HCL.HR

Najgore igre koje ste igrali?

  • 66 Odgovora
  • 20262 Hitova
Najgore igre koje ste igrali?
« : 16. Ožujak, 2013., 18:29 »
U ovoj temi slobodni ispucajte sve svoje najmrže i najgore igre koje nebi više nikad u životu igrali i žao vam je što ste je uopće upalili.

Moja najgora igra ikada (po meni i na svijetu) je Dinner Date. Zašto? E pa prvo Imate ulogu nekog lika koji čeka svoju curu u restoranu koja se na kraju i ne pojavi. Kroz cijeli "gameplay" koji traje doslovno 20 min. i nema nikakav replay value vi radite doslovno ništa ! Sve što u ovoj morbidnoj igri radite je umačete keks u kavi, pijete vino, želite zapalit cigaru ali niti to nemožete jer se lik na kraju predomisli i to vam je cijela interakcija sa okolinom.
Kroz cijelu igru slušate njegovu depresivni priču o njegovom životu i buljite u stol ispred sebe nekih 20 min. I na kraju lik ustane i krene prema prozoru od restorana, pogleda dolje (ja bih bio najsretniji kada bi se bacio kroz prozor) vidi da mu cura ne dolazi i jednostavno ode iz restorana i to je to. TO JE CIJELA IGRA KOJA KOŠTA 12.5$-zamislite idiote koji su ovo izmislili po ovoj cijeni. Ja sam je dobio od prijatelja btw. I jedina dobra stvar u ovoj igri je background music. savršeno se uklapa u morbidnost ove igre.
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2013., 18:32 Webmaster »
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #1 : 16. Ožujak, 2013., 20:59 »
League of Legends jednom igro 5 minuta i odvratno je.Te gay boje,taj stupidni gameplay.Nezzz mrzim je...:chair::chair::chair:

Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #2 : 16. Ožujak, 2013., 21:24 »
Shaq-fu :fpalm:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2013., 22:26 »
U ovoj temi slobodni ispucajte sve svoje najmrže i najgore igre koje nebi više nikad u životu igrali i žao vam je što ste je uopće upalili.

Moja najgora igra ikada (po meni i na svijetu) je Dinner Date. Zašto? E pa prvo Imate ulogu nekog lika koji čeka svoju curu u restoranu koja se na kraju i ne pojavi. Kroz cijeli "gameplay" koji traje doslovno 20 min. i nema nikakav replay value vi radite doslovno ništa ! Sve što u ovoj morbidnoj igri radite je umačete keks u kavi, pijete vino, želite zapalit cigaru ali niti to nemožete jer se lik na kraju predomisli i to vam je cijela interakcija sa okolinom.
Kroz cijelu igru slušate njegovu depresivni priču o njegovom životu i buljite u stol ispred sebe nekih 20 min. I na kraju lik ustane i krene prema prozoru od restorana, pogleda dolje (ja bih bio najsretniji kada bi se bacio kroz prozor) vidi da mu cura ne dolazi i jednostavno ode iz restorana i to je to. TO JE CIJELA IGRA KOJA KOŠTA 12.5$-zamislite idiote koji su ovo izmislili po ovoj cijeni. Ja sam je dobio od prijatelja btw. I jedina dobra stvar u ovoj igri je background music. savršeno se uklapa u morbidnost ove igre.



Takozvana Forever Alone the Game :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2013., 23:01 »
Sjećam se jedne debilne igre sa kraja 90-tih...
Poenta cijele igre je da umjesto novca, svom gazdi nudite razne seksualne usluge u zamjenu za stanovanje. Vaš lik je neka nabrijana i propupela španjolka/crnkinja a gazda je mali, debeli, brkati i masni Amer sa odvratno buljavim očima i retardiranim riječnikom.
Jednom sam pokušao početi igrati, ali je to bilo toliko jadno i mizerno- da nije čak ni smiješno. :bonk:

Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #5 : 28. Ožujak, 2013., 10:57 »
Neka netko naući da "grozna igra" nisu igre koje nevolite (zapravo i jesu) nego igre koje su loše napravite i izvedena u svim mogućin stvarima, npr. Metroid Prime Hunters ja nevolim jer mi kontrole ne odgovoraju ali svejedno neću reči da je grozna igra samo zato što mi nešta neodgovara i ima dosta ljudi koje vole tu igru.

To vrijeti i za igre koje prezirete a nikada niste igrali, npr, ja iskreno nevolim cod seriju pa neću svrstati COD black orps zbog toga jer jednostavno nevolim taj serijal igara, iako znam da će se neki ljudi složiti (bilo da stvarno nevole tu igru ili nevole cod općenito kao ja), ali znam da će i neki reći da je to glupost i da je black orbs jeako dobra igra koja je vrhunski izvedena.

Samo sam htio reći da pazite jer ta igra koju nevolite stvarno "najgora igra" ili je samo što vam neodgovara ta igra.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #6 : 28. Ožujak, 2013., 11:07 »
Naravno...
Fallout, The Elder Scrolls, The Witcher, Diablo... To su sve odlične igre i u to nema sumnje, ali meni su recimo katastrofa.  Ukusi su različiti i o njima ne vrijedi raspravljati...
Što bi rekli mi ovde: Sto ljudi, sto ćudi- sto žena, dvjesta sisa!

