HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703236 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #720 : 15. Ožujak, 2013., 23:37 »
Nisu spustili kriterije, nego je nova osoba preuzela posao community managera, odmah drugačije se gleda. A zadnjih godinu dana su pali kriteriji za partnerstva, prije je bilo nedostižno sve to, sad je sve puno lakše.
I znao sam prije da je Machinima bolja, ali sad, nisam siguran.
Da bih potpisao ugovor sa Machinima moram izaći iz TGN-a, dakle poslati zahtjev da želim izaći iz TGN-a. Nakon toga nema nazad. Pa sam u dilemi.
"Keep that hair short, Clem."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #721 : 15. Ožujak, 2013., 23:46 »
Nisu spustili kriterije, nego je nova osoba preuzela posao community managera, odmah drugačije se gleda. A zadnjih godinu dana su pali kriteriji za partnerstva, prije je bilo nedostižno sve to, sad je sve puno lakše.
I znao sam prije da je Machinima bolja, ali sad, nisam siguran.
Da bih potpisao ugovor sa Machinima moram izaći iz TGN-a, dakle poslati zahtjev da želim izaći iz TGN-a. Nakon toga nema nazad. Pa sam u dilemi.
Opet moraš imati oko 100 000 viewsa mjesečno i/ili 1000 subscribera, ne vjerujem da je sad neki xy skresao te "uvjete" na pola, i manje od pola.
Kaže da moraš imati aktivne subscribere i jak community ili jako dobar potencijal, kvalitetan, aktivan kanal.
Ako želiš samo zbog imena, idi. To je sve psiha: "ovaj lik ima ugovor sa Machinima, wow, sub na njega, sigurno je dobar". Možda će ti baš to donjeti puno ljudi, svi padaju na marku
:thumbs:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #722 : 16. Ožujak, 2013., 00:17 »
Marty krivo si ti nešto čitala negdje. Nikad nije bio minimalan kriterij 100 000 pregleda mjesečno niti pretplatnika broj. Broj pretplatnika je zapravo nebitan. Oni su htjeli da imaš najmanje 20 videa, i najmanje 1000 pregleda na dan, to im je bio minimum minimuma. Ali vjerojatno su mene prihvatili jer sam rekao da sam partner sa TGN-om, kradu partnera svom konkurentu? :hihi:
"Keep that hair short, Clem."

*

Markec

  • *
  • 89
  • :tskeT inbosO
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #723 : 16. Ožujak, 2013., 10:31 »
Ja bi na tvom mjesto dobro proučio taj Machinima ugovor jer su neki ljudi prije imali velikih problema sa njima. Neću ići u nikakve detalje jer sam to sve čitao i pratio prije više od godinu dana, i ne znam koliko je to još točno, no koliko se ja sjećam, ugovor sa Machinima ne možeš prekinuti, i oni dobiju potpuno vlasništvo nad tvojim sadržajem i kanalom, čak ti mogu odrediti koliko često moraš postati nove sadržaje. Iz tih istih razloga dobar dio interneta mrzi i Machinimu, pa kao što rekoh, dobro ih proguglaj prije nego što kreneš u ikakav posao sa njima.

Edit: Pronašao sam ovo, video nažalost više nije dostupan no pročitaj sve komentare dolje.
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2013., 10:39 Markec »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #724 : 16. Ožujak, 2013., 10:42 »
Socialblade FTW! Btw, napokon je i ant potpisal ugovor :hihi:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #725 : 16. Ožujak, 2013., 11:53 »
Markec ne mogu oni tebi odrediti koliko često smiješ postati, nemaju to pravo, da to stave u ugovor pa jedino bi bolesni ljudi to potpisali. A stvar je u tome što nisam dobio konkretno ugovor da pročitam šta ima u njemu nego su rekli da će mi ponuditi ugovor kad napustim TGN. Jer ako mi pošalju ugovor to znači kad potpišem da sam partner ali ne mogu jer sam partner sa drugom firmom. :(
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #726 : 16. Ožujak, 2013., 12:10 »
al ti mogu poslat predugovor, ne ?


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #727 : 16. Ožujak, 2013., 12:41 »
Ne.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #728 : 16. Ožujak, 2013., 12:46 »
Ne.

http://imgur.com/a/NLm5P#0

Evo sto sam ja pronasao, procitaj ugovor i dobro razmisli prije nego sto pristanes. Sretno :thumbs:

*

Markec

  • *
  • 89
  • :tskeT inbosO
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #729 : 16. Ožujak, 2013., 13:01 »
Markec ne mogu oni tebi odrediti koliko često smiješ postati, nemaju to pravo, da to stave u ugovor pa jedino bi bolesni ljudi to potpisali. A stvar je u tome što nisam dobio konkretno ugovor da pročitam šta ima u njemu nego su rekli da će mi ponuditi ugovor kad napustim TGN. Jer ako mi pošalju ugovor to znači kad potpišem da sam partner ali ne mogu jer sam partner sa drugom firmom. :(

Kao što rekoh, šteta što video više nije dostupan. Sjećam se da je lik pričao o tome kako je bio ugovorom obvezan da posta x količinu sadržaja u nekom vremenskom razmaku, tako da mu kanal ostane aktivan.
Ja ti iskreno preporučam da ostaneš na TGN-u, no naravno, sve ovisi o tebi. Gl.
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2013., 15:57 Markec »

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #730 : 16. Ožujak, 2013., 13:19 »
moj savjet, odi u machinimu :thumbs:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #731 : 17. Ožujak, 2013., 09:56 »


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #733 : 17. Ožujak, 2013., 11:33 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #734 : 17. Ožujak, 2013., 13:44 »
Nakon dugo, dugoo vremena evo i mene.

Minecraft HCL server | Ep.10: Apčihaa

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9