HCL.HR

Partnerica u gamingu

  • 19 Odgovora
  • 7570 Hitova
Partnerica u gamingu
« : 16. Siječanj, 2019., 13:35 »
Tražim osobu ženskog roda u Istri ili Rijeci s kojom ću podijeliti svoju ljubav prema gameingu u slobodno vrijeme, volim gameat ali nažalost živimo u maloj državi gdje jednostavno nema ništa nigdje, osim u Zagrebu...  imam 20 godina i poprilično sam okej  :mrgreen: hahaha
ne znam kako ovi forumi funkcijoniraju ali evo ako je neka zainteresirana neka napise negdje nekakav kontakt, čut ćemo se i krenut peglat hehe, ako itko zna mozda isto tako neki forum neka se ne ustručava napisati. hvala.  ;) :faca:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #1 : 16. Siječanj, 2019., 15:27 »
Ovo ti nije dating forum... Mislim, možeš pokušat, al da sam žensko i vidim ovakvo neš rekao bih ne hvala...
Stari moj nađi curu i zainteresiraj ju za gaming ako ti je toliko stalo. Nemoj se sramiti sebe i svojih hobija. I na kraju krajeva, još si mlad.
Samo polako i bit će sve u redu.


A ovdje možeš s ekipom raspravljati o svom hobiju, pisati u raznim temama o igrama, računalima, konzolama, itd. Partnericu ćeš ipak morati potražiti negdje drugdje...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #2 : 16. Siječanj, 2019., 18:01 »
Koliko si spreman platiti ?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #3 : 16. Siječanj, 2019., 18:52 »
Nisam gamerica, ali dat ću ti jedan savjet: nemoj pisati gameing već gaming.  ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #4 : 16. Siječanj, 2019., 22:23 »
Provaj prvo na Tinder, pa ako ne ide rjesit cemo nesto ode.

Bas je nedavno bila navala cura, sve traze nekog partnera, al eto valjda su nasle pa ih vise nema.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #5 : 23. Siječanj, 2019., 07:57 »
majstore a sta ce biti aki i nadjes "gejmericu" a ona mrzi igre koje ti igras?? :O tipa ti igras fifu ona pes? stari moj mislim da bi ti zivot prisjeo, ugl evo ti link od gospodje gejmerice (mislim da je) s područja Rijeke.
https://www.youtube.com/channel/UCHACT5s7kKgD_ytw5FhgGAw
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2019., 12:32 »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2019., 13:15 »
evo jedan wingmanovski bump za majstora   :ave:
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #8 : 26. Siječanj, 2019., 18:28 »
Odgovoril bi čovjeku fakat kvalitetno iz svojih iskustava (prošo kroz 3 gejmerice XD) al kaj kad ima jedan pišljivi post, jel postoji uopce gospon iz Pule ??
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #9 : 26. Siječanj, 2019., 22:36 »
Vidio sam ga na još par foruma, pa moguće da je ozbiljan. Hrvatina mu je sve rekao s prvim postom, ali možda svojim iskustvom pomogneš nekim drugima koji se nađu u potrazi. Mada, ne znam koliko im je pametno naći curu gejmericu  :hihi:

Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #10 : 27. Siječanj, 2019., 18:56 »
Zašto ? I s bivšom s kojom nije uspjelo zbog xy razloga i sa sadašnjom osim naravno stotine drugih lijepih uspomena gaming je jedan od the best i najboljih iskustava s curkama. Pa i s frendicama. Ženama jel.

