HCL.HR

Isplati li se kupotavi gaming casopise

  • 6 Odgovora
  • 12769 Hitova
*

striger

  • n00b
  • 2
Isplati li se kupotavi gaming casopise
« : 08. Srpanj, 2017., 00:03 »
 Razmisljam da krenem kupovati jedan gaming casopis, pa me zanima isplati li se kupovati domace ili strane gaming casopise kada je danas sve dostupno putem internta(molim bez imena casopisa da ne bude reklame  :ne: :D)

Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2017., 10:14 »
Ma za plažu je svaki dobar.

Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2017., 16:06 »
Ako imaš konstantnu povezanost s internetom smatram da se baš i ne isplati. Neko dugo putovanje, plaža ili boravak na nekom izoliranom mjestu je već druga stvar.  :kava:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #3 : 08. Srpanj, 2017., 16:18 »
Slažem se s Raskoljnikovim. Ako imaš pristup internetu, onda nikako ne. A i za izolirano mjesto na moru preporučam Skandi, više ćeš se zabaviti i ponešto naučiti :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #4 : 08. Srpanj, 2017., 16:51 »
Pa neznam bas. Ja i sada mislim kupit casopis i bas cu to napravit kasnije da vidim ima li sta zanimljivo za procitat. Uvjek volim cuti neko mislijenje vise o nekoj igri i gaming svjetu i eto vec dugo vremena se mislim kupit onaj Reboot i nikako, bas cu ga kasnije kupit da vidim sta ima pametno u danasnjim gaming casopisima i kako se uspjevaju prodavat uz svu posast informacija sa interneta.

*

striger

  • n00b
  • 2
Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #5 : 08. Srpanj, 2017., 17:44 »
Slatem se s bartul_9, najbolje kupit, pa usporedit. Hvala ljudi

Odg: Isplati li se kupotavi gaming casopise
« Odgovori #6 : 08. Srpanj, 2017., 18:29 »
Ja sam recimo pretplatnik BUG časopisa. Iako nije gejmerski ali ima koju rubriku  o gejmingu


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9