:kava:

Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #7 : 28. Ožujak, 2013., 11:47 »
To vrijeti i za igre koje prezirete a nikada niste igrali, npr, ja iskreno nevolim cod seriju pa neću svrstati COD black orps zbog toga jer jednostavno nevolim taj serijal igara, iako znam da će se neki ljudi složiti (bilo da stvarno nevole tu igru ili nevole cod općenito kao ja), ali znam da će i neki reći da je to glupost i da je black orbs jeako dobra igra koja je vrhunski izvedena.

Samo sam htio reći da pazite jer ta igra koju nevolite stvarno "najgora igra" ili je samo što vam neodgovara ta igra.
nemozes mrzit igru koju nikad nisi igro. to je retardirano. jednostavno kazes da te ne zanima i to je to. ne govorim posebno tebi nego inace za ljude samo da znas :)

tesko mi je rec koja mi je najgora igra/e koju sam igro. reko bih mozda sniper ghost warrior. igra mi je takav smor da je jedino dobro snajpanje. sve ostalo je smece. najgore mi je kad me neki tip skuzi sa 4 km tijekom noci dok ja kamufliran i među drvecima sam u dzungli. jos covjek ima neki kalašnjikov pa me ubi sa 4-5 km za čas. jooooooooj, kako me taj dio zivciro. preso sam negdje pola igre, presto i na kraju obriso
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #8 : 28. Ožujak, 2013., 11:53 »
Ista stvar je i u Far Cry 3... :tired:
Ja ih derem sa snajperom, a oni mene rešetaju sa kalašima. :fpalm:

Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #9 : 28. Ožujak, 2013., 12:01 »
neznam za tebe, ali ako ja pucam snajperom oni se pocinju sakrivat i pokusavaju skuzit otkud se puca. to doprinosi realnosti, to mi se svida.
neznam za tebe, ali moje misljenje da bi se to dogodilo jedino ako si preblizu i ako si otkrio svoju poziciju :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #10 : 28. Ožujak, 2013., 12:13 »
Meni je recimo starcraft 2 najgora nova igra koju sam igrao.

Zato što je bila dva desteljeća u developementu, a po mojem mišljenju nije igra koja se može

mjeriti s orginalnim starcraftom.

Kao strategija ok, ali ne može se zvat starcraft 2 jer nema uoće feeling  starog starcrafta ni igrivost.

Evo najviše zbog neispunjenih očekivanja.

Čak i diablo 3 zbog istih razloga.

Od fps-a call of duty serial poslije dvojke jer je prekratak i predvidljiv.

Kad se ufuraš full u igru skužiš da si u biti na kraju. Igra koju platim 400 kuna ne smije trajati 10

sati. To je retardirano.

Od acient igri moram priznat ultima VI.

Ja ne kužim zašto je ta igra bila hit u svoje vrijeme.

Od avantura novi sam and max.

Veliko razočaranje. Zbog istih razloga kao i diablo 3.

Plus dialozi u igri su katastrofa (predugački i teško razumljivi) isto kao i humor.

 
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #11 : 28. Ožujak, 2013., 12:17 »
Ista stvar je i u Far Cry 3... :tired:
Ja ih derem sa snajperom, a oni mene rešetaju sa kalašima. :fpalm:

Da u biti lik te pogodi sa kalašnjikovim s pola mape.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #12 : 28. Ožujak, 2013., 12:45 »
To vrijeti i za igre koje prezirete a nikada niste igrali, npr, ja iskreno nevolim cod seriju pa neću svrstati COD black orps zbog toga jer jednostavno nevolim taj serijal igara, iako znam da će se neki ljudi složiti (bilo da stvarno nevole tu igru ili nevole cod općenito kao ja), ali znam da će i neki reći da je to glupost i da je black orbs jeako dobra igra koja je vrhunski izvedena.

Samo sam htio reći da pazite jer ta igra koju nevolite stvarno "najgora igra" ili je samo što vam neodgovara ta igra.
nemozes mrzit igru koju nikad nisi igro. to je retardirano. jednostavno kazes da te ne zanima i to je to. ne govorim posebno tebi nego inace za ljude samo da znas :)

O tome to ja i govorim :), nisam rekao da je grozna (dao sam prijmer), samo sam rekao da ako netko nevoli određeni serijali ili određeni tip igre baš i nemože reći da je igra grozna samo zato ako nekome neodgovara takva vrsta igre.
« Zadnja izmjena: 28. Ožujak, 2013., 12:48 VeleMajstor »

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #13 : 28. Ožujak, 2013., 13:52 »
Farcry 2 i flatout 3 :D volio bi da ih nikad nisam pokrenuo na svom pc-u :fpalm:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Najgore igre koje ste igrali?
« Odgovori #14 : 28. Ožujak, 2013., 14:01 »
neznam za tebe, ali ako ja pucam snajperom oni se pocinju sakrivat i pokusavaju skuzit otkud se puca. to doprinosi realnosti, to mi se svida.
neznam za tebe, ali moje misljenje da bi se to dogodilo jedino ako si preblizu i ako si otkrio svoju poziciju :hiha2:

Ma sve ok, ali kad me primjete- napune me olovom iz svojih kalaša sa kilometra... Hell yeah! :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9