I to vecinom jer stvarno ženski mozak razmišlja drugačije i skoro bi rekao u vecini situacija nece napravit istu stvar kao i muski gamer, imaju tu neku specifičnu sposobnost zbugovat igru kak ja nikako ne mogu pa je bila hrpa situacija da sam umirao od smijeha.
Ak nemozes izgubit, živčan si i pizdiš na svaki poraz u igri nemoj uopce trazit, također imas gamerica koje razvaljuju bolje od tebe i one kojima treba 3 dana da se pohvataju s tri tipke (ok nisu gamerice u punom smislu riječi jel)

Dobra komunikacija, suradnja, pomogni joj ak joj nejde i naoružaj se s gomilom strpljenja.
Gledaj da čopiš trenutak da se oboje osjecate za gejmanje, nemoj forsat e mala ajmo bacit partiju Fortnitea ak se njoj ide van. Naravno to puno ovisi kakva je "gamerica". Jel baci na 15 minuta Crasha, ili se nemoze skinut sa RDR-a satima.
Poštuj i njene želje za igranje i pusti ju da igra to. Gledaj, sudjeluj savjetima. Zavali se i uživaj ak ne u gameplayu onda u njenim reakcijama.

I ono BITNO (Moj osobni preferens) koje isto ovisi kakvo ti cura/frendica ima mišljenje o tome:
NIKAD ali NIKAD joj ne puštaj jer je žensko/slabiji spol. Budi hardcore, ne puštaj, čini ih jačima samopouzdanijma i ono najbitnije motorika u gamingu im se jača. Da vidiš kak me mala razbije u UFC 2 kad mi padne koncentracija, a kako je smješno to izgledalo kad ga je prvi put zaigrala.

Puno toga ovisi o tebi kakav si gamer(ali i osoba) i naravno o njoj. Pričajte, nadjite zajedničku igru, ako je otvorena igrat cete ono što ti voliš i ono što ona voli vjeruj mi igrat cete i jedno i drugo dovoljno.

I ofkors ak dodje u tajicama na gaming vecer, izjebi ju da nemre hodat.
Igranje uz igranje jel  :mrgreen:
Ovisi naravno o curi al trust me chicks love that i ne bi vjerovo kolko curki si mašta da ju lik čopi dok igra  :hiha:

Jedino ak nije ultra žešči neki kompetitivni tip i ak ti ne krene jebat kevu kad ju počneš pipkat

EDIT: Evo još jedna iz blefa za one koje tek traže. Pukni ju na nostalgiju. Prvi/treci dejt nebitno uz razgovor ju pitaj sta je igrala (ako je) ko mala. Bar danas imamo more remastera u kojima možeš naletit da ste oboje igrali tu igru prije 15 god.

"Joooj znaš meni je bio supeer onaaaj kojot il kaj ti je vec Crash znaš, igrala sam to na staroj plejki dva joooj to mi je tak super"
"Ma daj, e imam doma na plejki Crash remastered, ideš probat malo kod mene ?"
Može.

BANGBROS
 :hihi:
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2019., 19:05 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #11 : 29. Siječanj, 2019., 14:00 »
Tražim osobu ženskog roda u Istri ili Rijeci s kojom ću podijeliti svoju ljubav prema gameingu u slobodno vrijeme, volim gameat ali nažalost živimo u maloj državi gdje jednostavno nema ništa nigdje, osim u Zagrebu...  imam 20 godina i poprilično sam okej  :mrgreen: hahaha
ne znam kako ovi forumi funkcijoniraju ali evo ako je neka zainteresirana neka napise negdje nekakav kontakt, čut ćemo se i krenut peglat hehe, ako itko zna mozda isto tako neki forum neka se ne ustručava napisati. hvala.  ;) :faca:

Pajdo pusti njih. Si ubo išta?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #12 : 30. Siječanj, 2019., 08:01 »
Bas FiniGospodine iz Pule sve nas zanima si ubo sta il je ovo bio ćorak :D
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #13 : 30. Siječanj, 2019., 08:09 »
Jes, jes... makar prstom u oko?

Odg: Partnerica u gamingu
« Odgovori #14 : 02. Veljača, 2019., 10:38 »
Probaj prije stvoriti jedno nego ju naći, bolje su ti šanse za uspjehom :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9