HCL.HR

Anketa

Koliko dnevno vremena potrošite igrajući?

manje od 1h
18 (17.6%)
1h-2h
16 (15.7%)
2h-3h
23 (22.5%)
3h-4h
16 (15.7%)
4h na više
24 (23.5%)
ne igram više ništa
5 (4.9%)

Ukupno Glasova: 101

Koliko puno igrate?

  • 97 Odgovora
  • 24673 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Koliko puno igrate?
« : 17. Studeni, 2009., 14:57 »
Ajmo popuniti malu anketicu. Dakle, napišite ovdje koliko dnevno vremena potrošite igrajući te još, koliko mjesečno naslova odigrate. Pošto je u ovo današnje doba jako puno novih igara i to na mjesečnoj bazi, zanima me samo koliko "pratite trendove" i koliko vremena posvetite najdražem hobiju uz sve obveze koje imate... ;)

Ja eto, uz faks kao glavna okupaciju u životu, dnevno utrošim maksimalno 1h do 2h uvrh glave igranja. Iako se često desi da do vikenda ne stignem ništa odigrat. Od same količine novih naslova, to ispadne 1 do 2 naslova mjesečno, ponekad ni toliko.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #1 : 17. Studeni, 2009., 15:35 »
baš htjedoh otvorit jednu takvu temu.

ugl. baš sam razmišljao o tome kako me nijedna igra ne može pred ekranom zadržati više od dva sata. prije sam mogao u komadu i po čitav dan ako treba, no sad mi jednostavno koncentracija opadne zajedno s interesom. rijetko koja me igra baš drži da je imam instaliranu duže od mjesec dana. zna se desit ponekad da po tjedan dana ništa neigram. a nekako se više vraćam starom gradivu nego novim igrama. neznam.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2009., 15:38 »
ja igram igru, ako uopće igram, tak da svakih 10ak min stisnem onbaj start gumbić da mi se minimajza.

pogledam forume, surfujem netom općenito, poslušam koju pjesmu. inače nemoguće igrat, nijedna igra nije tolko zanimljiva da ju igram više od 15 min u komadu.

al oept tak gledam i filmove, čitam.

uopće rijetko i poslušam pjesmu do kraja. manjak koncentracije.

Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2009., 15:50 »
pol sata dnevno pesanja  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #4 : 17. Studeni, 2009., 15:51 »
kad igram, igram dok me oči ne zabole. Npr jučer donkey kong na snesu (emulator) inače, u posljednje vrijeme igram 10 minuta jer su današnje igre sve smeća.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #5 : 17. Studeni, 2009., 15:56 »
3-4h u prosjeku, pošto su danas dobre igre raritet uglavnom igram neke starije online :/

Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #6 : 17. Studeni, 2009., 16:05 »
Manje od jedan sat dnevno.

Nit znam što bih igrao, niti bi to moj komp vjerojatno mogao vrtiti niti imam vremena.  :wildboy:

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #7 : 17. Studeni, 2009., 16:09 »
Kako kad...
SP igre mi odavno dosadile. Ni jedna me ne moze prikovati uz ekran. Ali tome nisu krive igre, ljudi se mijenjaju pa tako i ja. Dopizdilo.
Samo MP igram, pomalo NHL10, dosta vise fifa10 i to sve na ps3. Ceka se SC2 pa cu i toga online.

Rekao bih da je prosjek neka 2h dnenvno igranja, ali ponekad je to 10h u komadu (kad se ima volje i vrimena), a ponekad 2 tjedna nista ne dirnem (trenutacno stanje). MP >>>>> SP kod mene na veliko.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #8 : 17. Studeni, 2009., 16:09 »
sat do dva najčešće, nekad se zna zalomit i do 4 al ne u komadu

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #9 : 17. Studeni, 2009., 18:43 »
Nekad sam znao igrati po 6 sati na dan..sada vec slabije kako sam se zaposlio.. 19g. se napunilo odmah vise obaveza u zivotu..ako sam ista vise u zivotu igrao to je bila "Mafia" i "Starcraft".. Strategije me najvise ostavljaju za ekranom..Znaci otprilike 3 sata na dan.. ;)

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #10 : 17. Studeni, 2009., 18:57 »
Dogodi se par puta godisnje da nadjem neku dobru igru i igram pecto sati dnevno, al inace uopce ne igram Mozda diablo al to je svedeno na trejdanje i kako kaze zapi, upalim igru i minimajzam odma.

Evo sad Dragon Age igram dosta, prije toga DoW II kad je izasla. Inace slabo ili nikako.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #11 : 17. Studeni, 2009., 19:04 »
Otkad sam deinstalirao pes niš ne igram. :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #12 : 17. Studeni, 2009., 19:25 »
Nemam vremena a ni dobre igre više.
Ne igram ništ.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #13 : 17. Studeni, 2009., 19:28 »
Dnevno 2-3h. Kad je neka dobra igra 5-6h bez gasenja tu igru igram.
Ako je neki COD, onda predem to u jednom danu za 6-7h.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Koliko puno igrate?
« Odgovori #14 : 17. Studeni, 2009., 19:29 »
U zadnje vrijeme tu i tamo neki NHL 09, tekmu-dve maksimalno, inače skoro niš ne igram.

EDIT: lažem, prošli tjedan sam laganini igro SimCity 4

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9