HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 312657 Hitova
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #255 : 29. Studeni, 2014., 08:34 »
Poveći update

Dodano :

Niko belik psuje na prelošem balkanskom nekom jeziku
nestajanje ethana hawkea iz hoolywooda
šerlok zatvara zgodne babe i udvarače im
bombe, pile, crijeva, iznutrice i fileki u fejtaliti juhi
vuk u janjećoj koži
rendom rat

ajde pice gejmeri apdejtajte svoje liste :mrgreen:

moram dodat da je ovo 99,9% zadnji updejt sa "starog" kompa

:hug
« Zadnja izmjena: 29. Studeni, 2014., 08:37 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #256 : 20. Prosinac, 2014., 12:57 »
Apdejt

Skyrim
Batman Arkham Origins
Call of Juarez Gunslinger
Driver SF
Fallout New Vegas
Enemy Front

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #257 : 20. Prosinac, 2014., 14:16 »
Definitivno imamo isti ukus za video games sudeći po ocjenama i dojmovima :)

Ja sam dodao još samo Trine 2 i to bi bilo to za ovu godinu, koja mi je bila godina platformera i koju sam izguštao kao rijetko koju do sada, iako sam igrao puno manje vremenski i količinski nego inače.

U slijedeću godinu ulazim s novom grafom i željno iščekujem W3 :ementaler:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #258 : 21. Prosinac, 2014., 16:44 »
Definitivno W3 najočekivaniji naslov iduće godine
Al moram dodat da jedva čekam one HD remakeove Homeworlda 1 i 2
Legendarna igra.

moram priznat da sam u 2014 isto odigrao solidan broj platformera raznoraznih i niti jednim nisam razočaran :ementaler:
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2014., 17:16 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #259 : 30. Prosinac, 2014., 08:42 »
Zadnji Update :hug

GTA 4
The Wolf Among Us

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #260 : 30. Prosinac, 2014., 19:29 »
OGROMAN update

Pol godine nisam niš pisao, napokon sam skupio volje da opišem i ocijenim igre :ementaler:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #261 : 31. Prosinac, 2014., 13:49 »
ZADNJI UPDATE ZA 2014. GODINU:

Dodane igre koje nisam prešao do samoga kraja ili koje rastežem cijelu godinu i/ili nemam namjere dovršavati.
Ove sam godine večinom igrao stare igre dok sam neke od ovogodišnjih naslova koji me interesiraju ostavio za budučnost.
Samo šest igara (od 29) sa popisa su izašle ove godine. Sve u svemu, u 2014. sam se igrao vidljivo više nego prošle godine.

Lista odigranih igara 2014.

2012. - 26 igara / 957 sati
2013. - 21 igra / 673 sati
2014. - 29 igara / 794 sati

Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #262 : 31. Prosinac, 2014., 14:25 »
Ove godine kompletirano svega 11 igara, a 2 igre  su mi još uvijek nekompletirane (Witchera razvlačim čitavu godinu :wildboy:, a u Hitman Absolutionu sam pri kraju i preći ću ga uskoro).

Vjerovatno razlog ovako malo igara koje sam prešao je što sam dosta vremena "gubio" u online igranju - prije svega Warframe (igra u koju sam stukao najviše vremena još od PES-a 6), nakon toga sam neko vrijeme bio aktivan u MP-u Sniper Elitea V2, a kraj godine sam dočekao zaražen Hearhstoneom. Ove godine nisam igrao igru koja bi me raspametila kao što su to bili svojevremeno: Skyrim, DE:HR, ME2 ili FC3 :wildboy:, tako da ću je pamtiti po Hearthstoneu valjda.

Naredna godina će za mene u gamerskom smislu sigurno biti mnogo bolja, prije svega planiram kupiti novi računar koji bi mogao u punom svjetlu vrtiti The Witcher 3 (prije njega valja preći i prethodnike), zatim MGS 5, GTAV (zadnji mi je bio Vice City nekada davno)... \:D/

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #263 : 31. Prosinac, 2014., 14:31 »
18 igara ove godine, jedna i pol mjesečno. :hiha:
Zadovoljan dosta zapravo jer su mi na listi većinom igre sa 15+ sati sadržaja.
Na CS:GO sam ostavio oko 180-ak sati ove godine, Skyrim 160-ak, Fallout: NV 60-ak i tako.
Prošle godine sam, recimo, odigrao 27 igara koje su većinom bile kraćeg formata tako da sam ove godine sa 18 pređenih igara imao puno, puno veću satnicu.

