HCL.HR

Anketa

Najdraži game servis mi je:

Steam
21 (65.6%)
Origin
2 (6.3%)
Uplay
2 (6.3%)
Battle Net (Blizzard)
3 (9.4%)
Playstation Network (PSN)
3 (9.4%)
Neki drugi (navedite koji u postu)
1 (3.1%)

Ukupno Glasova: 22

Najdraži game servis

  • 8 Odgovora
  • 7092 Hitova
Najdraži game servis
« : 24. Ožujak, 2016., 12:09 »
Koji vam je najdaži game servis, odnosno preko kojeg servisa najviše volite igrati (kupovati igre)?

Isto tako možete komentirati koji servis ima najbolje opcije za pregled, komunikaciju, statistike, što fali kojem servisu, itd...

U anketi možete glasati za 2 servisa.

« Zadnja izmjena: 24. Ožujak, 2016., 14:49 dinodinix »

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #1 : 24. Ožujak, 2016., 17:51 »

Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #2 : 24. Ožujak, 2016., 18:42 »
GOG.com

I mislio sam da će netko navesti ovo.

Meni su
1. Steam
2. PSN

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #3 : 27. Ožujak, 2016., 11:15 »
Steam i Uplay čisto jer su prikaz da postoji način da se dva game servisa povežu i rade gotovo kao jedan. Lićno nikad nisam imao problema sa uplayom a sve što kupim od Ubisoft igara na steamu, dobijem key i za uplay. Fluidno i efektivno a ne ko jebeni origin -.-

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #4 : 27. Ožujak, 2016., 12:34 »
Steam mi je nadaleko najdraži,ali i on ima svojih mana.
Najdraži mi je iz razloga što često daju popuste (pogotovo Summer i Winter sale),komunikacija je jednostavna,ukoliko postoje problemi,služba brzo odgovara i ima ogromnu sigurnost pa sam bez straha da će mi neko uzeti cijelu kolekciju.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #5 : 27. Ožujak, 2016., 13:56 »
Po meni je Steam broj jedan što se tiče većine stvari, kao i komunikacije s prijateljima. Osim samog chata s friend listom (neki servisi imaju samo to  :fpalm:), daje detaljni prikaz statistike što je frend igrao, njegove sate, trofeje, kad je igrao, etc... Npr. Origin prikazuje samo igre koje ima, a sate i to nula bodova...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #6 : 27. Ožujak, 2016., 14:31 »
Mislim da Steamu nema ravnog po pitanju kvalitete, kvantitete i funkcionalnosti ukupnog sadržaja i dodataka istom. Uz to, jedina je meni poznata društvena mreža isključivo za gejmere (activity tab).
Uplay ne koristim jer Ubisoft neće vidjeti moj novac dokle got ne prestanu glumit reciklažno dvorište. Origin je govnast od kad postoji.

Battlenet je dobro strukturiran ali pošto nudi doslovno 5 i pol igara nije relevantan.

Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #7 : 27. Ožujak, 2016., 15:53 »
E to si dobro rekao, Steam je baš društvena gejmerska mreža, a ostali servisi su tipa: sjedi i igraj sam, a ako baš želiš komunikaciju evo ti bijedni chat prozor, bez mogućnosti uvida u frendov profil (čitaj Uplay).

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Najdraži game servis
« Odgovori #8 : 09. Travanj, 2016., 17:23 »
Steam je definitivno najbolji gaming servis  pregledan i drustven, takodje ima i steam bundle koji je stvarno isplativ.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9