HCL.HR

Gdje prodati PC digitalne igre?

  • 3 Odgovora
  • 12407 Hitova
Gdje prodati PC digitalne igre?
« : 11. Srpanj, 2017., 09:56 »
Imam par PC igara koje mi uopće ne trebaju i želim ih prodat jer mi samo "skupljaju prašinu" već neko duže vrijeme. Radi se o novijim igrama kao što su GR Wildlands, Overwatch itd. Nisu fizičke igre, već šaljem u obliku keya! Pokušao sam tu preko HCL E-Marta, ali ništa. Preko Njuškala ne želim jer tu se uglavnom oglašavaju trgovine koje već imaju dosta dobre ponude. E sad, mogu pokušat preko G2A, ali opet, tamo se oglašavaju pro preprodavači, što ja opet nisam, jedino da i ja postanem jedan, jer nema druge. Internet je ogromno mjesto i sigurno ima raznih online oglasnika za koje ja ne znam, pa da se napokon riješim tih igara. I da, nije bitno o kojoj se državi radi jer su keyevi podržani za sve države. Hvala svima!  :clap:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gdje prodati PC digitalne igre?
« Odgovori #1 : 11. Srpanj, 2017., 10:03 »
Bas tako kako si i rekao. Ako key nije nikada aktiviran onda ga mozes prodati.
Ako si ga aktivirao, odnosno igrao te igre, onda ih ne mozes ni prodati jer si ga iskoristio i ne moze se igra izbrisati sa tvog acc i ponovno registrirati drugdje.

A i ako su ti cijene i 0,5€ skuplje nego li na drugim stranicama - nitko ti nece igre kupiti.

Isto tako se vec dogodilo da ljudi prodaju aktiviran kod iz neznanja pa se opeku. Zato se radije kupuje na drugim stranicama jer se vec dogodilo da ljudi prodaju igre koje su aktivirali misleci da ih se moze proslijediti dalje.


Odg: Gdje prodati PC digitalne igre?
« Odgovori #2 : 11. Srpanj, 2017., 10:54 »
Ako ih se želiš riješiti onda i ti moraš imati dobru ponudu. Ne vidim neki problem u tome kako prodati igru

Odg: Gdje prodati PC digitalne igre?
« Odgovori #3 : 11. Srpanj, 2017., 11:00 »
Meni je problem što kako bih prodao igru ljudi trebaju saznat za moju ponudu, a ja nemam pojma na kojem oglasniku da se oglasim, al da ima veliki promet pa da budem siguran da su ljudi vidjeli. Naravno, u obzir dolaze i strani oglasnici.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9