HCL.HR

Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?

  • 36 Odgovora
  • 27174 Hitova
Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« : 28. Srpanj, 2016., 20:28 »
Horor igre su u zadnje vrijeme sve popularnije pa me zanima mišljenje fanova žanra koja igra vam je bila najviše scary i zbog čega?

Ne mislim sad na igre pune krvi i gore scena kao Manhunt (iako je i to horor žanr), više me zanima ako možete navesti vaše najdraže igre koje imaju psihološki scare factor, igre sa jezivom atmosferom i mindf*ck situacijama, pa čak i jumpscare elementima (ako nisu jeftino izvedeni i ako su kvalitetno tempirani) :D

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #1 : 28. Srpanj, 2016., 20:37 »
Bugs Bunny: Lost in Time. Uopće se ne šalim, mislim da je to općeprihvaćeno strašna igra. Meni je dan danas neugodno kad se sjetim, probao sam ju i emulirati prije par godina ali nije išlo. :wildboy:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #2 : 28. Srpanj, 2016., 21:21 »
Ozbiljno? Meni je ostao u sjećanju kao vrlo dobar platformer iako da, vizualni stil malo je bio čudan u kombinaciji s tematikom igre.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #3 : 28. Srpanj, 2016., 21:34 »
Vizualno je bio dosta dobar, ali atmosfera je bila grozna.

Skoro sva neba i ambijenti su bili tamni i zloslutni, a leveli sa puno osvjetljenja poput onih gusarskih i početnih u pustinji su bili smješteni na sićušnim otocima usred ničega, pa sam se osjećao usamljeno, mučno i izglubljeno. Glazba je bila prespora također, u takvoj igri bi očekivao nešto veselo i brzo, a koliko se sjećam bilo je dosta spora i s namjernim daškom misterije (jer putovanje kroz vrijeme i taj đir), pa ni to nije baš pomoglo.

Solidan 3D platformer kad sve uzmeš u obzir, prešao sam ga par puta u svim silnim pokušajima, ali uvijek tjera strah u kosti :(

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #4 : 28. Srpanj, 2016., 21:41 »
Call of cthulhu jako uznemirujuce,iako stvarno nisam tip da me horror igre preplase il sta vec,ova igra mi je bila jako uznemirujuca za igrati.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #5 : 28. Srpanj, 2016., 21:59 »
Daleko najstrasnija igra koju sam ja igrao je Alien Isolation.Igrao sam samo navecer, u mracnoj sobi i nikad nisam izdrzao preko 2 sata.Atmosfera u igri me jednostavno ubijala.

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #6 : 28. Srpanj, 2016., 22:15 »
Alien isolation mi nekako nije strasna igra al atmosfera je prejebena !

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #7 : 28. Srpanj, 2016., 22:18 »
Ma bas radi te atmosfere sam bio prestrasen ko beba.Doslovno najatmosfericnija igra koju sam ikad odigrao.Brod se trese, sve sumi, cudni zvukovi, alien te prati, jeza totalna.

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #8 : 29. Srpanj, 2016., 01:05 »
Bugs Bunny: Lost in Time. Uopće se ne šalim, mislim da je to općeprihvaćeno strašna igra. Meni je dan danas neugodno kad se sjetim, probao sam ju i emulirati prije par godina ali nije išlo. :wildboy:

Juraj ako je to ova igra onda se stvarno šališ
https://https://youtu.be/Xxninn2UxwM

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #9 : 29. Srpanj, 2016., 02:51 »
Ne, vidjet ćeš puno komentara ekipe koju puca nostalgija i koji žele opet igrati i to je okej jer bih i ja rado, ali pazi sad ovo: http://imgur.com/a/CzVJ8

EDIT:
Call of cthulhu jako uznemirujuce,iako stvarno nisam tip da me horror igre preplase il sta vec,ova igra mi je bila jako uznemirujuca za igrati.

Istina, to je bila dobra igra čovječe :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #10 : 29. Srpanj, 2016., 10:03 »
Alan Wake i Metro 2033 (pogotovo izlasci na površinu)

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #11 : 29. Srpanj, 2016., 10:35 »
Silent Hill je kralj horora. Zbog svoje sablasne,mračne atmosfere i paranormalnih pojava spada u sam vrh horora.

Adam Jensen

Metro 2033 ima dobre elemente horora pogotovo zvučna podloga koja istinski doprinosi horor atmosferi ali nije pravi horor iako je igra vrh

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #12 : 29. Srpanj, 2016., 10:57 »
Silent Hill je kralj horora. Zbog svoje sablasne,mračne atmosfere i paranormalnih pojava spada u sam vrh horora.

Adam Jensen

Metro 2033 ima dobre elemente horora pogotovo zvučna podloga koja istinski doprinosi horor atmosferi ali nije pravi horor iako je igra vrh

Naslov glasi: najstrašnija i najjezivija horor igra možda? Ne...nema horora u naslovu.
A sad na temu... Ima nekoliko igara koje imaju strašne elemente: Silent Hill, S.T.A.L.K.E.R., Metro, F.E.A.R., TLOU,
silent hills pt i npr. Outlast imaju svaka po par trenutaka gdje sam se malo trznuo :p

Sada samo čekam dolazak PSVRa da se uplašim kao mačka krastavca :D

EDIT: Po meni nije nužno da su igre navedene kao horori da te uplaše, čak se ja pod-svijesno unaprijed
više pripremim kada igram nešto što znam da je horor pa se teže uplašim. Ali, to sam samo ja :P
« Zadnja izmjena: 29. Srpanj, 2016., 11:00 baDarmageddoN »

Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #13 : 29. Srpanj, 2016., 11:05 »
Silent Hill je kralj horora. Zbog svoje sablasne,mračne atmosfere i paranormalnih pojava spada u sam vrh horora.

Adam Jensen

Metro 2033 ima dobre elemente horora pogotovo zvučna podloga koja istinski doprinosi horor atmosferi ali nije pravi horor iako je igra vrh

Naslov glasi: najstrašnija i najjezivija horor igra možda? Ne...nema horora u naslovu.
A sad na temu... Ima nekoliko igara koje imaju strašne elemente: Silent Hill, S.T.A.L.K.E.R., Metro, F.E.A.R., TLOU,
silent hills pt i npr. Outlast imaju svaka po par trenutaka gdje sam se malo trznuo :p

Sada samo čekam dolazak PSVRa da se uplašim kao mačka krastavca :D

EDIT: Po meni nije nužno da su igre navedene kao horori da te uplaše, čak se ja pod-svijesno unaprijed
više pripremim kada igram nešto što znam da je horor pa se teže uplašim. Ali, to sam samo ja :P

Strah, jeza = horor, tako da ti komentar nema smisla

p.s. autor teme je samo raščlanio riječi, ali u biti svodi se na isto strah, jeza, užaš, su elementi horora i uglavnom su take igre u pitanju. Malo tko će reći da mu je Bordeland jeziv
« Zadnja izmjena: 29. Srpanj, 2016., 11:34 darijoman »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Najjezivija, najstrašnija igra koju ste igrali?
« Odgovori #14 : 29. Srpanj, 2016., 11:33 »
Ponajviše "užas", ali nije ni bitno kada je tema o tvom osobnom iskustvu i ne mora biti horror igra, samo igra koja je tebi bila strašna ili jeziva.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9