HCL.HR

Koliko cesto sami sebe tjerate da igrate igre koje vam se u sustini ne svidjaju?

  • 6 Odgovora
  • 2800 Hitova
*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
    Ja stalno. Ugl. su to indie i niskobudzetne igre. Ono sto stvarno zelim je da igram samo AAA igre, sa jako dobrom grafikom.. a zapravo najvise vremena igram indie i neke "male" igre.

    Nekada igram neke AAA igre kod kojih mi se setting zapravo i ne svidja, dok jasno znam sta bih najradije da igram ali nekako to odgadjam.

    Posljednje sto igram na silu je Undertale... 94 na metacritic.. Da sam je pogledao bez ocjene nikada je nebih ni pipnuo, jednostavno me ne zanimaju takve igre, ali sa ovako visokom ocjenom pomislio sam vjerovatno ce mi se svidjeti.Poslije 3 sata igranja.. uopste nije.
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2015., 20:32 ReflectoR »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Zašto se uopće siliti?!?
Igram igre koje kupim. Imam ih dovoljan broj i čak ih ne stignem sve pokrenuti. U slučaju da mi se neka igra odmah ne svidi maknem ju i instaliram novu, ali znam da ću tu igru kad-tad prijeći.
Kupio sam ju s razlogom.

Ponekada mi se ne sviđaju sve igre odmah no kroz neko vrijeme poželim ih igrati pa ih instaliram. Većinu igara koje instaliram prelazim do kraja, osim ako me stvarno igra ne zamori previše u tom slučaju ili se prislim samo još par glavnih misija do kraja prijeći ili odustanem i čekam dok se malo ohladim pa dovršim igru.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Ja se nikad ne silim da igram igru ako mi se ne sviđa... Ako je već imam kupljenu odigraću je nekad kad se malo ohladim.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Mass effect serijal planiram odigrat vec jako dugo vremena al krenem i blok.Nepase mi nikako,jedno 4 puta sam krenuo jedinicu igrat al neide i tocka,sve glupo iz jedinice je ispravljeno u duji al nemogu ni pregrmit tih nekih 20 sati koliko traje jedinica da bih krenuo duju.A besmisleno krenut od duje kad iz keca odluke imaju utjecaja na radnju u dvojki.Zadnje sto sam na silu presao je Alien isolation koji mi je sada odlicna igra a na silu sam igrao.Thief sam takodjer jedva presao,nije ni legla a ljubitelj sam serijala,prvi utisak je bio da je igra sranje i to se nije promjenilo.Bolje nista na silu igrat,mucit se i trosit vrijeme na nesto sto ne pruza zadovoljstvo.








*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Svako malo. Takav je posao recenzenta.

Zadnje na što sam se baš morao tjerati bio je onaj... jebiga već sam zaboravio... Kholat, e, Sean Bean.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Baš sam jučer gledao - na Steam računu imam više igara koje nikad nisam ni pokrenuo od onih koje jesam :)))

Planiram čak pokrenut mali video serijal gdje jednom tjedno prisilno instaliram jednu od tih igara pa malo isprobam prvih 15-20 minuta.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Baš sam jučer gledao - na Steam računu imam više igara koje nikad nisam ni pokrenuo od onih koje jesam :)))

Planiram čak pokrenut mali video serijal gdje jednom tjedno prisilno instaliram jednu od tih igara pa malo isprobam prvih 15-20 minuta.

Obavezno!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9