HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703194 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #930 : 16. Svibanj, 2013., 15:06 »
To napraviš sliku u photoshopu dimezija 1280 -720. Odeš na Youtube i odeš na svoj video na opciju uredi.

(Klikni za pregled slike.)

 I trebao bi imati 3 male sličice i jedan prazan oblačić, meni su 4 sličice jer sam već stavio svoju sliku. Klikni na prazni oblačić, stavi svoju sliku, spremi i to je to. To ti se inače zove thumbnail.

HVALA PUNO!! :clap:

Sada znam na koga mogu racunati kad mi bude trebala pomoc oko necega :thumbs:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #931 : 16. Svibanj, 2013., 19:53 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #932 : 18. Svibanj, 2013., 20:36 »
Ja cu sutra (19.05.2013) u 15:00 igrati team fortress 2 na HCL serveru, pa tko zeli neka mi se pridruzi, jer nema puno igraca na HCL serveru na team fortress 2 pa vas sve pozivam

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #933 : 18. Svibanj, 2013., 20:40 »
Ja cu sutra (19.05.2013) u 15:00 igrati team fortress 2 na HCL serveru, pa tko zeli neka mi se pridruzi, jer nema puno igraca na HCL serveru na team fortress 2 pa vas sve pozivam
Krivi podforum http://www.hcl.hr/forum/team-fortress-2-community/

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #934 : 18. Svibanj, 2013., 20:56 »
 Moj prvi video je vani Wookieee Wookieee igra Minecraft Survival EP1 :piva: Jos samo jedno pitanje, zasto video od 10 min uploada 3 i pol sata a imam dosta brz internet, zna ici i do 550KB/s

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #935 : 20. Svibanj, 2013., 18:27 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #936 : 20. Svibanj, 2013., 20:00 »
Moj prvi video je vani Wookieee Wookieee igra Minecraft Survival EP1 :piva: Jos samo jedno pitanje, zasto video od 10 min uploada 3 i pol sata a imam dosta brz internet, zna ici i do 550KB/s

Jer ti je to brzina downloada a ne uploada.

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #937 : 22. Svibanj, 2013., 12:37 »
Zaigrajmo Minecraft WorldCraft E2 - Spawn selo, plastenik, baza

Zaigrajmo Minecraft WorldCraft E2 - Spawn selo, plastenik, baza
"Keep that hair short, Clem."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #938 : 22. Svibanj, 2013., 13:18 »
Zaigrajmo Minecraft WorldCraft E2 - Spawn selo, plastenik, baza
Loša kopija HCL servera, Scope :fpalm:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #939 : 22. Svibanj, 2013., 13:31 »
Al ja tebe nikako ne kužim. Po ćemu je kopija ako je vanilla server i ima spawn gradić/selo i nether hub što je normalno za vanilla server. :solidus:
"Keep that hair short, Clem."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #940 : 22. Svibanj, 2013., 13:38 »
Al ja tebe nikako ne kužim. Po ćemu je kopija ako je vanilla server i ima spawn gradić/selo i nether hub što je normalno za vanilla server. :solidus:
:hihi:

Ja tebe ne kužim zašto potičeš piratstvo i otvaraš cracked server iako imaš kupljenu igru?
Tako djeca nikad neće kupiti Minecraft ako imaju gdje igrati.
4 tunela u kutevima huba označeni obojanom vunom? Plotovi su 10x10 ograđeni ogradama (ucrtani) s uputama za gradnju.
Imati ćete biografije igrača, oglasnu ploču. Skladište za iteme bananih igrača. Core protect plugin.
Ideje vam dolaze same od sebe?


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #941 : 22. Svibanj, 2013., 13:57 »
Pa kako očekuješ da se vodi vanilla server gdje su sve škrinje otključane i gdje je zabranjeno krasti tuđe stvari. Pa naravno da mi za to treba core protect plugin. I sad si ga pretjerala da i za to kažeš da je kopija. Znaš i sama da je to najfunkcionalniji plugin za takav server. A plotove sam radio 10x10 ali ako sruše ograde daje im max od 12x12 dok im krov može ići 13x13. Iako je nešto tako bilo na HCL-u, to nije kopija jer sam sam odlučio koje dimenzije a nisam kopao po starom dizajnu HCL spawna. I logično je da nam treba skladište, pa gdje ćemo držati stvari od bananih igrača? Stvari koje koristimo za izgranju spawna, nether huba, farmi..

Pretjeruješ ga sad, sad ćeš još reći da ne smijem imati farmu jer je kopija.
Vidiš na spawnu da su škrinje razbacane, jer nemam kud s njima, zato se i radi skladište.
I dosta igrača je tražilo oglasnu ploču, pa sam eto odlučio napraviti knjižnicu i oglasnu ploču odmah na spawnu.

Hub nisam ja radio, nego David, stavio je takvu vunu kao što je ovdje, nemam pojma zašto. Ali to nije hodnik, možda nisi vidjela u videu nego se unutar toga nalaze možda još 4 tunela, jer trebalo bi se ići graditi katovi, a ne takvi hodnici.

I da napomenem, HCL je nekoć bio cracked. :)
Nemaju svi novaca da si kupe igru, HCL će uvijek biti kvalitetniji server jer onaj tko kupi igru je u 80% slučajeva kvalitetniji i ozbiljniji igrač nego onaj što nema kupljenu igru.
"Keep that hair short, Clem."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #942 : 22. Svibanj, 2013., 14:02 »
Ma točno :hihi:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #943 : 22. Svibanj, 2013., 17:38 »
Pa kako očekuješ da se vodi vanilla server gdje su sve škrinje otključane i gdje je zabranjeno krasti tuđe stvari. Pa naravno da mi za to treba core protect plugin. I sad si ga pretjerala da i za to kažeš da je kopija. Znaš i sama da je to najfunkcionalniji plugin za takav server. A plotove sam radio 10x10 ali ako sruše ograde daje im max od 12x12 dok im krov može ići 13x13. Iako je nešto tako bilo na HCL-u, to nije kopija jer sam sam odlučio koje dimenzije a nisam kopao po starom dizajnu HCL spawna. I logično je da nam treba skladište, pa gdje ćemo držati stvari od bananih igrača? Stvari koje koristimo za izgranju spawna, nether huba, farmi..

Pretjeruješ ga sad, sad ćeš još reći da ne smijem imati farmu jer je kopija.
Vidiš na spawnu da su škrinje razbacane, jer nemam kud s njima, zato se i radi skladište.
I dosta igrača je tražilo oglasnu ploču, pa sam eto odlučio napraviti knjižnicu i oglasnu ploču odmah na spawnu.

Hub nisam ja radio, nego David, stavio je takvu vunu kao što je ovdje, nemam pojma zašto. Ali to nije hodnik, možda nisi vidjela u videu nego se unutar toga nalaze možda još 4 tunela, jer trebalo bi se ići graditi katovi, a ne takvi hodnici.

I da napomenem, HCL je nekoć bio cracked. :)
Nemaju svi novaca da si kupe igru, HCL će uvijek biti kvalitetniji server jer onaj tko kupi igru je u 80% slučajeva kvalitetniji i ozbiljniji igrač nego onaj što nema kupljenu igru.

nisam bas skuzio jel pljujes po svom serveru ili ga branis od Marty :tired:

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #944 : 22. Svibanj, 2013., 17:59 »
Zašto je video stavljen na private. I ja želim vidjeti oko cega je strka :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9