:ementaler:

Naredna godina će za mene u gamerskom smislu sigurno biti mnogo bolja, prije svega planiram kupiti novi računar koji bi mogao u punom svjetlu vrtiti The Witcher 3 (prije njega valja preći i prethodnike), zatim MGS 5, GTAV (zadnji mi je bio Vice City nekada davno)... \:D/

Si se zaposlio negdje sad nakon faxa ili? :hiha:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #264 : 31. Prosinac, 2014., 17:54 »
Zadnji update ove godine.

Lista odigranih igara 2014.

Dodani Call of Duty: Advanced Warfare, FIFA 15, Journey, NBA 2K15 i Ryse: Son of Rome.
GOTY za ovu godinu je NBA 2K15, sportska igra bez konkurencije, pravi primjer i uzor svim budućim sportskim igrama.
Odigrao manje igara nego što sam mislio, što zbog obaveza, što zbog toga što sam dosta igara koje sam započeo ili odustao ili ostavio za sljedeću godinu.
Igre koje su trebale uć u ovu, ali sam ih odlučio ostaviti za sljedeću je Alien: Isolation i Assassin's Creed Unity koje sam prekinuo.

FIFA 14 i NBA 2K14 i 2K15 su igre koje sam najviše igrao ove godine i kombinirano sam u njih utukao preko 600 sati.
Far Cry 4 trenutno igram punom parom, kao i NBA 2K15 koji se konstantno na dnevnoj bazi vrti na Steamu.
Tako da Kyratove pustolovine će biti ovjekovječene kao prva igra na listi 2015 godine.


Journey nisam ocjenio, jer mu nemogu dat ocjenu.
Jednostavno to nije igra, to je toplina, to je san, to je jedan od lijepših trenutaka u mojem gamingu.
Zato 00.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #265 : 01. Siječanj, 2015., 10:40 »
Naredna godina će za mene u gamerskom smislu sigurno biti mnogo bolja, prije svega planiram kupiti novi računar koji bi mogao u punom svjetlu vrtiti The Witcher 3 (prije njega valja preći i prethodnike), zatim MGS 5, GTAV (zadnji mi je bio Vice City nekada davno)... \:D/

Si se zaposlio negdje sad nakon faxa ili? :hiha:
Tako nešto. Bio sam planirao odmah master upisat dok sam još svjež al iskoči mi solidno plaćen pripravnički pa sam skontao da mi je pametnije da to radim narednih 1 god, malo i iskustva skupim i naviknem se na ustajanje prije 10 :mrgreen:.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #266 : 02. Siječanj, 2015., 06:09 »
Eto da dodam još par igara i završim i ja svoju listu igara za 2014 godinu.
Btw sretna vam nova godina gejmeri :hug

Zadnji updejt
Dodano: Never Alone, Watch Dogs, Ryse:Son of Rome.

Najigranija igra 2014. je opet Dota 2 :mrgreen:
Ryse: Son of Rome mi nije razočaranje godine prije bi tamo svrstao Enemy Front, on je podosta fejlao.
Igre koje sam pokrenuo bez ikakvog spojla, očekivanja i ostao vrlo ugodno iznenađen: Tropico 5 i Splinter Cell: Blacklist
Najiritantnija igra koju sam pokrenuo: Goat simulator - srećom isprobavao sam ga samo par sati XD
Top 5 igara: Deus Ex: Human Revolution, Wolfenstein: The New Order, The Wolf Among Us, Watch Dogs i Valiant Hearts: The Great War a u najugodnije igranje bih dodao još i oba Sherlocka koja sam prošao i Vanishing of Ethan Carter.   

2014 je bila definitvno plodna godina, ako ne i najplodnija gejmerska godina unazad 5-10 godina :ementaler:
Nažalost to je omogućeno činjenicom da skoro 6 mjeseci nisam radio pa je bilo i previše vremena.

GG gejmeri see ya next year. :hug
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2015., 06:11 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #267 : 12. Siječanj, 2015., 21:29 »
Naziv igrePlatformaOcjenaDojam
Hitman: AbsolutionPC
The Witcher: Enhanced EditionPC

Jensen ti tog Witchera igraš već zadnjih 5 godina :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #268 : 12. Siječanj, 2015., 22:22 »
Realno i ja ga tolko igram. :wildboy:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #269 : 13. Siječanj, 2015., 00:29 »
Ja sam odustao nakon 2h kad sam vidio da igra nudi više stvari nego ja imam slobodnog vremena :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9