HCL.HR

Najbolji DLC paketi?

  • 14 Odgovora
  • 5410 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Najbolji DLC paketi?
« : 15. Veljača, 2013., 14:15 »
Imali smo jednom temu o DLC-ima kao pošasti današnjeg gaminga, no valjda je nestala u onom padu servera prije nešto više od godinu dana. Bila je zanimljiva tema koliko se sjećam i bilo je dosta dobrih postova. No ono što nas danas zanima je; koji su vam najbolji DLC paketi koje ste imali prilike isprobat i koji su se isplatili dodatno platiti?

*

Rango456

  • *
  • 31
  • Suspect
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #1 : 15. Veljača, 2013., 14:17 »
DLC-ovi su sranje. Samo pokusavaju izvuc vise novca a stave 2 nove stvari. Mislim uzas! :wildboy:
Historia magistra vitae est

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #2 : 15. Veljača, 2013., 14:20 »
većina stvari od Bethesde je dobra, ali samo kad bude "complete" ili GOTY komplet jer često znaju oveću cijenu staviti na pojedinačne DLCeve
Borderlands DLCevi su mi se većinom svidjeli
uglavnom većina koja dodaje na priču i gameplay su ok ukoliko nemaju pretjeranu cijenu

što se dodatnih modela i oružja tiče, nisam fan.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #3 : 15. Veljača, 2013., 14:25 »
besplatni


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #4 : 15. Veljača, 2013., 14:32 »
Isprobao sam skoro sve za Dragon Age Origins (i svi su shitovi), dio za Fallout 3 (isto shitovi) iii... nezz, ostalo su sve ili sitnice koje ne smatram DLC-om (kad se iste stvari u nekim drugim igrama dodaju patchem) ili ekspanzije?

Nisam još igrao onaj dobro ocjenjeni DLC za New Vegas i Deus Ex missing link, ali općenito sam mišljenja da ih je većina suvišna (izuzetak su recimo GTA IV - ekspanzije; i Borderlands 1/2 DLC-evi)

Pogotovo su suvišni ako se nastavljaju poslije kampanje. Onda imam točno nula volje da to odigram.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #5 : 15. Veljača, 2013., 14:35 »
DLC-ovi su sranje. Samo pokusavaju izvuc vise novca a stave 2 nove stvari. Mislim uzas! :wildboy:

Ajmo ne tako gledat, jer kao prvo to nije ovdje tema. Tema su najbolji DLC paketi, pa ukoliko neznaš što napisati po tome pitanju, nemoj ništa napisati. Čim mi sjednu neke veće pare mislim odvojiti neke MS bodove za Forza Motorsport 4 Porsche DLC (koji sadrži 30 modela razno raznih ljepotana iz tvornice Stuttgarta) te Rally DLC za Forzu Horizon. Što se tiče tih racing igri, volim konkretne stvari (staze, zanimljive automobile, natjecanja), ono za što nikad nebi mogao dat novce su novosti kozmetičke prirode od kojih se većini diže kosa na glavi.

Poklonik sam singleplayer igara, pa često me dodatan sadržaj zaintrigira ukoliko se radi o dodatnim misijama te par sati dodatnog materijala vezanog za priču i sl. Ukoliko sam fan serijala ili igre, dajem si obavezu odigrat sve vezano za kampanju, pa sam tako nedavno uplatio dodatne misije u Future Soldieru koje su mi pružile između 4 i 5 sati dodatne zabave u misijama nakon kampanje. Primjera dobrog dodatnog sadržaja ima na pretek i nerijetko je riječ o pravoj stvari. Npr. sjećam se nedavno prošle godine da sam nabavio The Missing Link DLC za Deus Ex Human Revolution. DLC kampanja traje 5 sati i pruža daleko više nego neke pucačine koje su cijele igre i može ih se završiti za jedno popodne.

Dakle nitko nemože reć da je svaka DLC politika pohlepa i rezanje igara, naravno da toga ima i naravno da je to pošast modernog gaminga, ali isto tako ima dobrih stvari koje se nude za gotovo razumnu cijenu. Nezaboravite pritom da vas nitko ne tjera uzet dodatan sadržaj, ali i da je jasno da je to nekad veliki problem kada pojedini developeri jednostavno iscjepkaju sadržaj iz gotove igre i nude ju kao dodatan sadržaj.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #6 : 15. Veljača, 2013., 14:36 »
dio za Fallout 3 (isto shitovi)

Nezzz, Broken Steel je bio odličan, Point Lookout i The Pitt super, jedino su Operation Anchorage i Mothership Zeta bili prosječni

*

Rango456

  • *
  • 31
  • Suspect
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #7 : 15. Veljača, 2013., 14:39 »
Isprobao sam skoro sve za Dragon Age Origins (i svi su shitovi), dio za Fallout 3 (isto shitovi) iii... nezz, ostalo su sve ili sitnice koje ne smatram DLC-om (kad se iste stvari u nekim drugim igrama dodaju patchem) ili ekspanzije?

