HCL.HR

Nasilje u igrama

  • 15 Odgovora
  • 5086 Hitova
Nasilje u igrama
« : 16. Veljača, 2010., 11:55 »
Link

Obavezno pogledati. Odličan film. 1:25:16 traje ali vrijedi pogledat.

Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #1 : 08. Ožujak, 2010., 23:55 »
http://gamereport.tportal.hr/58236/Nasilne-videoigre-poticu-agresivno-ponasanje.html?keywords=zanimljivost (UPOZORENJE! Neke scene u klipovima su neprimjerene za ja bih rekao mlađe od 21)

nove vijesti sa tportala
« Zadnja izmjena: 08. Ožujak, 2010., 23:58 urnebes »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #2 : 09. Ožujak, 2010., 00:00 »
 :fpalm:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #3 : 09. Ožujak, 2010., 03:02 »
UPOZORENJE! Neke scene u klipovima su neprimjerene za ja bih rekao mlađe od 21










Bog.











 :tired:

Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #4 : 09. Ožujak, 2010., 12:05 »
Pa inače bih stavio ADULTS ONLY
Titles rated AO (Adults Only) have content that should only be played by persons 18 years and older. Titles in this category may include prolonged scenes of intense violence and/or graphic sexual content and nudity.

ali budući da ovdje ima toliko nezrelih ili se samo tako ponašaju nek bude 21. Sama (ne)zainteresiranost aktivnih članova ovog foruma za ovu po meni ozbiljnu temu govori u prilog tome koliko ste dorasli istoj. Ako netko ovdje misli da su potonji klipovi primjereni za mlađe osobe neka argumentira. A vi ostali klinci flejmajte negdje drugdje.

Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #5 : 09. Ožujak, 2010., 12:14 »
 :fpalm:



Jebalo ih nasilje ovo ono.Ako je jedan retardiranjos pobio čitav razred jer se navukao na CS(ili neki drugi FPS) neznači da će to svi uradit.Da nema video igara pola djece nebi znalo ni riječi engleskog.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #6 : 09. Ožujak, 2010., 12:20 »
mlađim osobama je putem današnjih medija dostupna masa gorih stvari od ovih videa u tom članku. nasilja je bilo i prije video igara, prema tome ta teorija ne drži vodu. onaj koga igre doista potiču nasilje već je slučaj sam po sebi, i ako ima tu žicu, bit će nasilan nevezano za to jel igrao god of war ili nešto treće.

Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #7 : 09. Ožujak, 2010., 13:04 »
u niti jednom drugom mediju ti sam ne radiš te nasilne stvari. samo si pasivni promatrač. to imaš u filmu iz prvog linka. a što se tiče onog slučaja iz njemačke, on se ni ne spominje u ovom istraživanju. slažem se da je nasilja i prije bilo. meni su igre ispušni ventil na neki način. ne mislim da one potiču nasilje kod osoba koje inače nemaju takvih sklonosti. pa me zanimalo što vi mislite.
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2010., 13:12 urnebes »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #8 : 09. Ožujak, 2010., 13:25 »
mislimo da bi ti tzv. znanstvenici / novinari / psiholozi  mogli uložit svoj trud i vrijeme u puno produktivnija istraživanja. ovako samo pokušavaju okrivit jedan dio društva uperivši prstom i govoreći to nevalja. doduše, ne radi se to samo igrama, ali kad se nekoliko faca okomi na tu temu svi se zgražaju nad gamerima kao da ih industrija šopa samo nasilnim igrama.
igre koje potiču nasilje zadnja su stvar oko koje se netko treba brinuti. i svaki nesretni slučaj koji se eventualno dogodi zbog njih, izolirana je pojava kakva se mogla desit iz stotinu drugih razloga. ali igre je najlakše kritizirat jer to nije tabu tema, kao vjerski fanatizam ili ispolitizirani rat, koji btw. ne samo da potiču nasilje nego ga oslobađaju, a ponekad i slave.

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #9 : 09. Ožujak, 2010., 13:30 »
Ma nabijem ih sve na neku stvar nemaju pametnijeg posla u životu pa se bave piz.arijama... seronje

Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #10 : 09. Ožujak, 2010., 14:03 »
potpuno se slažem s tobom wyzard.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #11 : 09. Ožujak, 2010., 14:08 »
Kao da su igrice,kompovi,konzole,etc. postojali prije 100 godina...pa je opet bilo brutalnog nasilja.Uzmimo Džeka za primjer.  :hiha:
 I šta,znanstvenici će reći da je to radio po uzoru na Sherlock Holmes vs. Jack The Ripper igricu. :wildboy:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #12 : 26. Ožujak, 2013., 20:51 »
Bolje nasilje u igrama nego nasilje u pravom životu...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #13 : 26. Ožujak, 2013., 21:03 »
...so deep..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Nasilje u igrama
« Odgovori #14 : 26. Ožujak, 2013., 21:09 »
...so deep..
True Story =D> =D> =D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9