HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703129 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #735 : 18. Ožujak, 2013., 14:09 »
Extreme Ant Farm Survival - Intro Epizoda 1: Aaaa, spasi me! (ft. _M4RTY_ & chp0805)

Extreme Ant Farm Survival - Intro Epizoda 1: Aaaa, spasi me! (ft. _M4RTY_ & chp0805)

Predepizode, a uskoro i na _M4RTY_ : http://www.youtube.com/user/msM4RRTY i chp0805 : http://www.youtube.com/user/MrBrko69


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #736 : 19. Ožujak, 2013., 13:09 »
Minecraft MineZ #2 - Igrajte sa mnom?

Minecraft MineZ #2 - Igrajte sa mnom?
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #737 : 19. Ožujak, 2013., 21:25 »
Ovih dana bi i ja trebao početi snimati za youtube. Ali ja sam poseban, za razliku od vas koji kačite HQ ili HD Videe, ja ču kačiti u nevorovatnih 2K rezoluciji (ako gledanost bude velika prećiću na 4K)
ovo je demo video, molim vas da ga pogledate znači mi i da pogledate 5 sekundi od 44 jer mi ide pregled +
Minecraft test [2K]

Ukoliko je neko zainteresovan da krene mojim stopama, ovako trwba podesiti BandiCam

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #738 : 19. Ožujak, 2013., 21:45 »

nema ovdje nitko internet za takvo sto, a i ako se nevaram (bar je meni tako) šteka ti video cak i na manjim rezolucijama :(


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #739 : 19. Ožujak, 2013., 22:41 »
Epa, moj net može to podržati
5,2mbps Download, mogu gledati bilo koji 2K video. I imam upload od 1 mb poprilicno brzo je otislo na tube a ovih par sekundi je imalo 50mb...
Kako je tehnologija napredovala ja sam povecavo brzinu neta... Ipak ce biti obicni hd,dok nas lepi balkan nebudemogao da prati 2K,4K i bluray videe online...

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #740 : 19. Ožujak, 2013., 23:07 »
Epa, moj net može to podržati
5,2mbps Download, mogu gledati bilo koji 2K video. I imam upload od 1 mb poprilicno brzo je otislo na tube a ovih par sekundi je imalo 50mb...
Kako je tehnologija napredovala ja sam povecavo brzinu neta... Ipak ce biti obicni hd,dok nas lepi balkan nebudemogao da prati 2K,4K i bluray videe online...
Jao video je nikakav, "super kvaliteta" , što ti vrijedi rezolucija kad ti igra tako šteka. Poradi na tome

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #741 : 20. Ožujak, 2013., 07:16 »
Ne šteka niti video, niti igrica, već server(nečiji home server i pravi se važan da može da primi 22 igrača, a videli ste u videu bilo ih je 5 a igra je štekala). Potpuno je isto snimao ja u 640x480, 1920×1080  ili 2048x1080... Ali ipak, hvala...
Uploadovaću danas kad dođem iz škole prvu epizodu, u single player tu ne koči...

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #742 : 20. Ožujak, 2013., 09:22 »
Ne šteka niti video, niti igrica, već server(nečiji home server i pravi se važan da može da primi 22 igrača, a videli ste u videu bilo ih je 5 a igra je štekala). Potpuno je isto snimao ja u 640x480, 1920×1080  ili 2048x1080... Ali ipak, hvala...
Uploadovaću danas kad dođem iz škole prvu epizodu, u single player tu ne koči...

:fpalm: Jesi ti glup ili se pravis? Da, mozda server laga, ali to ti ne utjece na sve one visual spikove koje imas svakih 1-2 sekunde kada ti se mjenjaju pixeli. Znas sta je fps? Jer tvoj fps ne prolazi 15. Sasvim sam siguran. Nije da se hvalim ali, moji videi u 720p imaju odlicnu kvalitetu i dobru rezoluciju, i sto je najbitnije, Konstantni dobar fps, i nema spikeova. Prouci malo i raspitaj se za sve to, guglaj, pa tek onda pocni sa snimanjem. Takodjer, nitko nema toliko dobar internet da bi mogao gledati to u hrvatskoj.

