HCL.HR

Online kupovina igara - upiti i savjeti

  • 270 Odgovora
  • 225600 Hitova
*

majne89

  • *
  • 56
  • Budi svoj!
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #225 : 20. Siječanj, 2017., 21:58 »
Hvala  :D Bio mi premješten topic jer sam fulao grupu, otišao na pc gaming umjesto gaming kultura.
« Zadnja izmjena: 20. Siječanj, 2017., 22:07 majne89 »

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #226 : 26. Siječanj, 2017., 15:01 »
pozdrav svima, ako moze neko samo da mi objasni, nikada nisam uzimao igrice preko npr orgina, uplaya ili steama, obicno kupim cd pa instaliram, zanima me da li kupovinom preko navedena 3 accounta, kada ukucam broj kartice i ostale podatke, da li oni meni odma skinu taj novac sa kartice i da li odma igricu dobijam tamo gdje mi i ostale igrice stoje, ili dobijem neki kod koji prvo trebam ukucati da bi se ona pojavila u GAMES ili se automatski tamo pojavi i ja samo trebam instalirati.
I da li je to sigurna kupovina?
Hvala unaprijed
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2017., 15:07 nedac10 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #227 : 26. Siječanj, 2017., 17:06 »
Sigurna kupovina, nema kodova igra je vezana za račun na platformi gdje je kupljena. Novac se skida odmah osim ako je riječ o prednarudžbi, odnosno kupiš prije nego izađe. Tada ti skinu čim postane dostupna.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #228 : 26. Siječanj, 2017., 17:11 »
Pročitaj postove par stranica iza, sve ti piše što te zanima.


Novac se skida odmah osim ako je riječ o prednarudžbi, odnosno kupiš prije nego izađe. Tada ti skinu čim postane dostupna.


Ovisi gdje prednaručuješ, većina ne prendaručuje sa Steama, Origina, itd. Ako uzima s bilo kojih drugih stranica (GMG, g2a, kinguin, g2play, instantgaming, itd) oni svi novce uzmu odmah i dobiješ igru za tu cijenu. Cijena kasnije može rast ili padaat, ali ti nemaš ni nadoplatu niti povrat sredstava pa trebaš dobro pratiti kretanje cijena. A igru dobiješ na sam dan izlaska.

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #229 : 13. Veljača, 2017., 17:01 »
Jel možda netko isprobo http://gabe-keys.net/ ?
Navodno su šanse 40% da se dobije igra kako tvrde neki balkanski yutuberi koje su sponzorirali da snime video. Meni sve smrdi na teški scam, ali me interesira ako je netko od vas probao šta je dobio. :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #230 : 13. Veljača, 2017., 17:19 »
http://gabe-keys.net/
Meni sve smrdi na scam

Ja bi zaboravio na tu stranicu, zašto? ghost recon wildlands igra nije još niti izašla oni je "nude" za 10 $ isto tako For Honor tek će izaći 4 $,koliko sam vidio sličan koncept kao za cs go skinove.
Victory loves preparation

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #231 : 13. Veljača, 2017., 18:04 »
Ma jasno je to meni, ali interesira me ako je tko kupovo kak je prošlo. Ja ne vjerujem da su šanse 40%, ma reko bi da nisu ni 10%. Al kažem, ako je neko probo interesira me kak je prošlo :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #232 : 13. Veljača, 2017., 18:15 »
Ja se sad razmisljam da li da uzmem neku igru sa ovog sajta, ako uzmem javicu.
EDIT: Kupio sam PvZ GW 2 i dobio Jet racing extreme... ne kupujte na njemu...
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2017., 21:11 Big Boss »
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #233 : 17. Veljača, 2017., 16:58 »
Ja se sad razmisljam da li da uzmem neku igru sa ovog sajta, ako uzmem javicu.
EDIT: Kupio sam PvZ GW 2 i dobio Jet racing extreme... ne kupujte na njemu...
Gde god da kliknes on ti vrti i dobijas slucajnu igru, nemozes odabrati igru koju zelis kupiti.
Nzm, mozda probam sto znam..

*

Hackerstock

  • n00b
  • 2
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #234 : 19. Ožujak, 2017., 17:40 »
jedan koristan savjet za online kupovinu, pogotovo ako nemate (pravo na) kreditnu karticu ili čak nemate tekući, ili ste pak skeptični radi prevara i sl (recimo neki no name sajt ima dobru ponudu, a  vi nemate feedback u tom trenu a želite naručiti, te taj sajt ne podržava paypal)

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #235 : 13. Lipanj, 2017., 10:01 »
Ja sam prije par mjeseci otkrio stranicu allkeyshop i tamo kao imaju foru da se svaki dan dobije mail u kojem imalink za pristup kolu srece i na tom kolu srece su dva polja sa steam igrom( mislim da je po vasem izboru igra) i ostalih par polja sa bodovima. e sad sa tim bodovima se igra lutrija, moze se igrati za steam key po zelji, ili za igricu odnosno skin odnosno win10 odnosno nes za xbox pretplata neka, svaka ta lutrija ima razlicitu cijenu, mene sada zanima dali je itko ikad dobio kakav key ili je to samo gubljenje vremena( nafarmo sam +/- 112000 points za lutriju!)
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #236 : 13. Lipanj, 2017., 10:55 »
Ta lutrija već dugo postoji i imam hrpu bodova, ali nikada ništa nisam dobio. To je čisto pecanje ljudi.


Ali stranica je dobra i služi isključivo kao katalog za igre. Znači upišeš ime igre i vidiš koliko gdje košta.
Nešto kao nabava.net za software i igre.
Samo, kako smo već nebrojeno puta napomenuli, pazite dobro da kupujete KEY koji je GLOBAL ili EU, ponekada vrijedi i ROW (rest of the world), ali tada morate u opisu naći nalazi li se vaša zemlja u tom ROW KEY-u.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #237 : 19. Lipanj, 2017., 07:31 »
Ma i ja sam nakupio 131k bodova ali isto nikad nista nisam dobio a vidio sam da ljudi dobiju dva dana za redom... ali hvala na savjetu
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #238 : 16. Srpanj, 2017., 06:47 »
Planiram uzeti GTA v, tamo je oko 20e. Dali se isplati uzeti i shield sa tim?
Ili ako ima gde jeftinije recite.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Online kupovina igara - kako, gdje, zašto?
« Odgovori #239 : 17. Srpanj, 2017., 08:34 »
Planiram uzeti GTA v, tamo je oko 20e. Dali se isplati uzeti i shield sa tim?
Ili ako ima gde jeftinije recite.
Štp se tiče kupovine pročitaj post od Hrvaca sve ti fino piše, možeš uzeti na bilo koje od navedenih stranica samo prati da je global key ili sl. Moraš pratiti ako postoji ograničenje za određene zemlje.
Što se tiče shielda nemoj bezveze, ja sam sve igre kupovao bez toga i rade, a ne znam da li ćeš dobiti nazad novac i ako ga aktiviraš.
 Najsigurnije da napraviš paypal i tako plaćaš   :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9