HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 703342 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #960 : 26. Svibanj, 2013., 11:24 »
Minecraft HCL Server E37 Prvo suđenje!

Minecraft HCL Server E37 Prvo suđenje!
"Keep that hair short, Clem."

*

medo_o

  • ***
  • 737

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #962 : 28. Svibanj, 2013., 15:46 »
Nije HCL ali može proć
http://youtu.be/MZhIrqjXpq8

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #963 : 28. Svibanj, 2013., 17:33 »
Važna obavijest!

Nikad nije bilo lakše postati TGN partner na Youtube-u. Trebate imati samo 10 000 pregleda videa na mjesec!
Ja sam partner sa njima i odlični su!

Možda nekoga zanima pa eto, nadam se da je nekoga obradovala ta vijest. :clap:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #964 : 28. Svibanj, 2013., 22:23 »
partner nema nikakve prednosti zato nevidim zasto bi itko htio biti partner ako bez njega moze zaraditi vise :)


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #965 : 29. Svibanj, 2013., 00:17 »
Nije baš tako. Gaming zajednica u Hrvatskoj se jako brzo razvija. Možda za 5 godina uspiješ na videima zaraditi dovoljno da si popiješ pivkana. \:D/

Ali ozbiljno, ima to svoje pogodnosti. Ne možeš biti partner sa YouTube sa gaming kanalom jer YouTube nema licence za korištenje tih videa dok gaming firme Machinima, TGN imaju.
I nemoj mi i ti govoriti kako su neki ljudi partneri sa YouTube-om i imaju gaming kanal. Ja sam samo rekao kako je bilo i kako treba biti u pravilima.
Nitko od vas ne zna točno na koji način su ti "neki" gamerski kanali partneri sa YouTube-om.

A prije biti partner je značilo nešto, imao si puno više opcija za dodati kao što su baneri. Sad su te stvari izbacili i dopustili svima da rade thumbnail. Jedina razlika u dizajnu je što možeš imati background kanala sa bannerom. :bonk:

Uostalom, znam nekoliko hrvata koji su zaradili podosta novaca preko TGN-a, preko tisuću kuna uz malo sreće. ;)
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #966 : 29. Svibanj, 2013., 05:55 »
Nije baš tako. Gaming zajednica u Hrvatskoj se jako brzo razvija. Možda za 5 godina uspiješ na videima zaraditi dovoljno da si popiješ pivkana. \:D/

Ali ozbiljno, ima to svoje pogodnosti. Ne možeš biti partner sa YouTube sa gaming kanalom jer YouTube nema licence za korištenje tih videa dok gaming firme Machinima, TGN imaju.
I nemoj mi i ti govoriti kako su neki ljudi partneri sa YouTube-om i imaju gaming kanal. Ja sam samo rekao kako je bilo i kako treba biti u pravilima.
Nitko od vas ne zna točno na koji način su ti "neki" gamerski kanali partneri sa YouTube-om.

A prije biti partner je značilo nešto, imao si puno više opcija za dodati kao što su baneri. Sad su te stvari izbacili i dopustili svima da rade thumbnail. Jedina razlika u dizajnu je što možeš imati background kanala sa bannerom. :bonk:

Uostalom, znam nekoliko hrvata koji su zaradili podosta novaca preko TGN-a, preko tisuću kuna uz malo sreće. ;)

Vise me zanima ovaj dio za thumbnailove... Kako ih ptica postavlja a nije partner? Jer ja pokusavam skuzit al nisam odusto dok mi medo nije rekao da trebas bit partner da bi ih mogo postavljat? Ili sam nesto propustio? Pomoc. :l
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2013., 05:56 chp0805 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #967 : 29. Svibanj, 2013., 08:59 »
ja sam partner s YouTubem, i nije istina da moze svatko stavljat Minijature (thumbnailove)


Bundir was Here!

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #969 : 29. Svibanj, 2013., 15:47 »
Ma možeš, promjeniš mjesto stanovanja, neki su tako mrdali po opcijama. Barem sam tako čuo. Ne znam iz vlastitog iskustva.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #970 : 29. Svibanj, 2013., 21:22 »
Istina, promjenis mjesto u npr, SAD, i odes pod stvaratelji i partneri i pratis upute, koliko se sjecam :3
No evo nove epizode HCL-a ! :D
http://youtu.be/f5W4Q9PbJtM


Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #972 : 01. Lipanj, 2013., 22:22 »

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #973 : 01. Lipanj, 2013., 22:33 »
#MUFC #GGMU

*

Galaximiner

  • **
  • 401
  • Honesty is the first chapter in the book of wisdom
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #974 : 03. Lipanj, 2013., 18:52 »
LIFE MOTTO:Seek Jesus Christ while there's still time. Nobody is promised tomorrow.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9