HCL.HR

Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)

  • 81 Odgovora
  • 29937 Hitova
Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #75 : 30. Lipanj, 2012., 10:50 »
Uff Fallout 1 i 2 rulaju  :ave: trica je sranje, Bethseda je probala kopirati originalne tvorce Fallout-a, ali su debelo failali.. Neuvjerljiva podloga, neuvjerljivi likovi, dosadna prica, dosadni questovi.. Iznimno dosadna igra.. A meni u Fallout 1 i 2 nije niti jedan quest bio dosadan, i uvijek me zanimala prica, likovi, itd. itd., oruzja ima puno i socna su, zanimljiv sistem loot-anja.. Ma perfektno, i usto ju ne igraju samo stare generacije.. Ja imam 12 godina, a zaboli me k**ac za to kakvu grafiku ima igra ako je zanimljiva..

Bethseda= :fpalm: :fpalm: :fpalm:..... :loludara: :loludara: :loludara: :mrs: :mrs: :crazy:
Pshyco

*

kekula

  • n00b
  • 1
Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #76 : 14. Siječanj, 2013., 22:31 »
:chair: a gdje si zaboravio godfather 1.po meni vrhunska igra,onda god of war 1 za psp2

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #77 : 14. Siječanj, 2013., 22:44 »
Uff Fallout 1 i 2 rulaju  :ave: trica je sranje, Bethseda je probala kopirati originalne tvorce Fallout-a, ali su debelo failali.. Neuvjerljiva podloga, neuvjerljivi likovi, dosadna prica, dosadni questovi.. Iznimno dosadna igra.. A meni u Fallout 1 i 2 nije niti jedan quest bio dosadan, i uvijek me zanimala prica, likovi, itd. itd., oruzja ima puno i socna su, zanimljiv sistem loot-anja.. Ma perfektno, i usto ju ne igraju samo stare generacije.. Ja imam 12 godina, a zaboli me k**ac za to kakvu grafiku ima igra ako je zanimljiva..

Bethseda= :fpalm: :fpalm: :fpalm:..... :loludara: :loludara: :loludara: :mrs: :mrs: :crazy:

Ja ne znam kako likovi poput tebe postoje. Danas sam završio F3 i igra je fenomenalna. Nisam igrao prva dva dijela, ali ako su bolji od trice, onda su to definitino igre bez mane. Možda ima svojih boljki, ali da je igra sranje, da su debelo failali. Problem je što vas ima tako puno koji mislite da je igra loša, šta ste vi, fenboji bez očiju. Igra nije loša, možda vam nije po volji jer je slabija od originala, ali ne možete biti tako subjektivni. :fpalm:

edit: nisam vidio "subjektivno" u nazivu teme, jbg, ovo je moje "subjektivno" mišljenje onda :fpalm:
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2013., 22:48 sajo »
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #78 : 14. Siječanj, 2013., 22:55 »
za (mmo)rpg kazem da su WoW (:ave:) i skyrim (nisam igro prijasnje TES-ove pa necu nista govorit za njih).
za platformu bi reko da je crash bandicoot, s njim sam proveo najbolje godine mog zivota :hug
za FPS je cod fransiza, znam da ima odlicnih fps-ova ali cod je cod
za akcijsku avanturu AC fransiza
za sandbox je GTA : SA, tesko ce koji sandbox biti ikad bolji od ovog remek djela
za RTS je warcraft III, tako dobra igra da sam poceo skupljat warcraft knjige :ave:
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2013., 22:57 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #79 : 15. Siječanj, 2013., 00:14 »
Uff Fallout 1 i 2 rulaju  :ave: trica je sranje, Bethseda je probala kopirati originalne tvorce Fallout-a, ali su debelo failali.. Neuvjerljiva podloga, neuvjerljivi likovi, dosadna prica, dosadni questovi.. Iznimno dosadna igra.. A meni u Fallout 1 i 2 nije niti jedan quest bio dosadan, i uvijek me zanimala prica, likovi, itd. itd., oruzja ima puno i socna su, zanimljiv sistem loot-anja.. Ma perfektno, i usto ju ne igraju samo stare generacije.. Ja imam 12 godina, a zaboli me k**ac za to kakvu grafiku ima igra ako je zanimljiva..

Bethseda= :fpalm: :fpalm: :fpalm:..... :loludara: :loludara: :loludara: :mrs: :mrs: :crazy:


Ja ne znam kako likovi poput tebe postoje. Danas sam završio F3 i igra je fenomenalna. Nisam igrao prva dva dijela, ali ako su bolji od trice, onda su to definitino igre bez mane. Možda ima svojih boljki, ali da je igra sranje, da su debelo failali. Problem je što vas ima tako puno koji mislite da je igra loša, šta ste vi, fenboji bez očiju. Igra nije loša, možda vam nije po volji jer je slabija od originala, ali ne možete biti tako subjektivni. :fpalm:

edit: nisam vidio "subjektivno" u nazivu teme, jbg, ovo je moje "subjektivno" mišljenje onda :fpalm:

Sajo, dade se napisati poprilično objektivan, ne recenzija nego esej o tome zašto su Fallout 1 i 2 ponajbolji RPGi svih vremena, a zašto trojka nije dobra. Mogu prihvatiti da je F3 nekome dobra igra, ali dobar RPG definitivno nije. Ima gomilu mana u dizajnu (koje su zajedničke više manje svim Bethesdinim igrama), a gdje su iste stvari u prva dva dijela bile vrhunski riješene. Već je New Vegas bitno bolji RPG od F3, a kamoli tek prva dva.

*

darman

  • n00b
  • 2
Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #80 : 16. Siječanj, 2013., 18:52 »
Sa svima se u principu slažem (s nekima više s nekima manje) , ali ovo i jesu najbolje igre u svojim žanrovima iako bih neke potpuno izbacio iz konkurencije ali ima "ljudi" koji i to vole.
Jedna mi stvar nije jasna, zar Crysis nema svoje mjesto na vašim listama, ili zar Far Cry ne zaslužuje malo veću zastupljenost. Sjetite se  koliko puta smo nanovo otvorili oči zahvaljujući ovim igrama i sa nevjericom otvorenih usta gledali njihove najave i sa nestrpljenjem čekali da ih zaigramo...

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Najbolje igre ikad, po žanrovima (pozor: subjektivno)
« Odgovori #81 : 16. Siječanj, 2013., 23:24 »
sad ja sad ja sad ja :clap:

TPS:
Mafia: The City of Lost Heaven,
GTA Vice City
Resident Evil 4 (meni je bila baš dobra igra, nisam se žalio kao neki)
Jedi Academy
Dead Space
Jaws Unleashed (koji god to žanr bio)
The Gun
Batman Arkham Asylum

RPG:
Fallout 3
The Witcher
Titan Quest

FPS:
Call of Duty 4
Bioshock
Half life 2
Call of Juarez 1,2

RTS:
Stronghold Crusader
Empire Earth
Anno 1701

Sport:
Fifa World Cup 2002
NBA Live 1997

Platformer:
Metal Slug 1,2,3,X

Ne sjetim se puno toga, jer sam probao dosta igara, a malo njih mi se svidjelo. A kasnim puno izgleda sa ovom listom :wildboy:
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2013., 23:39 sajo »
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9