HCL.HR

Anketa

Jeste li igrali koju igru epizodnog tipa:

Da-sviđa mi se
28 (65.1%)
Da-ne sviđa mi se
10 (23.3%)
Nisam još igrao/la igre epizodnog tipa
5 (11.6%)

Ukupno Glasova: 41

Igre u epizodama [Telltale games, Hitman, Life is strange...]

  • 92 Odgovora
  • 105110 Hitova
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #75 : 12. Prosinac, 2016., 14:43 »
Počni Batmana da, taman do finala stigneš. Nadam se da će idući tjedan izaći epizoda 5.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #76 : 19. Prosinac, 2016., 19:29 »
Prešao Batmana. Dobra je sezona, no fali mi još malo filmske dramatike. Kraj sezone mi je također malo mlak i nedorečen.

Neki dijelovi s puno priče (razgovora) i povezivanja (linkanja) stvari na crime scene-u su trebali biti zamjenjeni akcijom i još većom razradom priče.

Ocjena sezone: 4/5

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #77 : 18. Travanj, 2017., 12:14 »
Igra tko Walking dead sezonu 3 i Guardians of the galaxy?

Ja ih nisam kupovao, jer je 230 kn previše, ali zato sam ih pogledao na Youtubeu  :D

Nisam baš nešto zadovoljan, dosta lošije su mi od prijašnjih TT igara. Walking dead prve 2 sezone su mi bile dobre, ova treća je dosadna. Što se tiče guardiansa, isto mi je to loše i dosadno (slično kao Tales from Bordelands). Moram napomenuti da općenito nisam fan Guardiansa (čak mi je i film bio dosadan).

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #78 : 18. Travanj, 2017., 12:46 »
Odigrao prve dvije epizode Walking Dead-a.
Nisam nešto pretjerano oduševljen, vjerojatno zbog takvog epizodnog sustava i čekanja po mjesec/dva/tri između epizoda i na kraju izgubim volju za igranjem. Kad izađu sve epizode i bude neko sniženje, onda ću odigrati sve.
Iz onog što sam vidio u prvim epizodama, priča nije loša, ali me ubiju u pojam s tim da sve "odluke" koje sam napravio u drugoj sezoni su zakurac i ne utječu na ništa.  :wildboy:
GOTG nisam igrao i vjerojatno i neću ( nisam neki fan )

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #79 : 18. Travanj, 2017., 13:10 »
Na plejki su spustili cijenu s 230 na 180 kn (sve danas). Nadam se da će ovi po 230 biti refundirani ili će biti belaja  :bonk:

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #80 : 23. Svibanj, 2017., 16:35 »
Svakako sam igrao igre epizodnog tipa najvise telltale-ove i stvarno sam veliki fan,i Hitman sam igrao i takode me zadivio  i smatram da je taj serijal dozivio comeback sa tim epizodnim dijelom,radujem se ubuduce za novu sezonu Hitman-a i sve buduce telltale igre takode jedva cekam! :clap:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #81 : 19. Srpanj, 2017., 22:08 »
Danas je Telltale najavio dosta novih sezona svojih igara. Najviše sam uzbuđen jer nam KONAČNO dolazi druga sezona Wolf Among Us <3

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #82 : 19. Srpanj, 2017., 22:12 »
Ma daj?? Neznam kako sam propustio tu vjest. Inace sam ogroman fan Wolfa, daleko najbolja TT igra po meni.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #83 : 19. Srpanj, 2017., 22:14 »
Slažem se, i meni je najbolja i najdraža do sada. Izlazi tek za godinu dana, u drugoj polovici 2018., ali eto :) Batman sezona 2 dolazi sad za mjesec dana negdje, ako sam dobro pročitao.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #84 : 19. Srpanj, 2017., 22:16 »
Nisam igrao Batmana ni Tales from Borderlands, a zombije sam pokusao 2,3 puta i nikako ne idu.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #85 : 19. Srpanj, 2017., 22:56 »
Iscekujem Tales from the borderlands, prva sezona je imala svega, dobroga humora, akcije, price, takode zavrsava sa cliffhangerom pa bi bio red da se napravi druga sezona

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #86 : 20. Srpanj, 2017., 08:37 »
Slažem se, i meni je najbolja i najdraža do sada. Izlazi tek za godinu dana, u drugoj polovici 2018., ali eto :) Batman sezona 2 dolazi sad za mjesec dana negdje, ako sam dobro pročitao.

8.8. Batman. Nisam znao da će tako brzo  :thumbs:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #87 : 26. Kolovoz, 2017., 12:55 »
Upravo završio TTG-ov GoT i moram reći da sam oduševljen. Kao da je GRRM pisao scenario po broju smrti :mrgreen: Dobio sam vjerovatno najgori kraj, ali nema veze. Moram se ispraviti jer sam ranije pisao da izbori ne igraju bitniju ulogu, očigledno da igraju  :bonk:

Jedva čekam drugu sezonu, nadam se da će je ubrzo najaviti.

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman...]
« Odgovori #88 : 22. Rujan, 2017., 21:31 »
Uzeo sam na disku Guardians of the Galaxy. Prva telltale igra na disku, ostale su mi digitalne, :D

Odigrao sam 1. epizodu od do sada 3 izašle i jako mi se sviđa. Priča dobra, mjuza super.  :thumbs:

Odg: Igre u epizodama [Telltale games, Hitman, Life is strange...]
« Odgovori #89 : 30. Rujan, 2017., 17:01 »
Batman: The Enemy Within
-Planirao sam kupiti seasson pass disk kada izađe, ali za vikend je bila primamljiva ponuda od 170 kn digitalno (disk će biti 250 kn predpostavljam), a i baš mi se igrala, nije mi se dalo čekati disk.

Uglavnom prva epizoda u kojoj Riddler radi štetočine je super, sada čekam E2 koja izlazi 3.10.  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9