HCL.HR

Negativac kao glavni lik igre?

  • 21 Odgovora
  • 9346 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Negativac kao glavni lik igre?
« : 01. Srpanj, 2014., 09:43 »
Dakle, da ste u mogućnosti odabrati bilo kojeg negativca i postaviti ga kao glavnog lika spin-off nastavka tog serijala, koji bi to lik bio?

Ja sam oduvijek želio Pokemon igru gdje bih bio član Tima raketa. Onako, pokemone ne bih hvatao nego krao, takmičio se s drugim članovima tima u tome koliko ću rijetke pokemone ukrasti, koristio njihova razna avsom vozila i slično. Rulalo bi :ementaler:



Drugi izbor je očigledno Sephiroth, i to u razdoblju nakon pada u Mako reaktor pa sve do ponovnog dolaska neposredno prije početka FF7.

« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2014., 09:42 Ementaler »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #1 : 01. Srpanj, 2014., 10:00 »


Vladimir Lem jer mi je oduvjek bio glavna faca



Neki drugačiji spin na Crash Bandicoot igre


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2014., 10:33 »
Pa, prvo mi pada na pamet Kain... Koji je u biti negativac, barem u ona 3 dijela sa Razielom.
:solidus:
Što se tiče same teme, kao grdi fan FC3, naravno da bih volio vidjeti Waasa u nekom spin-offu.
Pa onda, mogao bih recimo zamisliti i neki spin-off sa Haytham Kenway-om, ocem Connora "rata-matate" iz AC3.
Tako nešto... :kava: 

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2014., 11:13 »
Diablo

Voldemort

Sheep, Dog n Wolf je najbolja igra ikada.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #4 : 01. Srpanj, 2014., 12:19 »
Voldemort bi rulalo, ali zato Diablo,,, nez čekao bih u podrumu da mi netko dođe da ga porazim :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #5 : 01. Srpanj, 2014., 19:55 »
diablo bi rulao, šema ko overlord ali seriousse,,


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #6 : 03. Srpanj, 2014., 19:37 »
Wesker :

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #7 : 10. Srpanj, 2014., 10:00 »
Nintendo Fanovi su već dobili mnogo igara kao Spinoff sa glavnim junakom.

Sve je počelo sa Super Mario Land 2: 6 Golden Coins,
gdje je glavni negativac - Wario - koji se nalazi u svom dvorcu, i moguće ga je napasti tek kad se skupi svih 6 zlatnika.

Kao naslijednik tome, dobili smo Wario Land: Super Mario Land 3.

Ako me sjećanje dobro služi - to je prvi put u igrama da je negativac dobio svoju igru, te kasnije i svoj serijal igara,
a zanimljivo je i to da je postao neizostavni član Mario Kart serijala i Smash Bros. igara.


Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #8 : 10. Srpanj, 2014., 10:03 »
LeChuck \m/ :thumbs:


http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #9 : 10. Srpanj, 2014., 11:56 »
Ocelot MGS

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #10 : 10. Srpanj, 2014., 14:10 »
Vaas Montenegro zasigurno! Jedan od meni najzanimljivijih likova, koji mislim da je psihološki išao više iza onoga: "Ja sam zločest, ti si dobar, želim te ubiti!"
Njegov govor baziran na izreci Alberta Einstena, reflektira na događaje u igri, di ga Jason (glavni lik) pokuša ubiti čak 4 puta i ne uspije!
"Insanity is doing the exact same thing over and over and over and over again, expecting shit to change." Napokon, 5. put ga ubije...
Bile su teorije, da pošto je sam Vaas na neki način bio kontroliran od Hoyt-a, da je i htio da ga Jason ubije, ali ga je na ovaj način... pripremao.
Jason je morao postati kao on da bi se mogao suočiti s Hoytom. Zašto to mislim? Zbog ovoga tu što je rekao neposredno prije nego što je bio ubijen:
"Take me into your heart. Accept me as your saviour. Nail me to the fucking cross and let me be REBORN!"

EDIT: Rođen je i na isti dan kao i ja, 7.5. :D Prvi lik di sam vidio da je rođen na isti dan kao i ja, pa imamo neku čudnu vezu, agahahhaa.



P.S. Igra je bila vani skoro 2 godine, tko nije igrao do sada, ni neće.
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2014., 03:00 Aves »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #11 : 10. Srpanj, 2014., 16:00 »
Hvala što si nam spoilao sve što se moglo spoilati u igri Far Cry 3

Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #12 : 10. Srpanj, 2014., 16:36 »
Možda Handsome Jack iz Borderlands 2, ili Letho iz The Witcher 2

Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #13 : 10. Srpanj, 2014., 18:05 »
Odlična diskusija, no najbolji negativci su iz marvelovih stripova... tak da =D

Ali ima igre gdje ti možeš biti "negativan" lik sa glavnim likom x) tipa Mass Effect i True Crime koliko se sjećam

Odg: Negativac kao glavni lik igre?
« Odgovori #14 : 10. Srpanj, 2014., 19:25 »
Bas sam s drugom nekad davno pricao kako bi bilo egzoticno napraviti mod za D2 gdje se igra kao negativac. I kao sto se bira 7 klasa u D2, ovamo bi se biralo 5, logicno, Diablo, Mephisto, Baal, Andariel i Duriel s obzirom da se svi pojavljuju u D2. Prica bi isla paralelno sa D2 s time da su act bossovi klase iz D2. Ako jos jedno kazem D2, poludicu. Bilo bi interesantno definitivno. Ustalom, bilo bi zanimljivo igrati sa Diablom s ciljem da se ubije Necromancer ili Barbar.

Zatim, Walrider iz Outlasta. Necu da spojlam pa neka ostane na tome. :D

Alma iz FEAR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9