HCL.HR

Najbolja gaming franšiza ikada?

  • 47 Odgovora
  • 14517 Hitova
Najbolja gaming franšiza ikada?
« : 17. Studeni, 2012., 14:21 »
Ovdje iznesite svoje mišljenje koja je najbolja franšiza igara ikada i zašto.

Meni osobno Legend of Zelda franšiza je daleko najbolja.Od prve što je promjenula gaming do preljepog Skyward Sworda.
Uživam u skvakoj Zeldi i imam nekakav neopisivi osjećaj pri igranju.

« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2012., 13:16 Ementaler »

Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2012., 20:54 »
Pa Serious Sam to svatko zna

Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #2 : 20. Studeni, 2012., 22:57 »
warcraft i starcraft (bez wowa)
zatim Mass Effect, NBA 2k, Half life, Portal, AC i pridružio bih Borderlands ako ode u veću franšizu a čini se da bude.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2012., 18:27 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

krOner™

  • *
  • 27
  • Seks veš mašina
Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #3 : 21. Studeni, 2012., 00:19 »
Mass Effect, MGS, GTA i Half Life

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #4 : 21. Studeni, 2012., 00:38 »
Uf imam ih dosta, nemogu se odlučit za najbolju i najdražu, jer sam na jedan način sentimentalno vezan za svaki serijal, ali evo nekih najdražih:

Hitman, Splinter Cell, Tomb Raider, Mass Effect, Rainbow Six, Half-Life, Broken Sword, Commandos, Runaway, Syberia, Forza Motorsport, NBA 2K, Fifa, Max Payne, Resident Evil, The Longest Journey, Gran Turismo, C&C, Elder Scrolls, Medal Of Honor/Call Of Duty (oni prvi i COD sve do MW-a prvog), Crysis, CMR, Football Manager, Assassins Creed, Deus Ex, Uncharted, Killzone...


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #5 : 21. Studeni, 2012., 02:43 »
final fantasy, pokemoni, assassin's creed i super mario serijali definitivno

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #6 : 21. Studeni, 2012., 10:55 »
Final Fantasy,Mass Effect,Halo,MGS,Gears of War,Baldur's Gate,Fallout,TES,Gran turismo...

Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #7 : 21. Studeni, 2012., 13:09 »
final fantasy, pokemoni, assassin's creed i super mario serijali definitivno

Svi ti su odlični,obožavam nintendove rpg-ove.

Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #8 : 21. Studeni, 2012., 13:19 »
Uf imam ih dosta, nemogu se odlučit za najbolju i najdražu, jer sam na jedan način sentimentalno vezan za svaki serijal, ali evo nekih najdražih:

Hitman, Splinter Cell, Tomb Raider, Mass Effect, Rainbow Six, Half-Life, Broken Sword, Commandos, Runaway, Syberia, Forza Motorsport, NBA 2K, Fifa, Max Payne, Resident Evil, The Longest Journey, Gran Turismo, C&C, Elder Scrolls, Medal Of Honor/Call Of Duty (oni prvi i COD sve do MW-a prvog), Crysis, CMR, Football Manager, Assassins Creed, Deus Ex, Uncharted, Killzone...



I ja sam se jedva odlučio ima dvadeset dana sam htio postaviti ovu temu ali sam prvo morao odlučiti koji s mi je najdraži.Osim Legend of Zelda franšize među favoritima su bili TES,Final fantasy(oni stariji,ovi novi kao 13-ka su bezveze),Pokemon,Super Mario,Rayman,Crysis,Assassins Creed,GTA,Mass Effect,Pokemon,Megaman(8 bit megamani ovi ostali mi se ne sviđaju),Street Fighter...

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Najbolja gaming franšiza ikada?
« Odgovori #9 : 21. Studeni, 2012., 13:36 »
Wolfenstein, NBA 2k, PES :hiha: :hiha: , Battlefield sve do trojke i Fallout <33
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Najbolja gaming franšiza ikada?
« Odgovori #10 : 21. Studeni, 2012., 13:44 »
Wolfenstein, NBA 2k, PES :hiha: :hiha: , Battlefield sve do trojke i Fallout <33

Uhh zaboravi Pes  :hiha: :hiha:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolja gaming franšiza ikada?
« Odgovori #11 : 21. Studeni, 2012., 13:47 »
MGS, Assassins Creed, Football Manager. Ima još toga koje su mi podjednako drage tipa Witcher, Hitman, Max Payne ili Splinter Cell. Age of ________ serijali isto.

I Crash Bandicoot, to boguje.

Odg: Najbolja gaming franšiza ikada?
« Odgovori #12 : 21. Studeni, 2012., 13:53 »
MGS, Assassins Creed, Football Manager. Ima još toga koje su mi podjednako drage tipa Witcher, Hitman, Max Payne ili Splinter Cell. Age of ________ serijali isto.

I Crash Bandicoot, to boguje.

Crash Bandicoot je odličan,ali meni se samo sviđaju prva tri na ps1 i ona racing igrica na ps1.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolja gaming franšiza ikada?
« Odgovori #13 : 21. Studeni, 2012., 14:03 »
Pa šta postoji neki da nije na ps1? Bio je i onaj Crash Bash, koje su to ludosti bile s četri đojstika.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Najbolja franšiza ikada?
« Odgovori #14 : 21. Studeni, 2012., 14:13 »
Uf imam ih dosta, nemogu se odlučit za najbolju i najdražu, jer sam na jedan način sentimentalno vezan za svaki serijal, ali evo nekih najdražih:

Hitman, Splinter Cell, Tomb Raider, Mass Effect, Rainbow Six, Half-Life, Broken Sword, Commandos, Runaway, Syberia, Forza Motorsport, NBA 2K, Fifa, Max Payne, Resident Evil, The Longest Journey, Gran Turismo, C&C, Elder Scrolls, Medal Of Honor/Call Of Duty (oni prvi i COD sve do MW-a prvog), Crysis, CMR, Football Manager, Assassins Creed, Deus Ex, Uncharted, Killzone...



hej jesu ti to ujedno i jedne od najboljih igara ikad. njih 2312423423?  :hiha:

Nezz, nemam najbolju franšizu... ikad. Da bi nešto smatrao franšizom trebalo bi imati barem tri igre; i da svaka bude podjednako kvalitetna. A takvih zapravo nema mnogo, ako ih uopće ima. U zadnje vrijeme sve ono što mi je nekad predstavljalo vrhunske franšize srozalo se nisko - od silent hilla, residenta i sl.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9