HCL.HR

Kupnja originalnih igara - koliko dajete novca za igre i gdje kupujete?

  • 38 Odgovora
  • 10210 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Pozzz radni narode...
-Koliko oko prilike dajete novaca za originale.?
-Koja su najbolja mijesta za kupnju originala(u Hrv)ili EU.?

Imao sam jedan izvor odakle sam nabavljao originale i x-box-ove,ali on je presusio..
Pa da mi dadnete koristan savjet tj. dobra mijesta za kupnju originala i narucivanje x-box-a (Elite,Slim)

Ja sam obicno izdvajao za originale 500 kn (oko 120 km),a vi .?
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2011., 11:06 Ementaler »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Buy Games...
« Odgovori #1 : 23. Rujan, 2010., 18:27 »
Za originale godišnje dajem 0,5 kn. Nemam namjeru kupovat original, jer danas jako malo njih daje demo verziju, ja neznam kako će ta igra raditi na mom kompu i neznam uopče kako igra izgleda, kakav je gameplay... Još kad tisuće vlasnika GTA EFLC nemože pokrenut igru zbog konflikta s visual c++ i još masu takvih aplikacija, a riješenje iz Rockstara NEMAJU, onda mi se stvarno ne isplati kupovat kad torrenti i rapidshare rade punom parom. Eventualno ako mi se igra sviđa pa mislim kupit licencu(serial number) da bi mogao u multiju igrat(npr COD, Bad Company 2....)

Jedino što mislim kupiti trenutno je Minecraft \:D/
"Women don't respect salad eaters."

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #2 : 23. Rujan, 2010., 20:11 »
Naručujem s base.com. Plaćam oko 110-180 kuna za starije naslove, i 250-350 za nove hit naslove. Poštarina je 10 kuna.
Pričam za PS3. Igre za PC su u prosjeku 20% jeftinije.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Buy Games...
« Odgovori #3 : 23. Rujan, 2010., 20:14 »
sereš...10 kuna poštarina lol?

idem preorderat pes novi.  :wildboy:

jel moguće da ću novi pes + poštarina platit 37 eura? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 23. Rujan, 2010., 20:41 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #4 : 23. Rujan, 2010., 21:06 »
Pro Evolution Soccer 2011 (PS3) £29.61 £1.19

Total: £30.80

Ovaj 1.19 je poštarina. Šalju iz švice i stiže točno 7 dana do Zagreba.

UK£ 1.19 = 10.2208031 Croatian kune
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Buy Games...
« Odgovori #5 : 23. Rujan, 2010., 21:15 »
400kn sam najvise dao za original, ako je to pitanje. Al imam ih podosta, napisao sam listu u smiglovom topicu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Buy Games...
« Odgovori #6 : 23. Rujan, 2010., 21:38 »
base com je nešto nevjerojatno  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Buy Games...
« Odgovori #7 : 24. Rujan, 2010., 07:36 »
http://www.facebook.com/g2play?v=app_4949752878#!/g2play?v=wall
http://www.g2play.net/store/

Imaju odlicne popuste, jako su brzi (skenirani key par min nakon uplate na mailu)

recimo bc2 trenutno akcija 15€

sto se tice cijena u prosjeku dajem izmedju 300-500kn za nove igre 4-5 puta godisnje (jos uvijek jedino za sto sam spreman dati pare je cista MP igra) ove sp dobijem legalno putem adsl.a :)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #8 : 24. Rujan, 2010., 07:44 »
Lol, stoka ti otvara kutiju i skenira CD-key? :hihi:
I kaj s njim radiš, brišeš guzicu dok ne dođe disk? :hihi:
Jer ono, ak skineš igru s torrenta i igraš s orginalnim CD-keyom je žešće retardirano. :hihi:

Napio bi im se krvi da igru ne dobijem u celofanu.
Al ono, pogledao šta radi taj G2. Kupuju za tebe igre preko digitalne distribucije koje ionako sam kupiš istom metodom. Od najbeskorisnijih firmi ikad, ova drži čelnu poziciju. :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Buy Games...
« Odgovori #9 : 24. Rujan, 2010., 08:09 »
Lol, stoka ti otvara kutiju i skenira CD-key? :hihi:
I kaj s njim radiš, brišeš guzicu dok ne dođe disk? :hihi:
Jer ono, ak skineš igru s torrenta i igraš s orginalnim CD-keyom je žešće retardirano. :hihi:

Napio bi im se krvi da igru ne dobijem u celofanu.
Al ono, pogledao šta radi taj G2. Kupuju za tebe igre preko digitalne distribucije koje ionako sam kupiš istom metodom. Od najbeskorisnijih firmi ikad, ova drži čelnu poziciju. :wildboy:

ne zanima me sto rade s kutijom, nisam ju ni trazio... bitan mi je samo key jer mi pun k skupljanja kutija po policama

uopce nije bitno odakle si dosao do igre, bitno je samo da mi je key pridruzen mail ili steam acc.u koji ce ti k mrtve kutije i dvd.i koji ne rade nakon 5 instalacija?

uglavnom, imaju jako lijepe popuste i akcije i 100% su sigurni (kupljeno preko 30ak igara sto bonova za igre, nikad problema)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #10 : 24. Rujan, 2010., 08:20 »
A ono, Stem mi još ima smisla jer je hub za igre, community i ima autopatcher, ali kupnju cd-keya uvijek vežem za razne prljave klince iz babine grede koji su zaštedili 50 kuna i mogu kupiti samo cd-key za CoD 2, pošto taj ciganluk ne ide u dućan i kupi igri ko normalan narod. Vjerojatno kupuju brašno pa peku kruh doma. Tak neš.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Buy Games...
« Odgovori #11 : 24. Rujan, 2010., 08:27 »
A ono, Stem mi još ima smisla jer je hub za igre, community i ima autopatcher, ali kupnju cd-keya uvijek vežem za razne prljave klince iz babine grede koji su zaštedili 50 kuna i mogu kupiti samo cd-key za CoD 2, pošto taj ciganluk ne ide u dućan i kupi igri ko normalan narod. Vjerojatno kupuju brašno pa peku kruh doma. Tak neš.

isto sam stajaliste i ja imao i onda sam probao kupiti online skenirani key pa sto bude, od tada kupujem tako... ionako je ono sto planiram kupiti vec skinuto na disk i isprobano... samo vratim origigi .exe i zaljepim key (primjera radi kod mene u rupi od grada ima samo jedno mjesto gdje mogu kupiti sc2 i lik drzi cijenu od citavih 499kn... preko g2p sam dobio key za 2 minute i platio ga citavih 280kn pa ti vidi :) zasto bi dao nekome 200kn da mi uruci kutiju s dvd.om?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #12 : 24. Rujan, 2010., 08:39 »
Možda zato što nisi kupio orginalnu igru. I jer još uvijek igraš pirata.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Buy Games...
« Odgovori #13 : 24. Rujan, 2010., 08:46 »
Možda zato što nisi kupio orginalnu igru. I jer još uvijek igraš pirata.

seronja si kao i inace

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1267540/1/smigl/

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Buy Games...
« Odgovori #14 : 24. Rujan, 2010., 09:06 »
Men je to totalni ciganlu. Jer, ti tih 150 kuna platiš opciju multiplayera na piratu, a ne orginalnu igru.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9