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #743 : 20. Ožujak, 2013., 12:56 »
Extreme Ant Farm Survival - Intro Epizoda 2: Pukni, jeb.. te! (ft. _M4RTY_ & chp0805)

http://youtu.be/_2PeyO6xKdg

Predepizode, a uskoro i na _M4RTY_ : http://www.youtube.com/user/msM4RRTY i chp0805 : http://www.youtube.com/user/MrBrko69


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #744 : 20. Ožujak, 2013., 13:50 »
Znam šta je fps to je Frame Per Secound i bio je negde oko 18. Možda kod vas u cro niko ne može gledati takve videe,ali kod nas u Srbiji je najmanja brzina 5mbps i cena je oko 1,5 € mesečno... Izgleda da nema šanse da mi videi budu u 2048p :(

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #745 : 20. Ožujak, 2013., 14:05 »
Znam šta je fps to je Frame Per Secound i bio je negde oko 18. Možda kod vas u cro niko ne može gledati takve videe,ali kod nas u Srbiji je najmanja brzina 5mbps i cena je oko 1,5 € mesečno... Izgleda da nema šanse da mi videi budu u 2048p :(
Nije stvar u tome tko što može gledati nego je stvar u tome ŠTO i KAKO si ti snimio.
http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=1722171
Nema ti smisla snimati u onakvim rezolucijama (btw koliki monitor imaš?) jer ti frejmovi padnu i snimka nije gledljiva kako trza a da ne spominjem
kako YouTube to jedva procesira, a kamoli da snimiš jednu Let's play epizodu od 20-30 min. Tako veliki fajl ćeš jedva uploadati koliko god da imaš dobar net.
Drži se ti nekih osnovnih rezolucija pa da vidimo kvalitetu

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #746 : 20. Ožujak, 2013., 14:29 »
Ja gledam u 360/480p videe, nikad u HDu :P cemu jos 1080p? i jos k tome za minecraft! Da snimas Crysis 3 vec bi bilo nesto gdje je bitni svaki pixel za npr. benchmark na nekom novom hardwareu(e, to vec gledam na HD! :D )
Znam šta je fps to je Frame Per Secound i bio je negde oko 18. Možda kod vas u cro niko ne može gledati takve videe,ali kod nas u Srbiji je najmanja brzina 5mbps i cena je oko 1,5 € mesečno... Izgleda da nema šanse da mi videi budu u 2048p :(


odkud se sad pojavil 2048p? i... kolika ti je rezolucija monitora? :solidus:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #747 : 20. Ožujak, 2013., 15:09 »
2048p ti je 2k rezolucija, a to što ga je yt smanjio na 1080p to je druga stvar...
Rezolucija mog ekrana je 1024x768 dakle staromodni 4:3 ( lcd star 6 godina, tada 16:9 nije bio toliko popularan). BandiCam bože snimati veće od rezolucije nego što ti je ekran, sve lepo optimizuje i dovoljno je samo malo da proše kroz video editor da ga smanjiš malo....
ALI IPAK JE 2K BIO PREVELIKI ZALOGAJ! Radi mi sad lepo dok bandicam snima i optimizuje na rezoluciju 1028x720.


*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #748 : 20. Ožujak, 2013., 15:40 »
hehe. nemožeš ti snimati tzv. 2k rezoluciju ako je tvoja rezolucija 1024x768 :ne:
uostalom, fokusiraš se na pogrešnu kvalitetu kod snimanja - to što ti je slika kristalno čista ne znaći ništa.
i kišnica je kristalno čista kada gledaš kroz nju, ali svejedno ju nećeš piti - jer nje kvalitetna.
poslušaj savjete ovdje (ignoriraj vrijeđanje i omaložavanje koje su neki postali) i bolje imaj vidio sa "tećnom" slikom, nego kristalno jasni slideshow sličica :piva:
youtube.com/user/zzumche

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #749 : 20. Ožujak, 2013., 15:43 »
2048p ti je 2k rezolucija, a to što ga je yt smanjio na 1080p to je druga stvar...
Rezolucija mog ekrana je 1024x768 dakle staromodni 4:3 ( lcd star 6 godina, tada 16:9 nije bio toliko popularan). BandiCam bože snimati veće od rezolucije nego što ti je ekran, sve lepo optimizuje i dovoljno je samo malo da proše kroz video editor da ga smanjiš malo....
ALI IPAK JE 2K BIO PREVELIKI ZALOGAJ! Radi mi sad lepo dok bandicam snima i optimizuje na rezoluciju 1028x720.

Bullshit I say, i mislio sam da nisi snimo u 2k rez. zato jer je fuj izgledalo, ekran ti je pre malen. za 2k bi ti trebala plazma minimalno ili LCD od 50 incha. Slika ti se razvuce, i fuj izgleda. Snimaj u rezoluciji ekrana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9