HCL.HR

Greenman gaming

  • 5 Odgovora
  • 2152 Hitova
Greenman gaming
« : 02. Srpanj, 2013., 16:22 »
jel netko kupovao preko gmga? kako to ide, igre su vezane za akaunt kao na gog-u? kaj kad ih se skine, kako se aktiviraju, kakav drm imaju? moram neki key upisat? jer gog nema toga

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Greenman gaming
« Odgovori #1 : 02. Srpanj, 2013., 16:25 »
Ako pitaš za Rise of the Triad (a vjerujem da pitaš) dobiješ ključ za Steam... za neke druge igre ne znam

Odg: Greenman gaming
« Odgovori #2 : 02. Srpanj, 2013., 16:29 »
djelomicno si u pravu, vidio sam da je 12e i pise ispod drm steam, ali necu ga uzimat jos jer se ne mogu odlucit preko cega cu ga uzet a ima vremena.

a mislim na far cry 3, nigdje ne pise ispod steam ili nesto?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Greenman gaming
« Odgovori #3 : 02. Srpanj, 2013., 16:37 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Greenman gaming
« Odgovori #4 : 02. Srpanj, 2013., 17:42 »
Nedavno kupio Assassin's Creed 2 preko GMG-a i naivno mislio da ću moći aktivirati na Steamu (nisam ni gledao), jer sam prošlu igru kupljenu preko toga (Clive Barker's Jericho) uredno aktivirao na Steamu (inače ta igra nije na listi koju je Mzehn gore linkao, tako da lista očito nije potpuna). ALI! Ispada da ju ne mogu aktivirati na Steamu nego samo pokrenuti preko Capsulea (softver njihov kao Steam, samo sa znatno manje funkcija očito)... i onda opet preko Uplaya.

Uglavnom, skinuo sam cijelu igru preko Capsulea, mislio ju pokrenuti jučer - dočekao me samo Uplay kad sam ju probao pokrenuti i započelo se ponovno skidanje igre preko Uplaya... tako da - nisam sretan :hiha2:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Greenman gaming
« Odgovori #5 : 02. Srpanj, 2013., 18:01 »
Čitati sitna slova :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9