HCL.HR

Gdje kupujete igre?

  • 49 Odgovora
  • 13928 Hitova
*

MrVivi

  • **
  • 287
Gdje kupujete igre?
« : 29. Lipanj, 2012., 16:03 »
Ajmo ovdje napišite gdje sve nabavljate igre bilo vani bilo kod nas nekad je stvarno teško naći nešto pogotovo kad je riječ o nečemu starijem.

Također kad naletite na stvarno povoljne akcije puknite ih ovdje da možemo svi uštedit.

P.S. ako post zaživi bilo bi dobro da je sticky.

Ja sam dosad nabavljao.

Strano:

TheHut.com
ebay.com
Amazon.com

Naše:

Crovortex
Algoritam
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2012., 16:24 Ementaler »

Odg: GDJE KUPUJTE
« Odgovori #1 : 29. Lipanj, 2012., 16:23 »
Ak se mene pita, Algoritam je čisto bacanje novaca, em nemaju nove naslove kad treba em prodaju stare kao da su od zlata...
Al svako ima neko svoje iskustvo, to je ok, ak znaš kad možeš dobro proć u Algoritmu, onda zašt ne i tam kupit... Al kak sam već reko ja bum prije kupil u Instar informatici ili Protisu, tam barem ima nekih dobrih akcija...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #2 : 29. Lipanj, 2012., 16:25 »
Dobra tema, sve okej - samo krivi podforum.

Ovo je više za Gaming kulturu jer u E-Mart idu samo oglasi.

Prebacujem...

EDIT: Prebačeno.

Što se tiče akcija i dobrih ponuda u trgovinama, imamo temu samo za to već u ovom podforumu, evo linka.
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=11498.0

Tako da ovdje nastavite više o tome gdje kupujete igre i kakva iskustva imate s raznim trgovinama.
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2012., 16:28 Ementaler »

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2012., 16:44 »
Meni je thehut odlična trgovina jeste da treba 15 dana da stigne nešto ali meni se nežuri plus ako za 15 dana nestigne ili je u komadima  javiš se njihovoj službi i oni ti ili vrate novce ili pošalju opet bez da trebaš dokazivat išta.

Dok recimo na amazonu i ebay-u sve ovisi od koga se kupuje.

Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #4 : 29. Lipanj, 2012., 16:53 »
na steamu kupujem igre normalne cijene (do 30e), sve prenapuhane igre od "top" izdavaca kupujem od drugih jer se ekipa najcesce zadovolji nakon par mjeseci/pola godine i prodaju 100-200kn. evo, danas naletio na diablo3 za 300kn, ali cekam jos jefitinije

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2012., 17:03 »
ma ja sam na the hut akciji kupio sve Assasin Creede osim zadnjeg za 200 i nes sitno kuna i to izdanja sa svim DLC-ovima sta vise treba rec a neki dan sam narucio 11 igara ni 350 kn me nije izaslo

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #6 : 29. Lipanj, 2012., 17:11 »
eplati  :ave: key nekad stigne u roku od 10 MINUTA! cijene su zbilja lude, nezz mw2 110 kn, mw3 135 kuna, ali igra je na ruskom jeziku pa se na stemau mora promijenit, ali definitivno vrijedi  :hug
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #7 : 29. Lipanj, 2012., 17:14 »
btw, stvari koje sam ja kupovao su sve koje odmah instaliras i igras, znaci nikakvi keyevi ili prebacivanja i kemijanja

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #8 : 29. Lipanj, 2012., 17:16 »
eplati  :ave: key nekad stigne u roku od 10 MINUTA! cijene su zbilja lude, nezz mw2 110 kn, mw3 135 kuna, ali igra je na ruskom jeziku pa se na stemau mora promijenit, ali definitivno vrijedi  :hug

i love my game boxes they are so shiny and pretty plus kad steam odluci da je igra prestara i makne je sa svojih servera ja cu je jos moc igrat.

Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #9 : 29. Lipanj, 2012., 17:20 »
pa postoji offline mod, ne? bar ja igram tako neke

Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #10 : 29. Lipanj, 2012., 18:07 »
SophosLab od domacih. Od stranih kupio sam par igara na ebayu
Gran Turismo 7 - loading....

Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #11 : 29. Lipanj, 2012., 19:08 »
Sophoslab ili Gameland ako baš želim imati neku igru, a inače kupujem preko thepiratebaya i to za džabe \:D/

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #12 : 29. Lipanj, 2012., 19:23 »
eplati  :ave: key nekad stigne u roku od 10 MINUTA! cijene su zbilja lude, nezz mw2 110 kn, mw3 135 kuna, ali igra je na ruskom jeziku pa se na stemau mora promijenit, ali definitivno vrijedi  :hug

i love my game boxes they are so shiny and pretty plus kad steam odluci da je igra prestara i makne je sa svojih servera ja cu je jos moc igrat.
pa nezz bas da cu igrat jednu igru 15 godina... a i ne skida igre sa servera
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #13 : 29. Lipanj, 2012., 19:29 »
eplati  :ave: key nekad stigne u roku od 10 MINUTA! cijene su zbilja lude, nezz mw2 110 kn, mw3 135 kuna, ali igra je na ruskom jeziku pa se na stemau mora promijenit, ali definitivno vrijedi  :hug

i love my game boxes they are so shiny and pretty plus kad steam odluci da je igra prestara i makne je sa svojih servera ja cu je jos moc igrat.
pa nezz bas da cu igrat jednu igru 15 godina... a i ne skida igre sa servera

pa skida odnekle da skida  i pije ili kasnije ce biti uklonjene jer su prestare. BTW ja jos uvijek znam zaigrat dobre stare klasike FF7, 8, 9. Morrowind, Chrono Triger, Chrono Cross Armada itd.
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2012., 19:33 MrVivi »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Gdje kupujete igre?
« Odgovori #14 : 29. Lipanj, 2012., 19:50 »
Ne znam odakle ti to da će Steam micati igre sa servera, odnosno da će biti ne dostupne. Inače kupujem tamo gdje mi je najpovoljnije, sad dal je to neki digitalni servis ili trgovina sasvim mi je svejedno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9