HCL.HR

Najbolji Half Life

  • 10 Odgovora
  • 16586 Hitova
Najbolji Half Life
« : 15. Svibanj, 2016., 19:21 »
Moze li mi neko reci koji je najbolji Half LIfe deo(racunajuci i DLC - eve)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #1 : 15. Svibanj, 2016., 19:45 »
Prvi, ukljucujuci Blue Shift i Opposing force, te Drugi dio zajedno sa prvom i drugom epizodom.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #2 : 15. Svibanj, 2016., 21:22 »
Dakle, najbolji Half Life je... cijeli Half Life izašao do sada? :)

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #3 : 16. Svibanj, 2016., 21:39 »
Svaki mi je dobar na svoj način,ali kad bih morao birati definitivno bi izabrao prvi dio.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #4 : 16. Svibanj, 2016., 22:06 »
Odigraj sve,meni je jedinica dan danas odlicna igra,opposing force je dlc za nju igras kao pripadnik hecu marinaca kratka je brzo predjes.Blue shift isto za jedinicu dlc njega stignes u jednom sjedenju.HL2 je stvarno vrh,episode 1 je onako nisya posebno ali zbog price vrijedi odigrati.Dok je episode2 prejebena,meni je e2 ono vrh u cijelom serijalu.

Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #5 : 16. Svibanj, 2016., 22:50 »
Prvi, ukljucujuci Blue Shift i Opposing force, te Drugi dio zajedno sa prvom i drugom epizodom.

Slazem se u potpunosti, mislim da je Valve odradio dobar posao sto se tice Half Life - a. Ne mogu da poverujem da se jos uvek igra prvi Half Life,kojem ce sad 18godina

Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #6 : 16. Svibanj, 2016., 22:53 »
Odigraj sve,meni je jedinica dan danas odlicna igra,opposing force je dlc za nju igras kao pripadnik hecu marinaca kratka je brzo predjes.Blue shift isto za jedinicu dlc njega stignes u jednom sjedenju.HL2 je stvarno vrh,episode 1 je onako nisya posebno ali zbog price vrijedi odigrati.Dok je episode2 prejebena,meni je e2 ono vrh u cijelom serijalu.

Upravo prelazim Half Life:Opposing Force. Ovu temu sam otvorio jer sam bas juce zavrsio jedinicu, pa sam hteo da vidim kako igra prolazi kod ostalih igraca,ali po ovome mogu da vidim da je jedna od najbolje ocenjenih video igara. Kakva je tvoja ocena sto se tice Opposing Force-a i Half Life Original. Originalu bi dao 9/10
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2016., 19:27 Filip 1 »

Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #7 : 20. Svibanj, 2016., 13:31 »
Apsolutno svaki dio je najbolji :D

Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #8 : 04. Srpanj, 2016., 02:17 »
Znam da je novac u današnje vrijeme problem i da se ne može sve od jednom, ali preporučam ti da si prvo kupiš Half-Life i njegove DLC-ove, a kasnije i nastavak Half-Life 2 te HL2: Ep. 1 i HL2: Ep. 2. Svaka Half-Life igra je prema priči direktno vezana uz onu prošlu te stoga preporučam da i ideš po tom redoslijedu.

Nakon toga se uhvati 'HL3 confirmed' spama gdje god stigneš dok Valve ne sklepa najbolju igru u dva svemira.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #9 : 05. Srpanj, 2016., 17:03 »
Dakle, najbolji Half Life je... cijeli Half Life izašao do sada? :)
Da, nema tu biranja koji je bolji :)
Tek sad sam vidio tvoj post :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Najbolji Half Life
« Odgovori #10 : 05. Srpanj, 2016., 17:21 »
Najbolji serijal svih vremene,mani se čorava posla svi su dijelovi 100/10.Ja nisam imao novaca pa sam prešao sve preko pirata  a sada sam na ovome steam saleu pokupovao sve,i opet ću ih sve prijeći na sve težine nebrojeno puta zato jer u tome serijalu je doslovno sve dovedeno do savršenstva,iako igra nema neki replay value mogu je prijeći koliko god puta oću (bilo koju iz serijala).
Ako baš moramo birat koji je najbolji izaberao bi onaj dio u kojemu okružje najviše odgovara.(Oružja su manje više ista uvik su vrh vrhova pa onda.)
Npr. Half-Life 1 kombinirao je prostore u istraživačkom centru i izvan njega dok se dlc Blue Shift bazirao uglavnom na interijer a opposing force ima pak više minutaže na većim prostorima.
Ista stvar i kod "duje". ona je mješavina Episode 1 je nekako više interijer (vrhunski osmišljen način igre u interijeru pogotovo dio sa gunshipom ) dok je episode 2 orijentirana na vozikanje auta uokolo i pritom ubijanja što više neprijatelja.

Aj da skratin ja nikad nebi mogao odlučiti koji je najbolji zato jer je gamplay vrh,a priča je božanstvo,možemo se sad jedino dvoumit oko grafike,ali msn jedinica će sad 18 godina,al opet je bolja nego neki grafički nabrijani fps-ovi.

p.s. Ispričavam se tek sam sad vidio da je riječ o starijoj temi.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2016., 17:32 teroxcro »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9