljača, 2013., 13:30 »
@marty, ovisi koje epizode, neke imaju smisao, ali ova zadnja... ovo je bio vise nacin da trollnem brku

rekao sam vec 108347905937 puta, micem video ak ti smeta

PS. Tranchory je zasluzan za echo


*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #576 : 09. Veljača, 2013., 13:50 »
add krumpirko to Hcl let's play - ako obeća da će imat redovito epizode. ozbiljne su, okej su, support :hihi:
hehe :D
youtube.com/user/zzumche

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #577 : 09. Veljača, 2013., 15:05 »
Meni je smiješno gledati koliko hejta je upućeno u epizodu u kojoj smo se samo zajebavali jer nam je dosta ozbiljnih epizoda. :loludara:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #578 : 09. Veljača, 2013., 15:42 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #579 : 09. Veljača, 2013., 17:13 »
Meni je smiješno gledati koliko hejta je upućeno u epizodu u kojoj smo se samo zajebavali jer nam je dosta ozbiljnih epizoda. :loludara:

znaci jedini nacin da napravis zabavnu epizodu je da nekog ismijavas i nazivas svim i svacim ?

meni je smijesno kakvih sve kretena ima na serveru...


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #580 : 09. Veljača, 2013., 20:43 »
add krumpirko to Hcl let's play - ako obeća da će imat redovito epizode. ozbiljne su, okej su, support :hihi:
hehe :D

zzum, apsolutno da ce bit redovito :D

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #581 : 09. Veljača, 2013., 21:41 »
Meni je smiješno gledati koliko hejta je upućeno u epizodu u kojoj smo se samo zajebavali jer nam je dosta ozbiljnih epizoda. :loludara:

znaci jedini nacin da napravis zabavnu epizodu je da nekog ismijavas i nazivas svim i svacim ?

meni je smijesno kakvih sve kretena ima na serveru...

Istina,ovo nije trebalo ici na yt.Btw. ja sam purger vi mene mrzite?
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2013., 21:49 medo_o »

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #582 : 09. Veljača, 2013., 21:49 »
I da skupio sam 300 subova,nisam stigao napraviti ni specijal za 200 a vec je 300 doslo :D

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #583 : 09. Veljača, 2013., 22:59 »
Meni je smiješno gledati koliko hejta je upućeno u epizodu u kojoj smo se samo zajebavali jer nam je dosta ozbiljnih epizoda. :loludara:

znaci jedini nacin da napravis zabavnu epizodu je da nekog ismijavas i nazivas svim i svacim ?

meni je smijesno kakvih sve kretena ima na serveru...

Istina,ovo nije trebalo ici na yt.Btw. ja sam purger vi mene mrzite?

Joj kako ne kužite da je sve to bila SAMO šala. Isuse bože daj, pa zajebavao sam se, koji vam je sad odjednom? Ne mrzimo nikoga, samo je ant htio da takva epizoda bude. Dosta sad  više rasprave o tome ko tu koga mrzi. Ne mrzimo ikoga, samo smo se šalili. Big deal.

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #584 : 09. Veljača, 2013., 23:14 »
Molim, gledajte komentare ispod videa

IMA KOGA DA HEJTA? NEMA!
Zasto? jer svima idu na zivce ozbiljne epizode i zele se nasmijati na videima, ovo je video s kojim sam htio vidjeti njihove reakcije
A sad, to kaj je brko govoril, nekoga je mozda uvrijedilo, ALI TO NIJE BIO CILJ! Chillax, stop hatin' me for upload and keep on gaming :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9