HCL.HR

Overrated igre

  • 55 Odgovora
  • 14907 Hitova
Overrated igre
« : 06. Rujan, 2013., 22:41 »
Koje su sve vama igre overrated?

Iako sam najveći Zelda fanboy na portalu, moram priznat da je LoZ:LttP najviše overrated igra ikada.
Dosta ljudi tvrdi da je to najbolja Zelda igra, a neki čak i da je najbolja igra ikad.
Iako je igra odlična, nemože se jedna 2d zelda nikako usporedit s 3d zeldom.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Overrated igre
« Odgovori #1 : 06. Rujan, 2013., 22:59 »
CoD. ;)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Overrated igre
« Odgovori #2 : 06. Rujan, 2013., 23:03 »

Odg: Overrated igre
« Odgovori #3 : 06. Rujan, 2013., 23:18 »
cod
cod
cod
cod
cod
cod
cod
cod

Odg: Overrated igre
« Odgovori #4 : 06. Rujan, 2013., 23:36 »
nezz, meni nekako Sims serijal

Odg: Overrated igre
« Odgovori #5 : 07. Rujan, 2013., 00:10 »
Metal Gear Solid :hiha:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Overrated igre
« Odgovori #6 : 07. Rujan, 2013., 01:32 »
GTA 4 :tired:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Overrated igre
« Odgovori #7 : 07. Rujan, 2013., 01:54 »
Uncharted, Bioshock, Halo,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Overrated igre
« Odgovori #8 : 07. Rujan, 2013., 02:01 »
Daleko najprecjenjenije su Mario i Zelda igre - igre koje su konceptualno zaostale 20 godina u prošlosti, a opet kupe mahom savršene ocjene ( recenzija LoZ:OoT gdje u 2007/8 dobije 10/10 je najbolji primjer toga, znači ista igra iz doba N64 za vrijeme trenutne generacije dobije maksimalnu ocjenu (tko tu koga je*e) primjera ima još mnogo.

Skoro sve Assassins Creed i CoD igre - isto govno svake godine sa minimalnim promjenama u grafici, gameplayu i dizajnu koje konkurencija jede za doručak u apsolutno svakome segmentu, a opet vidi čuda bivaju isto ili bolje ocjenjene i prodavanije od daleko superiornije konkurencije.

Skyrim - previše simplificiran i monoton

GTA San Andreas - odlična igra, ali nije donijela apsolutno ništa novo u odnosu na prethodnike što se tiče gameplaya mehanika, nego nepotrebna sranja poput prežderavanja i tetoviranja. Zbog čega se onda slavi kao jedna od najboljih igri ikada meni stvarno nije jasno.

Halo - dobar FPS i jako dobar kompetitivni multiplayer, ali dosadan i nedovoljno razrađeni universe i priča (Gearsi su po tome pitanje mnogo bolji)

L.A. Noire - dosadna igra za popiz***. Dođi na mjesto zločina, prikupi dokaze i ispitaj svjedoke i tako stalno ukrug.

Mass Effect 3 - nakon apsolutno fenomenalnog drugog nastavka koji je svjetlosnim godinama ispred jedinice, ME3 je sa svojim brojnim bugovima, zastarjelim animacijma i grafikom, te repetitivnim sporednim misijama i apsolutno sramotnim krajem i objašnjenjem Reapera jedno veliko razočarenje. Izgleda da je forsiranje MP-a i Kinecta na kraju imalo veći učinak na kvalitetu SP-a nego što je to BioWare htio priznati.




Screw you guys, I`m going home!

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Overrated igre
« Odgovori #9 : 07. Rujan, 2013., 02:03 »
Jebeni tetris :hiha:
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Overrated igre
« Odgovori #10 : 07. Rujan, 2013., 02:08 »
Eh da, zaboravio sam uz GTA 4 dodati i Halo serijal :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Overrated igre
« Odgovori #11 : 07. Rujan, 2013., 02:37 »
Uopće ne želim sudjelovati u ovoj farsi.

:fpalm: :kava:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Overrated igre
« Odgovori #12 : 07. Rujan, 2013., 09:12 »
AC serijal. Prva dva dijela su dosta dobra, ali kasnije sve postaje tako isto i smećato i nezanimljivo, mislim ono Brotherhood mi je zgadio sve i ne mogu više AC.

Far Cry. Prvi dio je bio genijalan, baš totalna uživancija. Drugi postaje smećastiji, ali opet ne toliko užasan kao trojka koju ne mogu pojmiti. Toliku dosadu nisam u životu doživio, likovi su baš svi ono smor i nemaju neku karizmu. I nemojte reći da je Vaas ima jer frajer se rendom DERE stalno,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Overrated igre
« Odgovori #13 : 07. Rujan, 2013., 13:01 »
Jebeni tetris :hiha:

Kako,,,,,,,, igra rula isusa nez.


Podpisujem GTA IV, dodajem Metroid serijal,,, Također najprecjenjeniji serijal ikad - Little Big Planet.

Journey malo isto.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Overrated igre
« Odgovori #14 : 07. Rujan, 2013., 13:04 »
Ali,,, nikog baš previše ne boli kurac za LBP? Mislim nez, ne sjećam se da ikad igdje vidim neki hajp il nešto.

Metroid
Uncharted
Bioshock Infinite
Malo i The Last of Us.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9