HCL.HR

Anketa

Da li mislite da se ovo moze izrealizirat?

Moze, zasto nebi moglo?Sve je moguce...
6 (54.5%)
Pa mozda bi moglo ali prvo treba.....
1 (9.1%)
Moze.
1 (9.1%)
Nemoze.
1 (9.1%)
Prosto nemoguce, o cemu ovaj covjek prica?
2 (18.2%)

Ukupno Glasova: 11

Game Developers

  • 6 Odgovora
  • 23895 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Game Developers
« : 09. Ožujak, 2015., 23:09 »
Znaci vrti mi se po glavi misao da skupim ekipu, pravih srdacnih, i u dusi iskrenih Gamer-a da pokusamo sastaviti ekipu, i napraviti tim ljudi koji bi pokusali se dati u developerske vode i mozda cak i napraviti nesto, sto bi za divno cudo moglo biti uspjesno..Po mom misljenju nije bitna kompleksnost, grafika, itd..Moze biti neka najbanalnija igrica da bude zabavna.Najbitnije je zabavna.Zabava privlaci ljude.A sa nekom prilikom naravno pokusali bi veci dio kolaca zagristi, sto bi znacilo neki veci projekt.Takoder mislim da pravi tim ljudi moze radit cuda, ako se slozi kako triba i ako idu svojin putem ne kopirajuci nikoga.Ako su mogli oni zasto nebi mogli i mi?...javite se ako ima zainteresiranih, pa mozda, tko zna, nesto se i izrodi.Barem neka tema, da nam nije dosadno.Al salu na stranu, ja vjerujem u sebe, ako ima jos onih koji vjeruju, javite se vjerovat cemo zajedno.
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2015., 23:22 bartul_9 »

*

DuhRobot

  • n00b
  • 2
Odg: Game Developers
« Odgovori #1 : 19. Listopad, 2016., 17:27 »
Pozdrav!
I ja razmišljam o nekoj ekipi, već jako dugo, ali uvijek je više izgovora nego dogovora! :-)
Slobodno se javiš na PM.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Game Developers
« Odgovori #2 : 19. Listopad, 2016., 17:48 »
Ja sam za:D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Game Developers
« Odgovori #3 : 19. Listopad, 2016., 18:12 »
Hahaha, ovo je jedan od mojih prvih postova.Moram priznat da sam puno napredovao u ovih godinu i pol dana koliko sam na HCLu...Barem sam se naucio pravopisu..koliko, toliko.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Game Developers
« Odgovori #4 : 21. Listopad, 2016., 09:42 »
I kako ide izrad igre?  :D  :chair:

Teško je ovo ovako napraviti, meni ponekad treba 2-3h da u UE4 nešto isprogramiram najbanalnije a mrvicu kompleksno.
Pa onda se prebacim u 3ds max nešto si napraviti i ispada da mi treba 20h da nacrtam manji objekt i pravilno ga ubacim u engine.

Kompleksna je developering + tko to može raditi 10h na dan, tko će ga plačati?

Odg: Game Developers
« Odgovori #5 : 27. Studeni, 2016., 16:00 »
Kompleksno jeste, jer pokusavas raditi projekte koji su iznad tvojih mogucnosti. Ja se bavim game developmentom iskljucivo 2D, jer to je nesto sto mogu sam da radim, a sto se tice novca, mogu izaci 1500-2000e mjesecno. Greska mnogih developera pocetnika je sto pokusavaju prvu igru napraviti poput GTA, gdje na kraju i odustanu. Prvo se krece od jednostavnih stvari poput ping pong klona, pa tek onda nakon godinu dana mozete napraviti nesto kompleksnije.

Minimalno godinu dana iskustva vam je potrebno da bi ste napravili igru poput super maria, no opet velika je vjerovatnoca da ce igra biti dosadna, jer znati napraviti igru i napraviti igru koju zeli neko igrati su razlicite stvari.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Game Developers
« Odgovori #6 : 14. Prosinac, 2016., 20:56 »
Ma znam sve, više učim pomalo nego se primam nečega ozbiljnog. Nema se vremena baš...

Evo zero_screenshoot trenutne zezancije doma:



Neka 1st person gravity igra, skakanje iz planeta na planet, manevriranje sa asteroidima itd...Trenutno učim te gluposti vezane za gravitaciju itd.  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9