Nisam još igrao onaj dobro ocjenjeni DLC za New Vegas i Deus Ex missing link, ali općenito sam mišljenja da ih je većina suvišna (izuzetak su recimo GTA IV - ekspanzije; i Borderlands 1/2 DLC-evi)

Pogotovo su suvišni ako se nastavljaju poslije kampanje. Onda imam točno nula volje da to odigram.


Kazes Dragon Age Origins. A gdje se to moze kupit? Mislim na DLC-ove.
Historia magistra vitae est

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #8 : 15. Veljača, 2013., 14:57 »
Oni koji dodaju sadržaj fabuli. Samo takvi.

DCLovi za Borderlands su mi bili odlični, sve skupa još desetak sati dobre zabave. Isto tako "Treasures of the sun" DLC paket za jedan potpuno podcjenjen i zanemaren Dungeon Siege III koji dodaje hrpu sadržaja, čak se i potpuno novi dio mape otvori koji mi je osobno bio najbolji dio igre. Uz njih već duže vrijeme želim ugrabiti pakete za Fallout NV i sa njima počet igrat ispočetka.

FM13 je napravio odličnu stvar sa DLC paketima. Mogu se kupit posebno ALI mogu se i zaslužit određenim radnjama u igri, ne svi ali večina. Na taj sistem bi se svi trebali ugledat, ali jbg care samo pare.

DLCove koji daju oružja/skinove/opremu/mape i slično je suvišno komentirat uopće. To je baš idiotizam i neznam ko normalan nasjeda na to.

besplatni

Jel to postoji uopće?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #9 : 15. Veljača, 2013., 14:59 »
FM13 je napravio odličnu stvar sa DLC paketima. Mogu se kupit posebno ALI mogu se i zaslužit određenim radnjama u igri, ne svi ali večina. Na taj sistem bi se svi trebali ugledat, ali jbg care samo pare.

ovo je zakon stvar, da bar više developera počne raditi na ovakav način, a ne tipa EA da počne naplaćivati "singleplayer cheatove" (DS3)


besplatni
Jel to postoji uopće?
The Witcher 1&2 kao primjer :)
« Zadnja izmjena: 15. Veljača, 2013., 15:01 DeS3InY »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #10 : 15. Veljača, 2013., 15:08 »
Nisam pojma imao da za prvog Witchera postoji DLC. Ili je već dodan u Enhanched Edition?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #11 : 15. Veljača, 2013., 15:13 »
Ne znam za Witchera, ali naletio sam par puta na DLC pakete koji su besplatni tipa jedan vikend, bilo je za Race 07 par auta i staza. Ako se ne varam i za Dragon Age je Bioware odlučio izvući neke plaćene DLC stvari i staviti ih kao free.



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #12 : 15. Veljača, 2013., 15:19 »
Prvi Witcher Enhanced edition patch je zapravo DLC. Jer kao, osim ispravaka igre dodaje i dvije nove kampanje. Kasnije je izdan još jedan patch koji dodaje još par user-made kampanja.

U dvojku su isto tako prije enhanced verzije dodavani questovi. Ali kad to dođe besplatno tako, osobno ni ne gledam to kao na DLC.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #13 : 15. Veljača, 2013., 16:44 »
DLC-ovi za Fallout 3 i New Vegas, L.A. Noire je imao okej slučaje u DLC paketima. Borderlands DLC-ove nisam sve odigrao, ali onaj Armory of General Knoxx il tako neš sam odigrao i bio je okej. Back to Karkands je također odličan DLC za BF3 u kojem su mape čak i bolje od originala :)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Najbolji DLC paketi?
« Odgovori #14 : 16. Veljača, 2013., 07:22 »
E vidiš BF3 DLC-i rulaju, iako nisam igrao, vidio sam na You Tubu. To bi mogao jednom uzet. Nisam dugo ni igrao igru.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9