HCL.HR

Kako do besplatnih steam igara?

  • 16 Odgovora
  • 10937 Hitova
Kako do besplatnih steam igara?
« : 23. Studeni, 2014., 20:30 »
Pozdrav svima,

Svi znamo da je sve popularnije kupovati igrice na Steamu nego uzimati iste u trgovinama, ali dosta nas ne želi dati novac za igricu ali bi igrali original iz neznam kojih razloga. Ako ste jedan od onih koji bi željeli nabaviti određenu igricu a da za nju ne plate niti kune ovo je tema za vas. Nedavno sam naletio na streanicu pod nazivom allkeyshop i tamo su bile cijene igrica mozda jeftinije nego na steamu al malo gledajući po stranici naišao sam na njenu posebnost , a to je da samo trebate se registrirati i dijeliti linkove na facebooku, google+ i twitteru te dobijate poene i s tim poenima možete "kupovati" igrice. Možda če vam trebati malo duže vremena da dobijete dovoljno poena ali isplati se. Ja sam već uzeo Cs GO pa ako vam se da probajte i vi.

FAQ:
1. Kako mogu biti siguran da ovo nije laž?
    Jednostavno provjerite pogledate po stranici i biti će vam sve jasno 
2. Zbog čega si odlučio podijeliti ovo s nama?
    Jednostavno nisam vidio da je netko ovo napisao na nekome od gaming foruma pa eto da znate svi da možete dobiti neke igrice jednostavno i brzo i to besplatno
3. Kakve ti koristi imaš od ovoga?
    Apsolutno nikakve sve je u informativne svrhe i ako imate bilo kakvih problema slobodno pitajte



 Sva postavljena pitanja će biti odgovorena ispričavam se u naprijed ako ne odgovorim u najbržem mogučem roku i zahvaljujem se svima koji su pokušali ovu metodu











*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #1 : 23. Studeni, 2014., 20:38 »
A da ne dijeliš referal linkove?

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #2 : 23. Studeni, 2014., 21:06 »
A da ne dijeliš referal linkove?

Ne nego oni postavljaju kao giveaways i ti samo share to na fb twitteru i google+ i dobijes 300 bodova za svaki share preporučujem da stavis na fb da vidis samo ti a da twitter napravis samo da to share i to je to

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #3 : 23. Studeni, 2014., 21:32 »
Koliko ti je trebalo vremena da skupiš dovoljno bodova za CS GO? I kako oni gledaju koliko si ti linkova podijelio? Što se treba na FB/Twitteru/G+ svaki dan ostaviti novi post s linkom ili?

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #4 : 23. Studeni, 2014., 21:47 »
Do 9 stranice mozes shareat,ja sam skupio 110 000 pointsa u sat i pol ;) tocnije netrebas ni sherat nego samo uci u stranicu kao da ces sherat i refreshas.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #5 : 23. Studeni, 2014., 22:02 »
Pritisneš F5 štipaljkom, a? :mrgreen:

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #6 : 23. Studeni, 2014., 22:31 »
Bit cu iskren i rec cu da mi je trebalo par sati klikanja da bi skupio dovoljno poena za cs go al eto isplatilo se ako neko otkrije brzi nacin skupljanja neka nam napise kako da i mi brze dodemo do nasih igrica

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #7 : 24. Studeni, 2014., 00:14 »
skroz sam novi i nis nekuzim sa svime sto nije cd pa me zanima kakve veze ima to i steam i kaj je cd key

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #8 : 24. Studeni, 2014., 04:23 »
STEAM je servis za on-line prodaju igara.
CD- KEY je šifra kojom otključavaš ili aktiviraš igru, nakon kupovine.

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #9 : 24. Studeni, 2014., 16:28 »
skroz sam novi i nis nekuzim sa svime sto nije cd pa me zanima kakve veze ima to i steam i kaj je cd key

kao sto je Metalni rekao Steam je za kupovinu igara a CD key za aktiviranje igrica al u ovom slučaju ako skupiš dovoljno bodova za igricu koji želiš dobit češ Steam Gift kojeg možeš dati nekome ili ga sam aktivirati na svom Steam računu zako ako imaš još kakvih pitanja slobodno pitaj tu sam da pomognem

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #10 : 24. Studeni, 2014., 16:39 »
hvala puno ;) al meni nakon sto jednom podijelim na facebook vise nezeli


Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #11 : 24. Studeni, 2014., 17:37 »
Now, before we proceed, you have to read this: YOU CAN ONLY EARN THE POINTS ONCE FOR SHARING THAT POST/PAGE. Once you’ve already earned the points for that post/page, even though you share it again, you won’t get points for it anymore.

Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #12 : 24. Studeni, 2014., 18:03 »
SKUZIO SAM SVE I IMAM 30000 VEC
SUPER STVAR

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #13 : 24. Studeni, 2014., 21:08 »
Prvo, nemoj ostavljati tri posta zaredom nego koristi uredi opciju, a drugo - možeš reći i ostalima ako netko želi još pokušati.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Kako do besplatnih steam igara?
« Odgovori #14 : 10. Prosinac, 2014., 16:57 »
Na nasem sajtu objavljujemo linkove preko kojih mozete uzeti igre besplatno. Giveaway-evi  za Steam su relativno česti, pa možete da pratite.

Jel postoji grupa na steamu kao kod ostalih ovakvih sajtova?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9