HCL.HR

Nove, a zaboravljene...

  • 2 Odgovora
  • 1636 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Nove, a zaboravljene...
« : 16. Studeni, 2011., 09:51 »
Tema namjenjena raspravama o (aktualno) novim i relativno novim igrama, koje su prije izlaska mamile veliku pozornost, a nakon njega jednostavno nestale, bile zaboravljene u kratkom razdoblju.
Koje su to po vama, zasluženo ili ne, kako im vratiti "slavu"?

Recimo, Fight Night Champion, igra koja je oduševljavala trailerima i svojim story modom, nakon izlaska vrlo je brzo zaboravljena.
EA je pokušava vratiti preko PSN-a, gdje je osvanula po cijeni od 250kn, no moguće je kupiti i samo taj toliko hvaljeni story, Champion mod, po cijeni od 35kn!
Dakle, dobivate glavni dio igre za "jedan VIP bon"...
Eto, mali primjer, nastavite gospodo s komentarima i vašim kandidatima za ovu temu  :piva:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Nove, a zaboravljene...
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2011., 10:00 »
Duke Nukem Forever- mslm bilo je ocekivano za igru koja se radila 12 godina...A vise niko ni ne prica o tom kolko je podbacila. I sada Gearbox ide radit nove Duke Nukem igra...Ja sam misljenja da je to gaming ikona proslog desetljeca i da tak treba i ostat,jednostavno nije Đuka za moderno doba.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Nove, a zaboravljene...
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2011., 14:40 »
Recimo, Enslaved: Odyssey To The West. Igra mi je po recenzijama, trailerima i GP videima izgledala odlično, kad danas na HCLu osvane najnovija vijest: Enslaved razočarao rezultatima prodaje (:hiha:). Igra je brzo postala zaboravljena... sedma mi je na listi "odigraću kad dobim ikskutiju" igara. :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9